با کند شدن بازار کلی کامپیوترها ، فروش مک افزایش می یابد

اخبار اپل


محموله های مک در سه ماهه اخیر افزایش یافته است.
عکس: اپل

محموله های Mac در سه ماهه سوم سال 2021 شاهد رشد سالم بودند. دو شرکت تحقیقاتی بازار موافقند که این افزایش باعث افزایش سهم اپل در بازار جهانی رایانه شخصی شده است.

اما COVID-19 دستیابی به اجزای لازم را برای تولیدکنندگان رایانه دشوار می کند و توانایی تولید و فروش محصولات را کاهش می دهد.

Mo ‘Macs به معنی مشکلات mo … برای تولید کنندگان کامپیوتر است

اپل تعداد مکینتاش خود را در هر سه ماهه فاش نمی کند ، بنابراین تحلیلگران بازار باید برآوردهای خود را انجام دهند. که هرگز کاملاً موافق نیستند.

به گفته Canalys ، کوپرتینو بین ماه های جولای و سپتامبر 7.8 میلیون مک را ارسال کرده است. این میزان 14.4 and افزایش یافته و به اندازه ای است که سهم اپل از بازار جهانی را به 9.3، افزایش می دهد ، 0.8.

افزایش مورد انتظار در IDC چندان زیاد نیست. تحلیلگران این شرکت می گویند که اپل در سه ماهه سوم 7.6 میلیون دستگاه مک ارسال کرده است که 9.9 درصد افزایش یافته و به 8.8 درصد از سهم بازار جهانی رسیده است که 0.5 درصد افزایش یافته است.

این اعداد شامل محموله های همه دستگاه های macOS ، از مک مینی تا مک بوک پرو است. تبلت ها شامل نمی شوند ، اگرچه معمولاً برای کارهای مشابه لپ تاپ و رومیزی استفاده می شوند.

منابع مک در شرایط سخت به خوبی عمل می کنند

فروش هر نوع رایانه رومیزی و لپ تاپ احتمالاً بیشتر خواهد بود ، با این تفاوت که شرکت ها در تولید و عرضه محصولات خود با مشکل روبرو هستند. ایشان دوت ، تحلیلگر ارشد در Canalys می گوید: “اختلال در زنجیره تامین جهانی و شبکه لجستیکی همچنان مانع اصلی رشد بیشتر در بازار رایانه های شخصی است.”

و مشکلات آنقدر جدی بود که منجر به کاهش عرضه کامپیوتر در ایالات متحده شد “نها گفت زنجیره های تنگ عرضه و چالش های لجستیکی مداوم بازار رایانه های شخصی در ایالات متحده را به سه ماهه اول کاهش سالانه عرضه از زمان همه گیری سوق داده است.” ماهاجان ، تحلیلگر ارشد علمی در IDC.

انتظار می رود که اپل مدلهای بازطراحی شده 16 و 14 اینچی مک بوک پرو را در هفته های آینده منتشر کند. انتظار می رود که آنها فروش شرکت را در سه ماهه چهارم افزایش دهند ، اما بیشتر بستگی به این دارد که آیا کمبود قطعات باعث کند شدن راه اندازی و محدود شدن تعداد واحدهای موجود برای خرید می شود یا خیر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …