اپل می خواهد CarPlay را روی تهویه مطبوع ، صندلی ها و موارد دیگر کنترل کند


اپل در حال کار بر روی ادغام عمیق تر CarPlay است که می تواند روزی به سیستم اجازه دهد تا تهویه مطبوع ، صندلی ها ، رادیو و موارد دیگر را تحت کنترل خود درآورد. بر اساس یک گزارش جدید که به نقل از افراد آشنا با این طرح است ، روی ماشین خود قرار دهید.

این پروژه که به عنوان “IronHeart” داخلی شناخته می شود ، نیاز به حمایت بیشتری از سازندگان خودرو دارد. اما اگر اپل بتواند این کار را انجام دهد ، CarPlay را بسیار بیشتر از یک سیستم اطلاعات سرگرمی اساسی می کند.

CarPlay می تواند بسیار هوشمندتر شود

CarPlay که در سال 2014 راه اندازی شد ، در حال حاضر به شما امکان می دهد به برخی از برنامه های مورد علاقه iPhone خود در پشت فرمان دسترسی داشته باشید. برای پخش موسیقی ، پادکست و کتابهای صوتی عالی عمل می کند. همچنین این امر باعث می شود تا بتوانید پیاده روی در پیچ را در حالی که در جاده هستید ردیابی کنید. (یا حداقل این اتفاق افتاده است. IOS 15 اخیراً تعدادی باگ را در CarPlay معرفی کرده است که به آزار و اذیت برخی رانندگان ادامه می دهد.)

CarPlay قطعاً محدودیت هایی دارد ، حتی اگر به درستی کار کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید به رادیو گوش دهید یا صندلی های اتومبیل یا کنترل آب و هوا را تنظیم کنید ، باید از سیستم Apple خارج شده و به سیستم دیگری وارد شوید. ظاهراً اپل می خواهد با یکپارچه سازی پیشرفته تر CarPlay این وضعیت را تغییر دهد.

“این شرکت روی فناوری کار می کند که به ویژگی هایی مانند کنترل آب و هوا ، سرعت سنج ، رادیو و صندلی دسترسی خواهد داشت.” بلومبرگ ، با استناد به منابع ناشناس با اطلاعات داخلی در مورد پروژه.

سایر ویژگی ها ممکن است شامل قابلیت تنظیم بلندگوی فراگیر و اکولایزر باشد. همچنین می تواند به شما این امکان را بدهد که سرعت سنج ، سرعت سنج و خوشه ابزار ماشین خود را در CarPlay مشاهده کنید.

کار در حال انجام است

این ویژگی ها نه تنها نیاز به ترک CarPlay را به طور مکرر برطرف می کنند ، بلکه می توانند به پلت فرم اپل اجازه دهند “تقریباً کل خودرو را پوشش دهد” ، شاید در نهایت به سیستم پیش فرض خودرو تبدیل شود.

اما ما هنوز نباید از خود دور شویم. در این گزارش آمده است که این پروژه “هنوز در مراحل اولیه” است و برای اجرای برنامه های اپل نیاز به همکاری خودروسازان دارد. و این ممکن است آسان نباشد ، حتی برای بهترین معامله گران در کوپرتینو.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …