اپل توضیح می دهد که چگونه می توانید از هدفون های امپدانس بالا با مک بوک پرو جدید استفاده کنید

مک بوک پرو جدید
اخبار اپلاوایل این ماه، اپل مک بوک پرو 14 و 16 اینچی جدید را با تراشه های M1 Pro و M1 Max معرفی کرد. این شرکت قبلاً اسناد پشتیبانی را به روز کرده است تا برخی از ویژگی های جدید مک بوک پرو را شامل شود.

هدفون های امپدانس بالا سطح صدای بالاتری را ارائه می دهند و به قدرت رانندگی بیشتری نیاز دارند. اپل مک بوک پرو را طوری طراحی کرده است که از هدفون های امپدانس بالا نهایت استفاده را ببرد.

صفحه پشتیبانی به روز شده اپل می گوید که جک هدفون 3.5 میلی متری در مک بوک پرو 14 و 16 اینچی با «تشخیص بار DC و ولتاژ خروجی تطبیقی» ارائه می شود. به زبان ساده، مک بوک پرو جدید می تواند امپدانس دستگاه های متصل را تشخیص دهد و خروجی صدا را بر این اساس بهینه کند. این تابع پارامترهای صوتی را متناسب با دستگاه های صوتی با امپدانس بالا، امپدانس کم و سطح خطی تغییر می دهد.

هنگامی که هدفون هایی با امپدانس کمتر از 150 اهم وصل می کنید، جک هدفون حداکثر 1.25 ولت RMS را ارائه می دهد. برای هدفون هایی با امپدانس 150 تا 1k اهم، جک هدفون 3 ولت RMS را ارائه می دهد. این می تواند نیاز به تقویت کننده هدفون خارجی را برطرف کند.

اسناد پشتیبانی اپل همچنین نشان می دهد که مک بوک پرو دارای یک ولتاژ خروجی تطبیقی ​​همراه با مبدل داخلی دیجیتال به آنالوگ است. از نرخ نمونه برداری تا 96 کیلوهرتز پشتیبانی می کند. ویژگی جدید به علاقه مندان به صدا اجازه می دهد تا مستقیماً از مک بوک پرو خود از موسیقی با کیفیت بالا لذت ببرند. همچنین به نوازندگان و دیگر متخصصان صدا کمک خواهد کرد.

مک بوک پرو همچنین مجهز به یک حالت پرقدرت است که برای کارهای گرافیکی فشرده طراحی شده است. با این حال، حالت قدرت بالا تنها در مک بوک پرو 16 اینچی با تراشه M1 Max در دسترس است.

[via Apple]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …