این شارژر بی سیم باریک از طریق آهن ربا به iPhone شما متصل می شود

اخبار اپل


به سختی متوجه این پاوربانک بی سیم خوب می شوید که به iPhone شما متصل می شود.
عکس: فرقه معاملات Mac

پاوربانک ها نباید دست و پا گیر و آزاردهنده باشند و مطمئناً نباید به آنها متصل شوند. پاور بانک مغناطیسی HyperGear 5000mAh یک پاوربانک جهانی است که دستگاه های اپل و اندروید را به صورت بی سیم شارژ می کند و کمتر از 35 دلار به فروش می رسد.

پاوربانک مغناطیسی ارزان

اگر اغلب با تلفن همراه خود هستید ، یک پاوربانک می خواهید که برای استفاده از آن مجبور نباشید آن را متوقف کنید. Hypergear 5000mAh کاملاً بی سیم است و به صورت مغناطیسی به گوشی شما متصل می شود. و وزن این باتری کوچک و قدرتمند تنها 0.3 اونس است. (برای مرجع ، آیفون متوسط ​​23 برابر سنگین تر است و به 7 اونس می رسد.)

علاوه بر این ، حتی با یک زنگ در پشت همراه است ، بنابراین اگر عادت دارید همیشه یک PopSocket یا دسته ای روی آن داشته باشید ، مجبور نخواهید بود نحوه استفاده از تلفن خود را تغییر دهید.

توان خروجی HyperGear 5000 15 وات است که تقریباً 5 وات قوی تر از اکثر شارژرهایی است که ادعا می کنند سریع هستند. این نوع تلفن را که به آن متصل است تشخیص می دهد و خروجی آن را بر این اساس تنظیم می کند تا دستگاه را از شارژ بیش از حد یا اتصال کوتاه محافظت کند. و وقتی خود باتری را شارژ می کنید ، به قدرت کامل باز می گردد.

این شارژر کوچک با MagSafe سازگار است و هر بار که از آن استفاده می کنید کاملاً هماهنگ می شود. آنقدر باریک است که در جیب شما جا می گیرد ، اما به اندازه کافی قوی است که می تواند تلفن شما را در تمام طول روز نگه دارد. نیازی نیست برنامه ای برنامه ریزی کنید یا نگران سرخ شدن گوشی خود از شارژ مجدد باشید. این شارژر را با چیزی مانند برنامه RoboKiller ترکیب کنید ، که همه این تماس های مزاحم مزاحم را مسدود می کند و ناگهان تلفن شما دوباره مال شما می شود.

در بانک قدرت مغناطیسی HyperGear 5000mAh صرفه جویی کنید

نیازی نیست نگران از بین رفتن گوشی خود باشید زیرا باید از آن استفاده کنید. شما می توانید پاور بانک مغناطیسی HyperGear 5000mAh را با قیمت 34.99 دلار برای فروش تهیه کنید.

قیمتها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …