با RelayThat مهارت های طراحی گرافیکی خود را به سطح بعدی برسانید


RelayThat یک سرویس اشتراک است که به کاربران امکان می دهد محتوای طراحی گرافیکی روان و بصری ایجاد کنند. اشتراک RelayThat مادام العمر در حال حاضر تنها 59.99 دلار در مقایسه با 720 دلار به فروش می رسد. همچنین اشتراک های مادام العمر برای دو و سه کاربر به ترتیب 109.99 دلار و 149.99 دلار وجود دارد.

و برای مدت محدود ، هنگام استفاده از کد ، می توانید 40 off تخفیف اضافی برای قیمت فروش دریافت کنید VIP40 وارسی.

نرم افزار عالی طراحی گرافیک

مهم نیست که در چه شغلی مشغول هستید ، جذب مشتریان جدید و تعامل با مشتریان فعلی ضروری است. این امر در مورد هر شرکتی صدق می کند – از بانک ها گرفته تا سازمان های غیر انتفاعی گرفته تا کافه های محلی.

شگفتی های اینترنت و رسانه های اجتماعی باعث شده است که هرکسی که دارای رایانه است بتواند محتوای فوق العاده ای برای فروش مارک خود ایجاد کند. با این حال ، هنوز هم به ظرافت نیاز است تا بر خلاقیت های بصری شما تأثیر بگذارد. یافتن رسانه برای استفاده ، سازماندهی طرح بندی و غیره زمان می برد – و زمان پول است. خوشبختانه یک شمارنده وجود دارد که روند طراحی گرافیک را برای هر شرکت بهینه می کند.

RelayThat یک نرم افزار قدرتمند و متفکر است که حدس و گمان را از طراحی گرافیکی حذف می کند و ساعت های بی شماری را در ایجاد محتوا صرفه جویی می کند.

این برنامه وب برای هر کسی که نیاز به طراحی گرافیکی دارد ایده آل است. به اندازه کافی قدرتمند است که توسط یک طراح گرافیک حرفه ای استفاده می شود. اما قیمت تخفیفی فعلی آن باعث می شود که برای افرادی که تازه شروع به کار کرده اند یا نیازهای طراحی گرافیکی کمی دارند ، مقرون به صرفه باشد.

این نرم افزار دارای کتابخانه ای با بیش از 3 میلیون تصویر دارای حق چاپ است که می تواند در هزاران طرح بندی از قبل برنامه ریزی شده استفاده شود. کاربران می توانند به راحتی بین مارک ها و پروژه ها جابجا شوند ، و این یک ابزار ایده آل برای طراح با چندین مشتری است. یکی از جالب ترین ویژگی ها ، اتوماسیون تصویر SEO است که برای مشاغل کوچک و متوسط ​​که می خواهند به بالاترین نتایج جستجو برسند بسیار مهم است.

در پشتیبانی مادام العمر RelayThat صرفه جویی کنید

بازی طراحی گرافیکی خود را با عضویت مادام العمر در یکی از قوی ترین و قدرتمندترین برنامه های طراحی گرافیکی به سطح بعدی برسانید. RelayThat را برای یک کاربر فقط با 35.99 دلار (ارزش 720 دلار) ، دو کاربر با 65.99 دلار (ارزش 1440 دلار) یا سه کاربر با 89.99 دلار (ارزش 2160 دلار) با استفاده از کد دریافت کنید. VIP40به

قیمتها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …