اپل در تلاش است تا سرقت محتوای آنلاین Apple TV + را محدود کند

اخبار اپل


به نظر می رسد دزدی دریایی آنلاین علیرغم تلاش عمدی اپل برای حذف محتوای سرقت شده ، با محبوبیت روزافزون Apple TV +مرتبط است.

دزدی دریایی بیشتر از طریق سایت های تورنت تامین می شود. در گزارش ماه آگوست مشخص شد که پنج وب سایت دزدان دریایی اول 18.3 میلیون دلار درآمد تبلیغاتی کسب کرده اند. بر اساس گزارش اتحادیه برای خلاقیت و سرگرمی (ACE) ، بیش از 80 درصد دزدی دریایی در حال پخش است و هر سال حدود 71 میلیارد دلار برای شرکت ها هزینه دارد. همه اینها علیرغم سرکوب فعال Google و ISP ها علیه چنین وب سایتهایی است. وب سایت ها همچنان قابل دسترسی هستند زیرا اپراتورها مرتباً از یک دامنه بازدید می کنند و سرورهای پروکسی را راه اندازی می کنند.

اپل از زمان راه اندازی Apple TV + در نوامبر 2019 قربانی این صنعت غیرقانونی میلیارد دلاری شده است. MacRumors مشخص شد که محبوب ترین نمایش ها و فیلم های اپل دارای حداقل 2000 بذر فعال هستند و برخی از آنها به 125000 نفر در هر عنوان می رسند. گفته می شود تد لاسو ، The Morning Show و SEE بیشترین بارگیری را دارند. این رشد به این دلیل افزایش یافته است که بیانیه حریم خصوصی اپل برای نرم افزار محتوای سرگرمی آن را پوشش نمی دهد. در عوض ، شرایط و ضوابط خدمات این کار را انجام می دهد.

اپل به Netflix و Amazon Prime Video پیوست تا با چندین شرکت متخصص در حفاظت از حق چاپ دیجیتال همکاری کند. این شرکا دستورات DMCA را برای حذف محتوای دزدی که به صورت آنلاین یافت می شود ، قرار می دهند. یکی از شرکای معروف اپل ، به نام Corsearch ، بیش از 320،000+ چنین سفارشاتی را در Google ثبت کرده است. با این حال ، سفارشات DMCA به سادگی از نمایه سازی و نمایش سایت هایی که محتوای دزدان دریایی را در گوگل قرار می دهند ، جلوگیری می کند. محتوا همچنان به صورت آنلاین زندگی می کند و به لطف جهش دزدان دریایی ، به زودی در آدرس های اینترنتی دیگر در دسترس خواهد بود.

ممکن است اپل مستقیماً دستور DMCA برای حذف میزبان محتوای سرقت شده صادر کند. با این حال ، این یک جعبه ضرب المثلی دیگر از کرم ها را باز می کند ، زیرا اکثر وب سایت های دزدان دریایی خود محتوای Apple TV + را میزبانی نمی کنند ، بلکه پیوندهایی را به دانه ها در یک شبکه تورنت همتا به همتا میزبانی می کنند. چندین هزار دانه وجود دارد که حاوی محتویات است. MacRumors مشخص شد که اکثر چنین وب سایت های تجمع پیوند در Cloudflare ، یک شبکه تحویل محتوا (CDN) محبوب ، میزبانی می شوند. سیاست Cloudflare حکم می کند که نمی تواند وب سایت ها را مستقیماً بارگیری کند ، اما ممکن است موارد نقض حق چاپ را به صاحب وب سایت دزدان دریایی هدایت کند. این به نظر می رسد یک بن بست دیگر برای اپل باشد.

با این حال ، به نظر نمی رسد همه چیز گم شده باشد. سفارشات فعلی DMCA نشان می دهد که اپل ترجیح می دهد وب سایت های دزدان کوچک کوچکتر را که به ندرت محتوای دزدان دریایی + Apple TV را میزبانی می کنند ، اختصاص دهد. 91.2 درصد از این دستورات بارگیری DMCA اجرا می شوند. تا زمانی که اپل به دنبال وب سایت های بزرگ دزدان دریایی نرود و بازیکنان بیشتری برای سهم بازار در صنعت پخش ویدئو تلاش کنند ، مشکل فقط بدتر می شود. سازنده آیفون از اظهارنظر خودداری کرد.

در نظرات زیر به ما بگویید که دلیل اصلی دزدی دریایی چیست و چرا اپل چنین قربانی محبوبی است. ما نمی توانیم منتظر شنیدن افکار شما باشیم!

[Via MacRumors]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …