برای لذت بردن از شارژ سریعتر از کابل جدید Apple Watch Series 7 استفاده کنید

اخبار اپل


ممکن است ظاهر مشابهی داشته باشد ، اما شارژر Apple Watch Series 7 بهتر است.
عکس: اپل

اگر از قبل ساعت جدید Apple Watch Series 7 را سفارش داده اید ، حتماً از کابل شارژ همراه خود برای لذت بردن از سرعت شارژ سریعتر استفاده کنید.

جدیدترین پوشیدنی های اپل 33 درصد سریعتر از مدل های قبلی خود بارگیری می شوند. اما اگر آن را با شارژر قدیمی Apple Watch (یا آداپتور برق که به اندازه کافی قدرتمند نیست) شارژ کنید ، مزایای این ارتقا را دریافت نخواهید کرد.

این پست شامل مشارکت است. فرقه مک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید ، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

اپل واچ سری 7 برای شارژ سریعتر به کابل جدیدی نیاز دارد

اگرچه کابل شارژ اپل واچ 7 دقیقاً شبیه به دیگر شارژرهای اپل واچ به نظر می رسد ، اما در واقع در داخل آن کمی متفاوت به نظر می رسد. همچنین دارای نام جدیدی است: Apple Watch Magnetic Fast Charger.

این کابل جدید ، که با Apple Watch 7 عرضه می شود – یا در صورت نیاز به جایگزینی می توانید آن را با قیمت 29 دلار از اپل خریداری کنید – اگر می خواهید از سرعت شارژ سریعتر موجود در آخرین مدل لذت ببرید ، مورد نیاز است.

همچنین به یک آداپتور برق مناسب USB-C نیاز خواهید داشت. ظاهراً اپل دوشاخه 20 واتی خود را با 19 دلار توصیه می کند ، اما یک جایگزین شخص ثالث به خوبی کار می کند-به شرطی که حداقل 20 وات برق مصرف کند.

اگر از شارژر قدیمی Apple Watch خود یا آداپتور برق کندتر استفاده می کنید ، متوجه بهبود سرعت شارژ اپل واچ جدید خود نخواهید شد. هنگام باز کردن بسته ارتقاء خود در روز جمعه ، این را در نظر داشته باشید.

یک آداپتور برق 20 واتی را بسته کنید

اگر قبلاً آداپتور برق 20 وات USB-C ندارید ، توصیه می کنیم PowerBuddy کوچک را از SwitchEasy بررسی کنید ، که در حال حاضر تنها با قیمت 15.99 دلار (از 19.99 دلار) از طریق Cult of Mac Store به فروش می رسد.

متناوبا ، گزینه های بسیار زیادی در آمازون وجود دارد ، مانند گزینه Ugreen ، که در حال حاضر تنها 9.99 دلار است ، و این دو بسته از Anker ، که 23.99 دلار است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …