این مهندس رباتیک اولین آیفون USB-C جهان را به عنوان یک پروژه سرگرمی ایجاد کرد

اخبار اپل


کن پیلونل ، دانشجوی مهندسی رباتیک در سوئیس École Polytechnique Fédérale de Lausanne (EFPL) ، موفق شد iPhone X را با پورت USB-C ارتقا دهد. او ویدئویی را بارگذاری کرد که نشان می داد iPhone اصلاح شده در حال حرکت است.

امروزه اپل تنها سازنده گوشی های هوشمند است که از کانکتور شارژ ثبت شده استفاده می کند. با این حال ، اگر iPhone شما ضمانت ندارد و شما واقعاً USB-C می خواهید ، این چیزی است که می توانید امتحان کنید (با مسئولیت خود شما).

https://www.youtube.com/watch؟v=SAekbJf4Gsw

بر اساس یک پست جدید ترین اخبار اپل در ماه مه ، پیلونل برای مهندسی اتصال Lightning ، یک اتصال دهنده نر (به نام برد C94) را از کابل شخص ثالث بیرون کشید. سپس به استخراج پورت زن از آیفون ادامه داد. سپس سیم ها را از برد اتصال مرد برهنه به کانکتور USB-C به سیم دیگر لحیم کرد و با نمونه اولیه کار به پایان رسید.

از ویدئوی بالا مشخص است که پیلونل باید قاب گوشی را با CNC قطع کند تا از درست بودن پورت اطمینان حاصل شود. این به این دلیل است که درگاه Lightning کوچکتر از USB-C است. او همچنین مجبور بود یک براکت نگهدارنده سه بعدی برای دروازه طراحی و چاپ کند. در اینجا می توانید شرح مفصل تری از پروژه وی را مشاهده کنید.

پست جدید ترین اخبار اپل پیلونل ، با جزئیات روند تفکر و رویه او ، نبوغ و پیچیدگی کل این تلاش را آشکار می کند. او موفق شد از طریق اصلاح ، هم به انتقال اطلاعات و هم به تامین انرژی دست یابد. اگر اپل از ابتدا آیفون را به پورت USB-C مجهز کند ، درهایی را برای سازگاری سخت افزاری جهانی ، سرعت شارژ سریعتر و بهبود ثبات باز می کند.

علاوه بر این ، اگر بخواهد اپل در واقع می تواند به USB-C تغییر کند. در حال حاضر ، سری MacBook و iPad Pro از USB-C استفاده می کنند در واقع ، اروپا پیش از این قانونی را پیشنهاد کرده است که USB-C را برای همه گوشی ها و دستگاه های الکترونیکی متعهد می کند تا زباله های الکترونیکی و ناراحتی را برای مصرف کنندگان کاهش دهد.

پیلونل در ویدئوی آینده ای که در حال توسعه است ، قول داد که توضیح دهد چگونه موفق شده است درگاه USB-C را که در آن درگاه Lightning در iPhone قرار داشت ، فشرده کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …