اپل مایکل شاپیرو را به عنوان خزانه دار جدید شرکت منصوب کرد


به گزارش بلومبرگ ، اپل مایکل شاپیرو را به عنوان خزانه دار جدید خود معرفی کرده است. مدیر عامل شرکت Gary Wipfler است که اخیراً پس از 35 سال از این شرکت بازنشسته شده است.

شرکت اپل. به گفته منابع ، مایکل شاپیرو به عنوان خزانه دار جدید خود ، از جمله یک عضو کهنه کار در تیم خزانه داری خود و مدیریت شرکت مدیریت نقدی Braeburn Capital پس از بازنشستگی اخیر گری ویفلر ، نامگذاری شد.

اپل همچنین تعدادی از مدیران را به عنوان نایب رئیس این شرکت ارتقا داده است ، از جمله آلن گیلکریست ، ادن سیرز ، استیسی لیسیک و ران هوانگ.

با توجه به مشخصات LinkedIn خود ، آلن گیلکریست ، یکی از اعضای اصلی تیم توسعه تراشه های سفارشی اپل ، به عنوان معاون مهندسی فناوری سیلیکون و باتری سفارشی ارتقا یافته است. گروه تراشه های اپل تعداد زیادی قطعه برای دستگاه های این شرکت توسعه داده است که به افزایش سرعت سالانه کمک می کند.

به گفته مردم ، ادن سیرز ، که مدیر ارشد بازاریابی این برند برای iPhone و iPad بود ، به عنوان معاون این برند برای کل شرکت ارتقا یافت. او در بازاریابی نام تجاری برای محصولات اضافی مانند Apple Watch و AirPods – علاوه بر بسته بندی شرکت ها و تلاش های خرده فروشی ، مشارکت دارد.

کریگ فدریگی ، مهندس ارشد نرم افزار اپل ، دو ستوان کلیدی را به معاون رئیس جمهور ارتقا داد: استیسی لیسیک و ران هوانگ. لیسیک قبلاً مدیر ارشد مدیریت نرم افزار بود که اساساً توسعه کلی نرم افزار برای iOS ، iPadOS و macOS را مدیریت می کرد. هوانگ مدیر ارشد تشخیص و اتصال بود ، روی نرم افزاری برای بلوتوث ، Wi-Fi ، اتصال بی سیم ، سنسورهای مکان و حرکت مانند ژیروسکوپ و شتاب سنج کار می کرد.

معاونان جدید به تیم مدیریت شرکت ، از جمله تیم کوک ، کریگ فدریگی و دیگران گزارش خواهند داد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …