اگر از سرقت از متنفر هستید از ویزا با Express Transit در iPhone استفاده نکنید


محققان امنیتی یک نقص بزرگ در اکسپرس ترانزیت آیفون کشف کرده اند که به هکرها اجازه می دهد پول ویزای کارت کاربر را بدزدند. آنها می گویند مشکل را می توان به راحتی برطرف کرد ، اما نه اپل و نه ویزا علاقه مند به نظر نمی رسند.

این نقص باعث می شود که سیستم پرداخت بدون تماس آیفون ، که برای تسهیل و تسریع در پرداخت حمل و نقل عمومی طراحی شده است ، برای تراکنش های تصادفی از دستگاهی که یک پایانه حمل و نقل را تقلید می کند ، شارژ شود.

اکسپرس ترانزیت در آیفون یک اشکال بزرگ دارد

برخلاف استفاده از Apple Pay در فروشگاه یا آنلاین ، Express Transit در iPhone و Apple Watch نیازی به احراز هویت ندارد. این روند را برای تسریع روند پرداخت متوقف می کند تا مصرف کنندگان هنگام سوار شدن به قطار ، اتوبوس و سایر خدمات معطل نشوند.

برعکس ، Apple Pay برخلاف کارت های اعتباری و بدهی بدون تماس محدودیت پرداخت ندارد. بنابراین ، هکرها به سادگی با استفاده از دستگاهی که پایانه حمل و نقل عمومی را تقلید می کند ، می توانند تنها با یک تماس آیفون را تا آنجا که می خواهند شارژ کنند.

محققان دانشگاههای ساری و بیرمنگام توانستند با استفاده از این نقص ، مبلغ 1000 پوند (تقریباً 1345 دلار) به یک آیفون تحمیل کنند ، اگرچه در آن زمان قفل بود. اما فقط با کارت ویزا کار می کند.

کسانی که از کارت MasterCard یا American Express استفاده می کنند که از فرایند احراز هویت اضافی با Express Transit استفاده می کند ، ایمن تلقی می شوند.

حمل و نقل سریع باید فعال شود

معاملات Express Transit را نمی توان از راه دور انجام داد – مهاجم باید از دستگاه شما نزدیک باشد تا از این نقص استفاده کند. اما ممکن است پایانه پرداخت تقلبی در کیف پنهان شده و سپس آیفون کاربر را در حالی که در جیب او است لمس کند.

Express Transit یک ویژگی اختیاری است که باید به صورت دستی فعال شود ، بنابراین دستگاه شما فقط در صورتی آسیب پذیر است که آن را فعال کرده و به کارت ویزا وصل کرده باشید. اما نگران کننده این است که نه اپل و نه ویزا مایل به یافتن راه حلی نیستند.

اپل مشکل را به گردن ویزا می اندازد و می گوید تلگراف که “ویزا معتقد نیست که این نوع کلاهبرداری با توجه به لایه های امنیتی متعدد به احتمال زیاد در دنیای واقعی رخ می دهد.” وی همچنین خاطرنشان کرد که مصرف کنندگان تحت سیاست مسئولیت صفر ویزا قرار می گیرند.

سخنگوی ویزا تأکید کرد که کارتهای Express Transit “محافظت شده” هستند و دارندگان کارت “باید با اطمینان از آنها استفاده کنند”. آنها همچنین این یافته ها را رد کردند و افزودند “انواع طرح های کلاهبرداری بدون تماس برای بیش از یک دهه در آزمایشگاه مورد مطالعه قرار گرفته است و برای اجرای در مقیاس بزرگ در دنیای واقعی غیر عملی بوده است.”

این فرق داره

اگرچه اپل و ویزا بی خیال به نظر می رسند ، اما به نظر می رسد دلایل خوبی برای نگرانی دارندگان آیفون وجود دارد. برخلاف سایر تراکنش های Apple Pay ، پرداخت های Express Transit نیازی به تأیید Face ID ، Touch ID یا گذرواژه ندارند – و هیچ محدودیتی در میزان هزینه وجود ندارد.

بنابراین برای یک هکر کاملاً محتمل است که پایانه پرداخت را در یک کیسه پنهان کرده و سپس آن را در نزدیکی قربانی iPhone یا Apple Watch در قطار یا سکوی شلوغ نگه دارد تا هزینه ای را که صاحب آیفون از آن اطلاع ندارد تا زمانی که حساب بانکی او این کار را انجام ندهد. ترک کنید یا در یک بیانیه نمایش داده شود.

تنها راه جلوگیری از این امر این است که به سادگی استفاده از کارت های ویزا با Express Transit را متوقف کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …