اکتاویا اسپنسر در شرایطی که همه چیز از کنترل خارج می شود خیره کننده است


سریال Apple TV + درباره پادکست جنایی واقعی و حلقه دوستانش به حقیقت نزدیک می شود ، اما آیا برای این موضوع دیر است؟ در قسمت این هفته از حقیقت گفته شده استPoppy Parnell آنچه را که می کارد درو می کند. اما دوست پسر سابقش میکا کیت درست پشت سر اوست.

وقتی این پرونده بسته شود هر دو یکسان نخواهند بود.

حقیقت گفته شده است بررسی: “داستان ناگفته”

خشخاش (با بازی اکتاویا اسپنسر) رز گیل را دنبال کرد ، اما با تیراندازی دو نفر و اخراج خشخاش به پایان رسید. زن مرموز به تازگی اعتراف کرده بود که میکا کیت (کیت هادسون) داستان زندگی رز را به سرقت برده و داستان زندگی خود را پیچیده است – و اینکه میکا امپراتوری سلامتی خود را بر اساس دروغ بنا کرده است – هنگامی که هولت رولینز (کریستوفر باکس) وارد اتاق او شد. پناهگاه بی خانمان ها و من شلیک کردم.

رز در حال حاضر برای نجات جان خود در بخش مراقبت های ویژه تنها چند اتاق از محلی که مارکوس (مهی فایفر) در حال بهبودی جراحت ناشی از شلیک گلوله خود است ، دریافت کرد که پلیس در محل جنایت حاضر شد و او را به جای تیرانداز دیوانه کرد. هولت

مارکوس پس از بهبودی به دفتر میکا می رود تا میز کارش را تمیز کند و تقریبا سرانجام در میکا فوران می کند و زبانی را که مدتهاست به او رسیده است گاز می گیرد. در همین حال ، کارآگاه ایمز (دیوید لیونز) اخبار بدتری برای پوپی دارد: پلیس رز را ، که هنوز در حال کار است ، برای قتل جاش کیت مقصر می داند. (وقتی او در مورد اقدامات ریاکارانه همسرش کاری انجام نمی دهد ، او را از طریق ایمیل تهدید می کند.)

انفجاری از گذشته

پوپی این را حدود یک دقیقه قبل از خانواده وارن کاو (آرون پل) می شنود حقیقت گفته می شود ‘در فصل اول ، او را با یک وکیل قدرتمند و بسیار گران قیمت به دادگاه ببرید. به نظر می رسد این نوبت دیگر چاقو از سوی میکا است که هر کاری خواهد کرد تا پوپی داستان خود را به جهان بازگو نکند.

پوپی نیاز به راهنمایی دارد و به سراغ پدرش (رون سفاس جونز) می رود که مادام العمر با او صحبت می کند. یک فرسودگی دیگر از جانز و نمایش دوباره در راه است.

پاپی برای آخرین بار با رز مصاحبه می کند و می فهمد که شب قتل جاش چه اتفاقی افتاده است. میها در پایان اعتراف خود ظاهر می شود و می داند که محکوم به فنا است. او در زندان به دیدار هولت می رود و آخرین کلمات او به او دلگرم کننده نیست.

میکا می داند که اتفاق بدی رخ خواهد داد ، حتی اگر برنامه او برای باج خواهی از خشخاش به خاطر جنایتی که هر دو در جوانی مرتکب شده اند ، همچنان قفل شده و متهم شود. یعنی ، مگر اینکه Poppy برنامه ای داشته باشد که امور را به دست خود بگیرد تا میکا نتواند از آن علیه خود استفاده کند.

بازگرداندن ایمان به یک موسسه

این هفته ، مهدی فایفر هنگام صحبت با مطبوعات در مورد تیراندازی غیرقانونی خود توسط پلیس ، یک توقف دیگر دریافت کرد. این حقیقت گفته شده است به نظر من نویسندگان این را اشتباه می گیرند. من درک می کنم که وقتی در مورد مکانیسم های جنایت و جلوگیری از وقوع جنایت نمایشی انجام می دهید ، باید پلیس را درگیر کنید. اما من همیشه احساس می کردم که استفاده از قدرت های سابق پلیس مارکوس به عنوان راهی برای ورود به اتاق هایی که در غیر این صورت نمی توانست وارد آن شود ، مانند لباس پوشیدن است.

این هفته او جلوی دوربین می رود و می گوید می خواهد ایمان دخترش را به اجرای قانون بازگرداند. اگر از من بپرسید نوعی مجسمه مرطوب است. حرکت جسورانه تر این است که این نیرو را محکوم کرده و سپس بگوییم که از پیوستن خود پشیمان است. اما من حدس می زنم که شما نمی توانید این کار را حتی در تلویزیون اینترنتی انجام دهید.

عظمت اسپنسر اساس این نمایش است ، بنابراین نمی توان او را بدیهی دانست که چقدر خوب است. اما این قسمت ، اجازه نمی دهد که آن را فراموش کنید. اعتراف اشکبار او از ضربه اساسی دوران جوانی او بسیار خیره کننده بود. این باید به همه کسانی که عادت دارند با مبلغ کمی او را ببینند یادآوری کند که او معامله واقعی است.

حقیقت گفته شده است بالاخره این نمایش اسپنسر است و خوب است که یک یادآوری قوی دریافت کنید که چرا مجریان برنامه در ابتدا به این شخصیت اعتماد کردند.

دارم تماشا میکنم حقیقت گفته شده است در Apple TV +

قسمت های جدید از حقیقت گفته شده است جمعه به Apple TV + برسید.

دارای رتبه: TV-MA

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=MQuvOwjFaz0

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …