با معاملات عالی از AirTag های خود با سبک محافظت کنید

اخبار اپل


ردیابی AirTag اپل بسیار عالی است. با یک دستگاه کوچک ، ناگهان لازم نیست نگران کیف پول گم شده یا کلیدهای اشتباه خود باشید.

با این حال ، این دستگاه های دایره ای برای اکثر برنامه ها تقریباً بی فایده هستند ، مگر اینکه لوازم جانبی AirTag را که ردیاب را در جای خود نگه می دارد ، اضافه کنید. همیشه می توانید نوار چسب را روی کوله پشتی خود بچسبانید و ادعا کنید که شیک شده است ، اما … بله ، نه. خوشبختانه ، برخی از کیف ها و لوازم جانبی سرگرم کننده که مخصوص AirTags ساخته شده است ، در حال فروش هستند و باید آنها را بررسی کنید.

لوازم جانبی AirTag برای فروش

اپل لوازم جانبی AirTag خود را می فروشد ، اما البته قیمت آنها برای یک دست و یک پا است. در اینجا تولیدکنندگان شخص ثالث با کیفیت مشابه و قیمت بسیار پایین تر ارائه می شوند.

با استفاده از این مجموعه لوازم جانبی AirTag می توانید ردیاب خود را برای سبک زندگی خود مناسب کنید. آنها می توانند به راحتی AirTag ها را به کلیدها ، کیف یا هر چیزی که برای شما ارزشمند است بچسبانید.

جا کلیدی AirTag – 14.95 دلار (معمولی 29 دلار)

این کیف سیلیکونی با کیفیت بالا تا زمانی که به کلیدهای شما وصل شده یا در کیسه ای گیر کرده باشد ، از AirTag شما محافظت می کند. این کیف آسان برداشته می شود ، اما افتادن آن دشوار است ، این کیف برای کوله پشتی ، کیف کامپیوتر و جاکلیدی مناسب است.

هم اکنون خریداری کنید: یک جا کلیدی AirTag با قیمت 14.95 دلار (معمولی 29 دلار) برای مدت محدود تهیه کنید.

قاب محافظ AirTag – 14.95 دلار (معمولی 29 دلار)

sale_295537_article_image

این کیس AirTag یک راه عالی برای ایمن نگه داشتن AirTag است در حالی که به خود یک جاکلیدی کوچک زیبا می دهید. این کارابین به راحتی به کلیدها و کوله ها متصل می شود و مواد محکم از AirTag در برابر خط و خش محافظت می کند و در عین حال با هر نوع زیبایی ترکیب می شود.

هم اکنون خریداری کنید: یک کیف محافظ AirTag با قیمت 14.95 دلار (معمولی 29 دلار) برای مدت محدود تهیه کنید.

حلقه چرمی برای جاکلیدی AirTag (4 بسته) – 49.95 دلار (معمولی 60 دلار)

sale_297767_article_image

پوست با همه چیز همراه است ، از جمله دستگاه های مناسب که به شما امکان می دهد محل کار خود را ردیابی کنید. این کیف های سبک و مقاوم در چرم وگان سبز یا قهوه ای موجود است. این جاکلیدی های چرمی بدون دخالت در اتصال ایرتگ شما و از نظر بصری بدون حواس پرتی جذاب هستند ، انتخاب بسیار خوبی است.

هم اکنون خریداری کنید: چهار بسته جاکلیدی چرم AirTag را با قیمت 49.95 دلار (معمولاً 60 دلار) برای مدت محدود دریافت کنید.

حلقه سیلیکونی HyperGear AirCover برای AirTag (4 بسته) – 19.99 دلار

sale_303550_article_image

این درب های سیلیکونی نچسب این ظاهر کلاسیک اپل را دارند. این کیس ها ساده و فوق العاده کاربردی هستند ، سبک هستند ، حمل آنها آسان است و در یک بسته چهار رنگ چند رنگ ارائه می شود.

هم اکنون خریداری کنید: چهار بسته حلقه سیلیکونی HyperGear AirCover را با قیمت 19.99 دلار برای AirTag به مدت محدود دریافت کنید.

Hypergear AirCover: Keychain چرمی وگان برای AirTag – 16.99 دلار

sale_303552_article_image

این کیف چرمی وگان عالی به نظر می رسد و بدون قطع سیگنال ، AirTag را ایمن نگه می دارد. AirTag را در جای خود وصل کنید و از یک کارابین فولادی ضد زنگ برای اتصال آن به هر چیزی که می خواهید ردیابی شود استفاده کنید.

هم اکنون خریداری کنید: Hypergear AirCover: Vegan Leather Keychain را برای AirTag با قیمت 16.99 دلار برای مدت محدود دریافت کنید.

قیمتها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …