اپل در تلاش است تا ادغام CarPlay را با پشتیبانی از AC ، سیستم موسیقی و غیره بیشتر عمیق کند.

اخبار اپل


اپل در حال کار بر روی پروژه ای برای عمیق سازی ادغام CarPlay در خودروها است. این شرکت که از نظر داخلی به عنوان “IronHeart” شناخته می شود ، می خواهد از CarPlay برای کنترل تهویه مطبوع ، رادیو ، صندلی ها و موارد دیگر در خودرو استفاده کند.

این پروژه هنوز در مراحل ابتدایی است ، بنابراین قبل از عملی شدن این ایده باید کارهای زیادی انجام شود. با این حال ، این نشان می دهد که CarPlay در سالهای اخیر برای اپل چقدر اهمیت یافته است.

این بلومبرگ جزئیات را گزارش دهید که اپل می خواهد به کاربران iPhone اجازه دهد از CarPlay برای کنترل دمای AC ، صندلی ها ، زیر بغل ، تغییر تنظیمات سیستم موسیقی ، مشاهده داده ها از سنسورهای دما و رطوبت و موارد دیگر استفاده کنند. با استفاده از این داده ها ، CarPlay به رابط اصلی کنترل تقریباً تمام جنبه های خودرو تبدیل می شود.

در حال حاضر ، CarPlay عمدتا کنترل های مربوط به پخش و ناوبری موسیقی را ارائه می دهد و کاربران باید برای کنترل دیگر جنبه های خودرو خود به رابط کاربری سیستم اطلاعات سرگرمی بازگردند. اپل برای اولین بار CarPlay را در سال 2014 راه اندازی کرد و پس از واکنش گرم خودروسازان ، اکنون در 600 مدل مختلف در دسترس است. اقدامات اخیر اپل برای بهبود بیشتر CarPlay و ادغام iPhone با یک وسیله نقلیه واقعا توسعه نیافته است.

این شرکت CarKey را در سال 2020 اعلام کرد ، ویژگی ای که به شما امکان می دهد از iPhone یا Apple Watch خود به عنوان کلید ماشین دیجیتال استفاده کنید ، اما فقط با خودروهای منتخب BWM کار می کند. به طور مشابه ، اپل قبلاً اجازه استفاده از Siri را برای کنترل ویژگی های خودرو انتخاب شده ، از جمله تغییر تنظیمات آب و هوا ، منبع صدا و غیره را داده بود. با این حال ، این ویژگی ها در iOS 15 به دلیل عدم پشتیبانی سازندگان خودرو حذف شده است.

در این گزارش آمده است که اگر ویژگی ها وعده کافی را ارائه ندهند ، اپل می تواند طرح IronHeart خود را لغو کند ، اگرچه این چیزی است که فقط زمان نشان می دهد. این ویژگی همچنین می تواند دافعه زیادی را از خودروسازان دریافت کند ، زیرا آنها نمی خواهند به CarPlay دسترسی به همه تنظیمات خودرو را بدهند.

[Via Bloomberg]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …