امروزه در تاریخ اپل: صفحه یاقوت کبود iPhone 6 نمایش داده نمی شود

اخبار اپل


8 اکتبر 2014: اپل می گوید پس از GT Advanced Technologies “تعجب” کرده است ، تأمین کننده ای که برای آیفون 6 جدید صفحه نمایش شیشه ای یاقوت کبود بسیار قوی تولید کرده و اعلام ورشکستگی کرده است.

به نظر می رسد این اطلاعیه پایان راه را برای نمایشگرهای شیشه ای یاقوت کبود iPhone نشان می دهد ، ارتقاء طولانی مدت که انتظار می رود دستگاه ها را با دوام تر کند.

قرارداد اپل با GT Advanced Technologies

تا زمان عرضه آیفون 6 و 6 پلاس ، صفحه نمایش کریستال یاقوت کبود یکی از بزرگترین پیشرفت های شنوایی بود. قبل از کشف دستگاه ها ، چشم انداز بسیاری از مردم را هیجان زده کرد. ویدئوهای یوتیوب که ادعا می کنند نمایشگرهای آیفون 6 مقاوم در برابر یاقوت کبود مقاوم در برابر سایش چاقو هستند ، مردم را به خود جلب کرده است. یک مطالعه نشان داد که مورد انتظارترین ویژگی کاربران iPhone 6 نمایشگر یاقوت کبود است.

برای تحقق این امر ، اپل در نوامبر 2013 با GT Advanced Technologies قرارداد بست. این پیمان شامل پرداخت 578 میلیون دلار از سوی اپل برای تسریع “توسعه نسل بعدی کوره های ASF با ظرفیت بالا و ظرفیت پایین” است. قیمت ، تولید حجم بالا از مواد یاقوت کبود. “

این امر در کارخانه ای در مسا ، آریزونا اتفاق خواهد افتاد. با این حال ، اپل هرگز علاقه خود را به نمایشگرهای یاقوت کبود در آیفون تأیید نکرده است. با این حال ، با تشدید شایعات ، قیمت سهام GT افزایش یافت.

متأسفانه همه چیز در پشت پرده در حال آشکار شدن است. اپل که احتمالاً از پیشرفت GT ناراضی است ، آخرین پرداخت 139 میلیون دلاری خود را پس گرفت. گزارش شده است که میزان عملکرد یاقوت کبود 25 درصد یا کمتر باعث کوپرتینو شده است.

پایان راه برای صفحه های یاقوت کبود در iPhone

اپل که راه پیش رو را نمی بیند ، آیفون 6 را بدون نمایشگر یاقوت کبود عرضه کرد که منجر به کاهش سهام GT Advanced Technologies شد. (گفته می شود مدیرعامل GT 10 میلیون دلار درآمد داشت و سهام را قبل از رویداد iPhone 6 تخلیه کرد)

در اوایل اکتبر 2014 ، GT ناگهان اعلام ورشکستگی کرد. اسناد دادگاه نشان می دهد که این شرکت اپل را مسئول مشکلات خود می داند. سازنده یاقوت کبود گفت که اپل “شرایط و تعهدات افسرده کننده و سنگینی را بر GTAT تحمیل کرده است.”

در نهایت ، الزامات کوپرتینو باعث شد “عملکرد مداوم” GT در حال حاضر “یک گزینه تجاری مناسب” باشد.

در همین حال ، اپل اعلام کرد که بر حفظ مشاغل در آریزونا ، جایی که کارخانه GT ورشکست شده است ، تمرکز خواهد کرد. این مرکز 1.3 میلیون فوت مربعی به مرکز داده جدید اپل برای 150 کارمند تمام وقت تبدیل شده است.

سالها بعد ، ما هنوز صفحه نمایش یاقوت کبود خود را برای iPhone نداریم. فناوری سرامیک شیلد معرفی شده در آیفون 12 باعث می شود صفحه نمایش های فعلی کاملاً بادوام باشند. شیشه ای که به طور خاص طراحی شده است برای به دست آوردن نانوبلورهایی مشابه آنچه در سرامیک یافت می شود ، حرارت داده می شود.

اپل در تبلیغات Fumble یک سرامیک شیلد را نشان داد که می توانید در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=t72nquFeCQQمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …