اپل از دانشجویان چینی به دلیل عدم استفاده از شارژر با آیفون 12 پرو مکس شکایت کرد

مشکلات رایج آیفون 12 و نحوه رفع آنها
اخبار اپلدانشجویان دانشگاه از اپل در چین به دلیل عدم ارائه شارژر آیفون شکایت کردند. دانشجویان از اپل خواستند شارژر دیواری آیفون 12 پرو مکس، 100 یوان برای نقض قرارداد و پوشش هزینه های دادگاه به یک دانش آموز ارائه کند.

دانشجویان در یک جلسه آنلاین در دادگاه اینترنت پکن ادعا کردند که کابل USB-C موجود در لایتنینگ با آیفون 12 پرو مکس با شارژرهای دیگر سازگار نیست و این امر باعث می شود تا شارژ تلفن آنها غیرممکن شود.

دانش‌آموزان همچنین ادعا می‌کنند که اپل تنها از نگرانی‌های محیطی استفاده می‌کند تا آداپتور دیواری را در آیفون‌های جدید به عنوان بهانه‌ای برای فشار دادن شارژرهای MagSafe خود قرار ندهد.

بر اساس این گزارش، شاکیان همچنین ادعا می کنند که اپل از نگرانی های زیست محیطی تنها به عنوان بهانه ای برای تبلیغ شارژرهای MagSafe خود استفاده کرده است، زیرا شارژرهای بی سیم قدرت بیشتری نسبت به شارژرهای کابلی از دست می دهند.

در این گزارش آمده است که هر دو طرف در حال ارائه مدارک اضافی به دادگاه بوده اند. این پرونده در یک مسابقه منافع عمومی در این ماه ارائه شد.

این اولین باری نیست که اپل به دلیل عدم وصل نکردن آداپتور برق آیفون جدید مورد شکایت قرار می گیرد. این شرکت به دلیل فروش آیفون بدون شارژر در برزیل 2 میلیون دلار جریمه شد. در فرانسه، به منظور رعایت قوانین محلی، اپل مجبور شد EarPods را در آیفون 12 قرار دهد، که با یک بسته نسبتاً منحصر به فرد انجام داد.

پس از اپل، بسیاری دیگر از تولیدکنندگان تجهیزات اصلی نیز عرضه شارژر با دستگاه های خود را متوقف کردند، اگرچه به اندازه اپل برای این اقدام مورد انتقاد قرار نگرفتند.

[Via Vice]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …

اخبار اپل
تا زمانی که این تخفیف ها معتبر هستند، مجموعه ای از AirPods را تنها با 100 دلار دریافت کنید

اگر به دنبال بهترین معامله موجود برای AirPods هستید، آمازون چند تخفیف دارد که ارزش بررسی آنها را در حال حاضر با گزینه هایی که فقط از 100 دلار شروع می شود دارند. قیمت ها پس از فروش تعطیلات با 100 دلار تخفیف برای مدل های منتخب به پایین ترین …