امروز در تاریخ اپل: iPhone 4s برای پیش خریدهای Siri-ous باز می شود

اخبار اپل


7 اکتبر 2011: دو روز پس از مرگ استیو جابز ، اپل پیش فروش آیفون 4s نسل بعدی خود را باز می کند.

جدیدترین آیفونی که جابز مستقیماً روی آن کار می کند ، 4s دارای تراشه A5 سریعتر ، دوربین 8 مگاپیکسلی بهبود یافته با فیلمبرداری HD 1080p و از همه مهمتر دستیار جدید مجازی هوش مصنوعی اپل ، Siri است.

آیفون 4s به یک ضربه فوری تبدیل شد

آیفون 4s قرار بود فروش خوبی داشته باشد. برای اولین بار – و به اعتقاد من ، تنها – در تاریخ اپل ، فروش نسخه قبلی دستگاه همچنان در حال افزایش بود. این بدان معناست که فروش آیفون 4 هر سه ماه یکبار در حال افزایش است ، نه شتاب معمول راه اندازی ، و به دنبال آن کاهش تدریجی برای بقیه سال.

آیفون 4s در زمانی عرضه شد که عموم مردم واقعاً دیوانه آیفون بودند. اخبار مربوط به درگذشت جابز را نیز به آن اضافه کنید و مشخص شد که این دستگاه برای اپل عالی است.

آیفون 4s سرانجام در اولین آخر هفته خود 4 میلیون دستگاه فروخت. این بخش کوچکی از رقمی است که اپل در افتتاحیه آخر هفته امروز فروخت (آخرین اطلاعات منتشر شده برای آیفون 6s در روزهای اولیه 13 میلیون نفر بود). با این حال ، این عدد دو سوم تعداد آیفون هایی است که اپل در تلفن های هوشمند اصلی می فروشد کل سال اولبه

مشخصات iPhone 4s و اولین نسخه Siri

از نظر مشخصات ، iPhone 4s الگوی نسخه های بعدی “s” را تعیین می کند. این بازطراحی مجدد فاکتور فرم را ارائه نداد. با این حال ، بسیاری از پیشرفت های داخلی را به همراه داشت ، از جمله ویژگی اصلی که به بلندپروازی های آینده اپل اشاره می کرد.

در این مورد ، این ویژگی Siri بود. دستیار مجازی پرحرف و اوج یک رویای بلند مدت برای اپل است. این قابل توجه است که این شرکت ورود یک دستیار شبیه به هوش مصنوعی Siri را در دهه 80 قرن گذشته پیش بینی کرده است. (در واقع ، شرکت تاریخ را در عرض یک ماه نشان داد.)

از نظر پیشرفت ، آیفون 4s با بهبود طراحی با دو آنتن محصور شده در نوار فولاد ضد زنگ ، به مناقشه سال قبل Antennagate رسید. این تغییر باعث می شود تماس های قطع شده ای که کاربران iPhone 4 در صورت “اشتباه” آن را تجربه کرده اند حذف شود.

به هر حال ، iPhone 4s من را کاملاً شگفت زده نکرد (همانطور که iPhone اصلی و iPhone 4). با این وجود ، من قطعاً به آیفون 4s نگاه می کنم.

آیفون 4s را به خاطر دارید؟ نظرات ، خاطرات و – در صورت امکان – انتخاب خود را برای iPhone دلخواه در زیر بگذارید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …