اپل توضیح می دهد که چگونه می توانید از هدفون های امپدانس بالا با مک بوک پرو جدید استفاده کنید

مک بوک پرو جدید
اخبار اپلاوایل این ماه، اپل مک بوک پرو 14 و 16 اینچی جدید را با تراشه های M1 Pro و M1 Max معرفی کرد. این شرکت قبلاً اسناد پشتیبانی را به روز کرده است تا برخی از ویژگی های جدید مک بوک پرو را شامل شود.

هدفون های امپدانس بالا سطح صدای بالاتری را ارائه می دهند و به قدرت رانندگی بیشتری نیاز دارند. اپل مک بوک پرو را طوری طراحی کرده است که از هدفون های امپدانس بالا نهایت استفاده را ببرد.

صفحه پشتیبانی به روز شده اپل می گوید که جک هدفون 3.5 میلی متری در مک بوک پرو 14 و 16 اینچی با «تشخیص بار DC و ولتاژ خروجی تطبیقی» ارائه می شود. به زبان ساده، مک بوک پرو جدید می تواند امپدانس دستگاه های متصل را تشخیص دهد و خروجی صدا را بر این اساس بهینه کند. این تابع پارامترهای صوتی را متناسب با دستگاه های صوتی با امپدانس بالا، امپدانس کم و سطح خطی تغییر می دهد.

هنگامی که هدفون هایی با امپدانس کمتر از 150 اهم وصل می کنید، جک هدفون حداکثر 1.25 ولت RMS را ارائه می دهد. برای هدفون هایی با امپدانس 150 تا 1k اهم، جک هدفون 3 ولت RMS را ارائه می دهد. این می تواند نیاز به تقویت کننده هدفون خارجی را برطرف کند.

اسناد پشتیبانی اپل همچنین نشان می دهد که مک بوک پرو دارای یک ولتاژ خروجی تطبیقی ​​همراه با مبدل داخلی دیجیتال به آنالوگ است. از نرخ نمونه برداری تا 96 کیلوهرتز پشتیبانی می کند. ویژگی جدید به علاقه مندان به صدا اجازه می دهد تا مستقیماً از مک بوک پرو خود از موسیقی با کیفیت بالا لذت ببرند. همچنین به نوازندگان و دیگر متخصصان صدا کمک خواهد کرد.

مک بوک پرو همچنین مجهز به یک حالت پرقدرت است که برای کارهای گرافیکی فشرده طراحی شده است. با این حال، حالت قدرت بالا تنها در مک بوک پرو 16 اینچی با تراشه M1 Max در دسترس است.

[via Apple]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …