اپل اولین آکادمی توسعه دهندگان برنامه iOS را در دیترویت افتتاح کرد


این هفته اپل در اولین آکادمی توسعه دهندگان خود در دیترویت از 100 دانش آموز 18 تا 60 ساله استقبال کرد. این آکادمی به دانش آموزان دوره های برنامه نویسی ، طراحی ، بازاریابی و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

غول فناوری کوپرتینویی روز پنجشنبه گفت “این تلاشی برای مقابله با نژادپرستی سیستمیک و گسترش فرصت ها برای جوامع رنگی در سراسر کشور است.”

این تلاش که همزمان با دانشگاه ایالتی میشیگان (MSU) آغاز شد ، بخشی از ابتکار اپل برای عدالت و انصاف نژادی است.

اپل این آکادمی را “اولین دانشگاه در ایالات متحده” نامید ، که نشان می دهد ممکن است تعداد بیشتری از آنها بیایند). می گوید این برنامه به دانش آموزان برای آماده سازی برای کار در “اقتصاد رونق برنامه iOS” کمک می کند. به گفته این شرکت ، این اقتصاد بیش از 2.1 میلیون شغل در هر 50 ایالت دارد.

توسعه دهنده آکادمی: اولین در نوع خود در ایالات متحده است

اپل این آکادمی را اولین آکادمی در نوع خود در این کشور نامید.

“ما معتقدیم که برنامه های کاربردی برای همه باید توسط همه طراحی شود. لیزا جکسون ، نایب رئیس محیط زیست ، سیاست و ابتکارات اجتماعی اپل گفت: “همه توسعه دهندگان و کارآفرینان بلندپرواز باید بتوانند بخشی از اقتصاد برنامه های کاربردی پررونق باشند.”

“دیترویت دارای روحیه کارآفرینی باورنکردنی است که توسط خلاقیت و فراگیری هدایت می شود. وی افزود: “ما با استقبال از این کلاس مقدماتی خالقین وقتی دوره هایی را در آکادمی توسعه دهندگان اپل آغاز می کنیم ، اولین دوره در نوع خود در ایالات متحده است.”

برنامه 10 ماهه

دانش آموزان دیترویتی 10 ماه آموزش خواهند دید تا برنامه های کاربردی و مهارت های کارآفرینی را توسعه دهند. اپل گفت که برنامه درسی “به گونه ای طراحی شده است که فارغ التحصیلان از مهارت های کاملی برای یافتن و ایجاد شغل در برنامه های اقتصادی iOS برخوردار باشند.”

هیچ تجربه کدگذاری قبلی برای ضبط مورد نیاز نیست ، که رایگان است.

آکادمی توسعه دهندگان اپل در فضایی ویژه طراحی شده در اولین ساختمان ملی در مرکز شهر دیترویت واقع شده است. اپل گفت ، دانش آموزان در محیطی طراحی می شوند که برای تسهیل همکاری و تعامل طراحی شده است.

تامین مالی و رشد

بنیاد خانواده ژیلبرت و شرکت های موشکی در حمایت از آکادمی ، هدیه ای به دانشگاه ایالتی مسکو اهدا کردند. بنیاد گفت که به رشد خود کمک خواهد کرد.

در اوایل امسال ، آکادمی میزبان گروه کوچکتری از شرکای جامعه برای یک دوره چهار هفته ای بنیاد بود. وی مفاهیم اساسی برنامه نویسی را معرفی کرد. اپل گفت که انتظار دارد آکادمی در نهایت سالانه نزدیک به هزار دانش آموز را از طریق برنامه های بنیاد و آکادمی آموزش دهد.

“هدف ما ایجاد مسیرهای جدید و فرصت های جدید برای گروه متنوعی از رهبران فناوری قرن 21 است. سارا گرتر ، سرپرست MSU در آکادمی توسعه دهندگان اپل در دیترویت می گوید ما مفتخریم که با اپل همکاری می کنیم تا این چشم انداز را تحقق بخشیم. “من از دانش آموزان کلاس اول ما الهام گرفته ام و نمی توانم صبر کنم تا ببینم این سفر آنها را به کجا خواهد رساند – خواه شروع یک کسب و کار جدید ، ایجاد یک برنامه جدید یا توسعه مهارت های تجاری جدید.”مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …