این افزونه ساده یکی از بزرگترین ناامیدی های Safari 15 را برطرف می کند

اخبار اپل


اینطوری بهتره
تصویر صفحه: Cult of Mac

پس از نصب آخرین به روز رسانی اپل سافاری 15 ، بسیاری از کاربران به سرعت متوجه شدند که تعیین اینکه کدام بخش فعال است جهنمی است. این یکی از بزرگترین شکایات (در لیست بسیاری) از طراحی مجدد اصلی مرورگر است.

اما یک راه آسان برای رفع آن وجود دارد. یکی از توسعه دهندگان یک برنامه افزودنی ساده Safari به نام ActiveTab ایجاد کرده است که با کشیدن یک خط رنگ سفارشی در زیر آن ، بسیار آسان می شود متوجه شد که از کدام تب استفاده می کنید.

بخش فعال Safari را بهبود بخشید

خیر ، ما نیازی به ترفندهای شخص ثالث برای رفع اشکالات آشکار در نرم افزار خود نداریم-به ویژه هنگامی که این نرم افزار از طرف اپل می آید ، شرکتی که به دلیل طراحی محصولاتی که استفاده و درک آنها آسان است ، مشهور است. اما ما اینجا هستیم.

ActiveTab یک خط رنگی زیر هر زبانه ای که در Safari استفاده می کنید ترسیم می کند. این باعث می شود که برگه فوراً قابل تشخیص باشد ، حتی زمانی که مستقیماً آن را تماشا نمی کنید و می توانید آن را سفارشی کنید. شما می توانید رنگ و ضخامت خط را انتخاب کنید.

افزونه ActiveTab برای Safari 15
رنگ و ضخامت خط را انتخاب کنید.
تصویر صفحه: Cult of Mac

هشت رنگ برای انتخاب وجود دارد و ضخامت را می توان بین یک تا هفت پیکسل تنظیم کرد ، بسته به اینکه می خواهید برگه فعال شما چقدر واضح باشد. اما یک هشدار وجود دارد.

از ActiveTab حداکثر استفاده را ببرید

توسعه دهنده Zhenyi Tan خاطرنشان می کند که ActiveTab هنگامی که نوار برگه پیمایش می کند به طور قابل اعتماد کار نمی کند زیرا تعداد زیادی زبانه باز دارید. بهتر است زبانه ها را به حداقل برسانید و از طرح برگه “جدا” در Safari استفاده کنید.

Tan همچنین غیر فعال کردن گزینه “نمایش رنگ در برگه ها” را توصیه می کند. هر دو تنظیم را می توان با کلیک کردن پیدا کرد سافاری و سپس اولویت ها… در حالی که Safari باز است ، در نوار منوی Mac خود قرار دهید.

اگر فکر می کنید ActiveTab می تواند Safari 15 را برای شما کمی بهتر کند ، امروز می توانید آن را از فروشگاه App Mac با قیمت 1.99 دلار خریداری کنید. بدون تبلیغات ، خریدهای درون برنامه ای و ردیابی ارائه می شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …