بررسی MyCharge Mag-Lock: پاوربانک آیفون MagSafe

اخبار اپل


پاوربانک های سری جدید MyCharge Mag-Lock از آهنرباهای سیستم MagSafe اپل برای اتصال به iPhone استفاده می کنند. آنها در ظرفیت های 3000mAh ، 6000mAh و 9000mAh در دسترس هستند و بزرگترین آنها می توانند مدت زمان بین شارژ تلفن را سه برابر کنند. نیازی به سیم برق نیست و می توانید از iPhone خود در حین شارژ استفاده کنید.

من هر سه سایز پاور بانک را امتحان کردم. برای خواندن نحوه ایستادن آنها به ادامه مطلب بروید.

این پست شامل مشارکت است. فرقه مک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید ، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

مرور MyCharge Mag-Lock

این لوازم جانبی برای استفاده عمومی طراحی شده است و MyCharge بسیار توجه به ظاهر آنها دارد. هر سه دستگاه در پنج رنگ آیفون 12 موجود است: گرافیت ، آبی اقیانوس آرام ، سفید ، قرمز و بنفش. طراحی آنها برای جلوگیری از خراش ، لکه و محو شدن رنگ ها طراحی شده است.

هر لبه و گوشه گرد است ، بنابراین این محصولات متناسب با ظاهر آیفون هستند.

شارژ بی سیم

اگر سیم برق همراه خود نداشته باشید ، باتری های خارجی معمولی بی فایده هستند. از سوی دیگر ، پاور بانک های Mag-Lock از شارژ بی سیم استفاده می کنند. فقط کافیست آیفون خود را روی باتری بگذارید و برق شروع به کار می کند.

لوازم جانبی شامل یک سیم پیچ بلند برای جداسازی بین بسته و تلفن است ، که به دفع گرما بهتر از باتری های معمولی کمک می کند.

همانطور که اشاره شد ، این دستگاه ها از سیستم MagSafe بهره می برند. این شامل آهنرباهای تعبیه شده در پشت سری iPhone 12 و iPhone 13 است. آهنرباها به پاوربانک های MyCharge Mag-Lock متصل شده و هر بار سیم پیچ های شارژ را مرتب می کنند. و در حالی که از گوشی خود استفاده می کنید ، آنها دو دستگاه را کنار هم نگه می دارند. ارتباط پایدار است – من هیچ مشکلی با جدایی آنها نداشتم.

با این حال ، باتری های Mag-Lock قابلیت شارژ سریع MagSafe را ارائه نمی دهند. آنها 5 وات کاهش می دهند که در برخی لوازم جانبی MagSafe بسیار کمتر از 15 وات است. این بدان معناست که برای شارژ کامل iPhone حدود 3.5 ساعت طول می کشد.

MyCharge ، صدای “پیچ خوردن” داخلی هنگام اتصال یا قطع کردن iPhone خود. یا شروع به شارژ یکی از این پاور بانک ها کنید.

صرف نظر از ظرفیت ذخیره سازی سری MyCharge Mag-Lock ، هر نسخه دارای سیم پیچ شارژ بالا و پورت USC-C است.
عکس: اد هاردی / Cult of Mac

شارژ بی سیم

سری Mag-Lock نیرو را از طریق پورت USB-C در لبه پایینی دریافت می کند. یک کابل شارژ فقط برای آن موجود است یا می توانید از آن برای Mac یا iPad استفاده کنید.

به عنوان یک امتیاز ، می توانید از پورت USB-C برای شارژ دستگاهی که MagSafe ندارد استفاده کنید. و در حالی که آیفون نیز در حال شارژ است کار می کند. برای اطمینان ، با iPad Pro خود آزمایش کردم.

MyCharge Mag-Lock 3000mAh

کوچکترین گزینه از سه گزینه Mag-Lock 4.0 اینچ در 2.6 اینچ در 0.4 اینچ است. وزن آن 0.24 پوند است. به نظر من کاملاً عملی بود که این قسمت را به پشت آیفون خود وصل کنم و در حین شارژ از تلفن استفاده کنم.

این دو کاملاً مناسب هستند و ترکیب آن زیاد حجیم نیست. این کامل نیست – شما فقط می خواهید از Mag -Lock در مواقعی که به آن احتیاج دارید ، استفاده کنید ، نه به طور مداوم. اما ساعت ها استفاده را اضافه می کند.

این نسخه از “خرس بچه” 3000 میلی آمپر ساعت ذخیره می کند. در آزمایش واقعی من ، آیفون 12 6.1 اینچی 53 درصد شارژ شد. این کافی است تا بقیه یک روز بسیار طولانی را پس از اتمام باتری داخلی طی کنید.

اینکه دقیقاً چگونه باتری را دریافت می کنید بستگی به دستگاه شما دارد. مدل های Pro Max دارای باتری های داخلی قابل ملاحظه ای بزرگتر هستند ، بنابراین این پاوربانک نسبتاً کوچکتر است. با این حال ، این همان مقدار انرژی است.

MyCharge Mag-Lock 3000mAh
MyCharge Mag-Lock 3000mAh به خوبی در پشت آیفون 12 6.1 اینچی قرار می گیرد.
عکس: اد هاردی / Cult of Mac

MyCharge Mag-Lock 6000 میلی آمپر ساعت

نسخه “مامان خرس” پاوربانک های جدید MyCharge 4.0 اینچ در 2.6 اینچ در 0.7 اینچ است. وزن آن 0.36 پوند است.

در آزمایشاتم ، متوجه شدم که امکان استفاده از آیفون با این برش وجود دارد ، اما این ترکیب کمی دست و پا گیر است. باتری ضخیم و کمی سنگین است.

اما درگیر این ایده نشوید که تنها راه استفاده از پاور بانک Mag-Lock در حین نگه داشتن آن است. انتظار ندارید این کار را با باتری استاندارد 6000 میلی آمپر ساعت انجام دهید. در این مورد ، مزیت واقعی MagSafe این است که دیگر نگران داشتن کابل شارژ نباشید. کافیست آیفون را روی باتری بگذارید و کار تمام است.

باتری همچنین می تواند به عنوان پایه ای برای iPhone 6.1 اینچی iPhone 13 یا iPhone 12 عمل کند. آن را به پشت گوشی وصل کنید ، ترکیب را در حالت افقی قرار دهید و آماده تماشای فیلم باشید. با این حال ، من مطمئن نیستم که این کار با iPhone Pro Max یا mini چقدر خوب کار می کند.

در نسخه های آزمایشی متعدد ، نسخه 6000 میلی آمپر ساعتی MyCharge Mag-Lock آیفون 12 اینچی 6.1 اینچی را 120 درصد شارژ می کند. این کافی است تا یک روز دیگر استفاده کنید.

باز هم ، اگر iPhone Pro Max دارید ، درصد باتری را کمتر افزایش می دهید ، اما به همان میزان قدرت خواهید داشت.

MyCharge Mag-Lock 9000 میلی آمپر ساعت

و اکنون به “پاپ خرس” می رسیم. این بزرگترین نسخه 4.0 اینچ در 2.6 اینچ در 0.9 اینچ است. وزن آن 0.49 پوند است. شاید در اینجا به موضوعی توجه کرده باشید: تنها ابعادی که در آن ضخامت سه لوازم جانبی متفاوت است. و وزن البته.

بخشی از بازاریابی MyCharge برای این سری می گوید: “هرچه Mag-Lock بزرگتر باشد ، نگهداری آن راحت تر است.” درست است که نگه داشتن پاوربانک راحت تر است زیرا ضخامت آن تقریباً یک سانتیمتر است. اما تقریباً نیم کیلوگرم اضافه می کند. برای من ، فقط در موارد اضطراری ، باید iPhone خود را با این نسخه پیوست شده از این سری نگه دارید. بقیه زمان ، بگذارید گوشی همانند سایر باتری های قوی شارژ شود.

MyCharge Mag-Lock 9000mAh با آیفون 12
نگه داشتن Mag-Lock 9000mAh چندان منطقی نیست. با این حال ، روی میز خوب می نشیند.
عکس: اد هاردی / Cult of Mac

با این حال ، ترفند استفاده از باتری به عنوان پایه در هر دو حالت عمودی و افقی با این لوازم جانبی بزرگ کار می کند.

در طول آزمایشات من ، نسخه 9000 میلی آمپر ساعتی MyCharge Mag-Lock یک آیفون 12 6.1 اینچی با 189 درصد شارژ ارائه داد. (که البته چند آزمایش انجام شد.) این برای گذراندن یک آخر هفته طولانی از کمپ بدون دسترسی به پریز کافی است.

برای تکرار ، در هر صورت ، کسانی که از iPhone Pro Max استفاده می کنند ، با وجود اینکه به همان میزان قدرت دریافت می کنند ، سطح باتری کمتری را مشاهده خواهند کرد.

آخرین افکار

این واقعیت که برای شارژ کردن آیفون با پاوربانک باید کابل حمل کنم ، یک مزاحمت غیر ضروری است. و با لوازم جانبی MagSafe مانند سری MyCharge Mag-Lock ، کابل غیر ضروری می شود.

آیفون 12 با MyCharge Mag-Lock 3000mAh
همه سری MyCharge Mag-Lock به خوبی در پشت آیفون 12 قرار می گیرند.
عکس: اد هاردی / Cult of Mac

محدوده ظرفیت ذخیره سازی این باتری های خارجی به این معنی است که هر یک از آنها به احتمال زیاد برای مشتریان مختلف جذابیت دارد. نسخه 3000 میلی آمپر ساعتی را می توان برای تقویت سریع در حالی که بر روی آیفون کوتاه شده است استفاده کرد. 9000 میلی آمپر ساعت می تواند دستگاه شما را برای روزها و روزها کار کند ، اما احتمالاً شما فقط می خواهید آن را یک شبه متصل کنید. 6000 میلی آمپر ساعت ترکیبی از این دو است – آیفون شما سنگین است اما با یک ضمیمه قابل استفاده است و پاوربانک می تواند عمر باتری را بیش از دو برابر افزایش دهد.

قیمت گذاری

در وب سایت myCharge می توانید یک باتری 3000 میلی آمپری با قیمت 49.99 دلار تهیه کنید.

خریدن از: آمازون

نسخه 6000 میلی آمپر ساعتی “Mama Bear” در وب سایت myCharge 59.99 دلار است.

خریدن از: آمازون

و “پدر بزرگ” 9000mAh 69.99 دلار در وب سایت myCharge است.

خریدن از: آمازون

محصولات قابل مقایسه

شرکت های دیگر باتری MagSafe خود را تولید می کنند که به iPhone شما متصل می شود. Mophie Snap + Juice Pack Mini با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت وجود دارد. نظر من را از دست ندهید

همچنین یک باتری بی سیم مغناطیسی Sanho HyperJuice (39.99 دلار) وجود دارد. همچنین ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت دارد. این مورد رو هم مرور کردم

یا یک باتری Apple MagSafe وجود دارد. این چند ترفند دارد ، مانند ادغام با iOS ، اما قدرت کمتری دارد و 99 دلار هزینه دارد.

ارائه شده توسط MyCharge فرقه مک با واحدهای بررسی این مقاله. خط مشی بازبینی ما را ببینید و سایر بررسی های عمیق محصولات مربوط به Apple را مشاهده کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …