اپل تبعیت از تصمیمات دادگاه اپیک گیمز را تأیید می کند، در مورد خسارت و سردرگمی هشدار می دهد


اپل تأیید کرده است که از بخشی از دستور صادر شده در نتیجه آزمایش Epic Games پیروی می کند، اما می گوید تغییرات دیگر باید به تعویق بیفتد، زیرا اجرای فوری می تواند یکپارچگی اکوسیستم iOS را مختل کند و ایمنی و حریم خصوصی را تهدید کند. از مصرف کنندگان و احتمالا مجبور کردن اپل به چشم پوشی از هرگونه غرامت برای مالکیت معنوی خود.

در پرونده قضایی که توسط من بیشتر اپل در روز جمعه به دادگاه گفت:

اپل در حال حاضر نیمی از دستور دادگاه را با لغو دستورالعمل ها که ارتباطات هدفمند خارج از برنامه را محدود می کند، اجرا کرده است. اپل به سمت حفظ نیمی دیگر از سفارش حرکت کرده است، که مانع اجرای دستورالعمل‌های «دکمه‌ها، پیوندهای خارجی یا سایر فراخوان‌های اقدام» می‌شود، زیرا اجرای فوری این جنبه از دستور، یکپارچگی اکوسیستم iOS را مختل می‌کند.

همانطور که اپل اشاره می کند، هفته گذشته این شرکت تغییراتی در دستورالعمل های خود برای توسعه دهندگان ایجاد کرد که دیگر توسعه دهندگان را از تماس با مصرف کنندگان و افراد خارج از روش های دیگر برای پرداخت کالا منع نمی کند. این قانون قبلاً برنامه‌هایی مانند Spotify و Netflix را از اینکه به کاربران اعلام کنند می‌توانند اشتراک را در جای دیگری خریداری کنند، منع می‌کرد.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

با این حال، اپل همچنان خواهان به تعویق انداختن سفارش است که معتقد است در صورت اجرای فوری می تواند صدمات جبران ناپذیری به این شرکت وارد کند. اپل خاطرنشان می کند که محدودیت های اتصال به الزام اپل مربوط می شود که توسعه دهندگان باید از خریدهای درون برنامه ای برای فروش محتوای دیجیتال استفاده کنند، چیزی که دادگاه گفت اشکالی ندارد. اپل می‌گوید حذف محدودیت‌ها بر روی پیام‌ها و مکانیسم‌های موجود در این برنامه به طور کامل این موضوع را تضعیف می‌کند و «اپل را مجبور می‌کند تا مالکیت معنوی خود را بدون پرداخت غرامت در دسترس قرار دهد و امنیت و محرمانگی ارائه شده به کاربران را کاهش دهد».

اپل ادعا می‌کند که بعید است این سفارش از بازبینی درخواست‌شده جان سالم به در ببرد، زیرا Epic Games دیگر حق ارائه یا اجرای دستور را ندارد زیرا یک حساب توسعه‌دهنده اپل یا برنامه‌های App Store ندارد که همه آنها به دلیل فعلی فسخ شده‌اند. پرداخت مستقیم به Epic Games. علاوه بر این، اپل ادعا می‌کند که Epic نشان نداده است که مقررات ضدحکومتی برای رقابت در هر بازار مربوطه مضر است یا قوانین ضدتراست را نقض می‌کند.

اپل می‌گوید که تعلیق سفارش به دلایلی که در بالا ذکر شد آسیبی به Epic وارد نمی‌کند و این تأخیر به نفع عمومی است که به اپل فرصت می‌دهد تا تأثیرات این تصمیم را بر اکوسیستم iOS مطالعه کند. اپل قبلا گفته بود که امیدوار است این مشکل را تا حدی حل کند که حکم دادگاه در مورد این موضوع ضروری نباشد. اپل می گوید اقدامات انجام شده برای پیروی از این دستور نشان می دهد “این شرکت با حسن نیت تلاش می کند تا دسترسی مصرف کنندگان به اطلاعات را به گونه ای بهبود بخشد که یکپارچگی اکوسیستم را حفظ کند.”

علاوه بر این، اپل گفت که اگر دادگاه نخواهد اجازه اقامت کامل را بدهد، اجازه اقامت موقت داده خواهد شد تا منطقه نهم بتواند به درخواست اپل رسیدگی کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
نمایشگرهای iPhone SE 3 قبل از عرضه در آوریل یا می وارد تولید می شوند

اولین محصول اپل در سال 2022 نزدیک تر است.عکس: AB / Unsplash طبق گزارشی جدید، اپل این ماه تولید پنل های نمایشگر نسل بعدی آیفون SE را پیش از عرضه آن در اواخر آوریل یا اوایل ماه می آغاز خواهد کرد. انتظار می‌رود که این گوشی پایه جدید برای اولین …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
اولین نمایش “WeCrashed” با جارد لتو در Apple TV + در 18 مارس – این هم یک تیزر

WeCrashedاستریمر اعلام کرد، برنامه آینده Apple TV + که داستان شکست WeWork را روایت می کند، در 18 مارس پخش خواهد شد. سه قسمت اول این سریال در روز اول برای تماشا در دسترس خواهد بود و قسمت جدید هر جمعه تا پایان فصل هشت قسمتی از راه می رسد. …

اخبار اپل
اپل ارزش معاملات دستگاه های اندرویدی را کاهش می دهد

منتشر شده توسط Anu Joy در 19 ژانویه 2022 در Apple News اپل ارزش معاملات را برای چندین گوشی هوشمند اندرویدی تنظیم کرده است. علاوه بر این، دستگاه های خود اپل مانند آی پد و مک نیز با کاهش نرخ ارز مواجه هستند. معمول است که سازنده آیفون مقادیر مبادله …