اپل 95 میلیون دلار برای حل و فصل دعاوی که می گوید دستگاه های تعمیر شده جدید نیستند ، پرداخت می کند

اخبار اپلاپل پیشنهاد کرده است که در مورد محصولات بازسازی شده به ارزش 95 میلیون دلار به شکایت گروهی برسد.

مطابق با قانون 360، شاکیان از دادگاه فدرال کالیفرنیا برای توافق 95 میلیون دلاری برای حل و فصل ادعاهایی مبنی بر عدم پایبندی اپل به ضمانت های خود و نقض قانون ضمانت نامه Magnuson-Moss ، قانون گارانتی مصرف کننده Song-Beverly و سایر قوانین این کشور ، درخواست تأیید کرده اند. ایالات متحده. ادعا می شود که اپل آیفون ها و آیپدهای خراب را با دستگاه های بازسازی یا تعمیر شده جایگزین می کند که به خوبی دستگاه های جدید نبودند.

در تقاضای تأیید قبلی ، شاکیان ویکی مالدونادو و جاستین کارتر اظهار کردند که پیشنهاد اپل 13-25 درصد از ارزش کل مطالبات کلاس را تشکیل می دهد. این دو نفر خاطرنشان کردند که این یک نتیجه “استثنایی” بود ، زیرا ادامه آزمایش به هیچ وجه خطری برای بهبودی نخواهد داشت.

این شکایت که ابتدا در ژوئیه 2016 تشکیل شد ، ادعای خسارت مالی از اپل را داشت. غول کوپرتینویی ادعای تخلف را رد کرد. این پرونده شامل همه ساکنان ایالات متحده می شود که “برنامه محافظت از AppleCare یا AppleCare + را برای iPhone یا iPad ، به طور مستقیم یا از طریق برنامه ارتقاء iPhone ، در 20 ژوئیه 2012 یا پس از آن خریداری کرده اند و iPhone یا iPad جایگزین تعمیر شده دریافت کرده اند.”

وب سایت حل و فصل شرایط و ضوابط اپل را ذکر می کند ، که بر اساس آن مشتریان AppleCare و AppleCare + ممکن است تعمیرات یا جایگزینی هایی دریافت کنند که “از نظر عملکرد و قابلیت اطمینان جدید یا معادل جدید است”. این اقدام ادعا می کند که دستگاه های تعمیر شده از این نظر معادل نیستند.

اپل در حال حاضر 95 میلیون دلار برای حل و فصل دعوی پیشنهاد کرده است و طبقه آسیب دیده از دادگاه خواسته است تا در 20 اکتبر یا در اسرع وقت پس از آن پیشنهاد را قبول کند. تخمین زده می شود که طبقه آسیب دیده پس از محاسبه هزینه های وکالت و سایر هزینه ها بین 63.4 میلیون تا 68.1 میلیون دلار دریافت کند.

طبق اسناد دادگاه ، اپل تنها به دلیل زمان و هزینه های مربوط به ادامه روند ، تصمیم گرفت با شاکیان به توافق برسد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …