این نشت بزرگ پیکربندی و قیمت اپل واچ سری 7 را نشان می دهد

اخبار اپل


گزینه های 45 میلی متری از 429 دلار شروع می شود ، در حالی که اضافه شدن اتصال تلفن همراه قیمت آن را به 499 دلار افزایش می دهد.
عکس: اپل

اپل از زمان معرفی دستگاه با آیفون 13 در ماه گذشته سکوت عجیبی درباره قیمت اپل واچ سری 7 داشته است. تنها چیزی که به طور رسمی فقط چند ساعت قبل از شروع پیش خرید اعلام شده این است که قیمت آن از 399 دلار شروع می شود. و تمام!

اما به لطف یک نشت بزرگ ، ما اکنون دقیقاً می دانیم که سایر گزینه ها چقدر هزینه خواهند داشت – و چه تنظیماتی از 5 صبح PDT / 8 صبح EDT امروز در دسترس خواهد بود. در اینجا چیزی است که باید بدانید.

قیمت اپل واچ سری 7

اپل واچ سری 7 در نگاه اول درست مانند نسخه های قبلی خود به نظر می رسد و با این به روز رسانی تغییر چندانی نکرده است. شما همان چیپست ، سنسورهای سلامتی و ویژگی های موجود در Apple Watch Series 6 را دریافت می کنید ، اما برخی موارد جدید است.

اپل واچ 7 دارای صفحه نمایش بزرگتر ، طراحی با دوام تر و تا 33 درصد شارژ سریعتر است. و علیرغم این پیشرفت ها ، قیمت مشابه ساعت اپل واچ 6 است ، زمانی که حدود یک سال پیش عرضه شد.

در اینجا لیست کاملی از تنظیمات و قیمت هایی است که توسط جان پروسر از آن بدست آمده است تکنولوژی صفحه اول از “منابع آشنا به موضوع”.

 • آلومینیوم 41 میلی متر (GPS) – 399 دلار
 • آلومینیوم 45 میلی متری (GPS) – 429 دلار
 • آلومینیوم 41 میلی متر (GPS + cellular) – 499 دلار
 • آلومینیوم 45 میلی متری (GPS + تلفن همراه) – 529 دلار
 • 41 میلی متر نایک (GPS) – 399 دلار
 • نایک 45 میلی متری (GPS) – 429 دلار
 • 41 میلی متر نایک (GPS + تلفن همراه) – 499 دلار
 • نایک (GPS + تلفن همراه) – 529 دلار
 • فولاد ضد زنگ 41 میلی متری با بند ورزشی (GPS + تلفن همراه) – 699 دلار
 • فولاد ضد زنگ 45 میلی متری با بند ورزشی (GPS + تلفن همراه) – 749 دلار
 • فولاد ضد زنگ 41 میلی متری با خط میلان (GPS + تلفن همراه) – 749 دلار
 • فولاد ضد زنگ 45 میلی متری با خط میلان (GPS + تلفن همراه) – 799 دلار
 • تیتانیوم 41 میلی متر (GPS + تلفن همراه) – 799 دلار
 • تیتانیوم 45 میلیمتری (GPS + cellular) – 849 دلار

پیش خرید از امروز شروع می شود

Apple Watch Series 7 برای پیش خرید امروز از ساعت 5 صبح PDT / 8 صبح EDT در دسترس است. انتظار می رود تحویل های اولیه به دلیل عوارض آشکار تولید محدود شود ، بنابراین شما باید به سرعت آن را برای روز عرضه تهیه کنید.

اولین عرضه رسمی Apple Watch 7 برای جمعه 15 اکتبر برنامه ریزی شده است-سپس این دستگاه برای تحویل و خرید از فروشگاه Apple و از طریق خرده فروشان شخص ثالث در دسترس خواهد بود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …