اپل با توسعه گسترده ای در لس آنجلس ، از جاه طلبی های سرگرمی خبر می دهد

اخبار اپل


تصویر این هنرمند تسهیلات برنامه ریزی شده اپل در مرز بین LA و Culver City را نشان می دهد.
عکس: اپل

با برنامه ریزی برای ساخت دو تاسیسات مجاور در مرز لس آنجلس و کالور سیتی ، اپل نشان می دهد که این به معنای تجارت در صنعت سرگرمی است. به گفته کوپرتینو ، غول فناوری ، توسعه جدید به عنوان یک دفتر مرکزی منطقه ای عمل می کند.

اپل ، Netflix ، HBO ، آمازون و دیگر پخش کننده های رسانه ای جریان در سال های اخیر فضای اداری و تولیدی را در این منطقه اضافه کرده اند. گزارش شده است که فقط در ماه جولای ، اپل به دنبال امکانات تولیدی برای اجاره برای Apple TV +بود.

بنابراین حرکت جدید اپل به نظر می رسد این شرط بندی قوی است که رسانه های پخش کننده حتی با ضعیف شدن اثرات همه گیری COVID-19-حتی بیشتر از حد معمول در خانه-به رشد خود ادامه می دهند.

گسترش LA برای Apple TV +، Apple Music و دیگران

این شرکت در حال حاضر بیش از 1500 کارمند در لس آنجلس و کالور سیتی دارد. اینها شامل کارکنان Apple TV + و Apple Music به علاوه تیم های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین می شود.

در ماه آوریل ، اپل اعلام کرد که قصد دارد 430 میلیارد دلار هزینه کند و 20 هزار شغل در ایالات متحده در طول پنج سال ایجاد کند. سپس این شرکت گفت که تیم Culver City تا سال 2026 به بیش از 3000 کارمند خواهد رسید. وی افزود که نیروی کار افزایش یافته ، البته ، به پردیس بزرگتری نیاز دارد.

بیش از نیم میلیون فوت مربع اضافه کنید

پس از تکمیل ، این مجموعه 550،000 متر مربع را پوشش می دهد و به 500،000 متر مربع فضای اداری که شرکت در حال حاضر در منطقه اشغال می کند می افزاید.

اپل گفت که این یک تاسیسات “مختلط” است ، اما مشخص نکرد که چه نوع تاسیسات تولیدی می تواند شامل شود و چه زمانی ساخت آن به پایان می رسد.

دو ساختمان متوسط ​​مجاور ، قطعاتی را احاطه کرده اند که توسط بلوارهای ونیز ، ملی و واشنگتن احاطه شده اند. ساختمانهای کوچک تجاری و صنعتی سبک.

به گفته اپل ، انرژی های تجدیدپذیر به مجموعه جدید نیرو می بخشد ، که شامل ویژگی های ساختمان پایدار از نظر زیست محیطی می شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …

اخبار اپل
اینجاست که اپل واچ دوباره طراحی شده است که منتظرش بودیم [The CultCast]

آیا اپل واچ سری 8 طراحی مجددی را که منتظرش بودیم به ارمغان خواهد آورد؟ تصویر: فرقه مک این هفته در فرقه مکپادکست: آن بازطراحی بزرگ و تخت اپل واچ که در سال 2021 انتظار داشتیم، ممکن است امسال از راه برسد تا ناامیدی دیرینه ما را تسکین دهد. جدیدترین …