اپل معیارهای جدید عملکرد و فروش را در App Analytics منتشر می کند

فروشگاه برنامه
اخبار اپل


منبع: جو کلر / iMore

برای توسعه دهندگانی که می خواهند معیارهای بیشتری را تجزیه و تحلیل کنند ، اپل به روزرسانی هایی را برای شما در نظر گرفته است.

در اخبار به روز شده در وب سایت Apple Developer ، این شرکت اعلام کرد که معیارهای جدیدی را معرفی می کند که شامل “بارگیری مجدد ، کل بارگیری ، درآمد ، پیش سفارش و به روز رسانی” می شود.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

همچنین معیارهای فروش جدیدی را معرفی می کند که شامل داده های Apple School Manager و Apple Business Manager است.

می توانید همه تغییرات را در پیام زیر بخوانید:

تجزیه و تحلیل برنامه ها در App Store Connect به شما کمک می کند ببینید چگونه مردم برنامه شما را کشف کرده و با آن ارتباط برقرار می کنند. اکنون می توانید معیارهای جدید قدرتمندی را برای معاملات مشاهده کنید ، از جمله بارگیری مجدد ، کل بارگیری ، درآمد ، پیش سفارشات و به روز رسانی. هر معیار می تواند بر اساس قلمرو ، نوع منبع ، دستگاه و غیره نمایش داده شود و به شما کمک می کند بفهمید چه چیزی باعث رشد و موفقیت برنامه شما می شود.

علاوه بر این ، از 20 سپتامبر 2021 ، تمام معیارهای فروش شامل داده های Apple School Manager و Apple Business Manager و دستگاه های دارای سیستم عامل iOS 7 ، macOS 10.14 ، tvOS 8 و قبل از آن است.

توسعه دهندگان می توانند درباره معیارهای جدید و تجزیه و تحلیل برنامه به طور کلی در وب سایت App Store Connect اطلاعات بیشتری کسب کنند.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …