اپل فیلم کوتاه “جشن استیو” را در کانال YouTube خود منتشر می کند


فیلم کوتاه اپل “جشن استیو” در کانال رسمی این شرکت در یوتیوب منتشر شد.

این فیلم که زندگی و اشتیاق استیو جابز را جشن می گیرد ، اولین بار در اوایل این هفته در وب سایت اپل به نمایش درآمد. اگر هنوز فیلم را ندیده اید ، می توانید آن را در زیر مشاهده کنید:

به مناسبت دهمین سالگرد درگذشت استیو ، این فیلم کوتاه جشن زندگی و دید فوق العاده اوست.

استیو معتقد بود که “افراد با اشتیاق می توانند جهان را به سمت بهتر تغییر دهند.” او ما را به چالش کشید که جهان را نه آنطور که هست ، بلکه آنطور که می تواند باشد ببینیم. و او به بسیاری از ما کمک کرده است که همان پتانسیل را در خودمان ببینیم.

این ادای احترام به استیو و تأثیر او بر اپل و جهان است.

اپل همچنین آهنگ این فیلم را مشخص کرده است. “رویای ژولیت” از هابل کرزنیوفسکی در Apple Music زیر موجود است:

علاوه بر فیلم کوتاه ، تیم کوک مدیرعامل اپل نیز یادداشتی را به کارمندان ارسال کرد تا از بنیانگذار فقید یاد کنند. می توانید یادداشت کامل را در زیر بخوانید:

تیم ،

امروز دهمین سالگرد مرگ استیو است. این زمان برای جشن گرفتن زندگی او و تأمل در میراث خارق العاده ای است که از خود به جا گذاشته است.

استیو معتقد بود که “افراد با اشتیاق می توانند جهان را به سمت بهتر تغییر دهند.” این فلسفه ای است که او را به ایجاد اپل ترغیب کرد. و امروز در ما زندگی می کند.

استیو چیزهای زیادی داشت: درخشان ، بامزه و عاقل ، شوهر ، پدر ، دوست و البته بینا. او ما را به چالش کشید که جهان را نه آنطور که هست ، بلکه آنطور که می تواند باشد ببینیم. و او به بسیاری از مردم کمک کرده است ، از جمله من ، همین توانایی را در خودمان ببینیم. روزی نمی گذرد که به او فکر نکنم.

امسال ، مانند هر سال دیگر ، ما به یاد تأثیر عمیق محصولاتمان بر جهان می افتیم. من بسیار خوشحالم که ما روزهای خود را صرف ایجاد ابزارهای بسیار خلاقانه ای می کنیم که افراد را به هم متصل می کند ، آنها را به تفکر متفاوت ترغیب می کند و به آنها این فرصت را می دهد تا پیشرفتی را در جهان به دست آورند. این یکی از هدایای زیادی است که استیو به همه ما داد.

ای کاش استیو اینجا بود تا نحوه زندگی روحش را در همه کارهای شگفت انگیز شما ببیند. اما بیشتر از همه ، ای کاش او می توانست ببیند شما در آینده چه می کنید. استیو یکبار گفت که افتخارآمیزترین دستاوردهای او در آینده است. او هر روز را صرف تصور آینده ای می کرد که هیچکس نمی توانست آن را ببیند و بی وقفه برای تحقق چشم انداز خود تلاش می کرد.

استیو یک شخصیت منحصر به فرد بود ، اما او به ما نحوه صعود را آموخت. دلم برایش تنگ شده و همیشه قدردان او خواهم بود.

تیممانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …