برنامه جوزف گوردون لویت + اپل تی وی “Mr. Corman لغو شده است

اخبار اپل


منبع: اپل (“آقای کورمن”)

گزارش جدیدی مدعی است که اپل فصل دوم جوزف گوردون لویت را منتشر نخواهد کرد آقای کورمنبه

به گزارش ددلاین ، این نمایش با وجود “نقد های عمدتا فروخته شده” در حال تغییر است زیرا این برنامه “مانند دیگر مجموعه های طنز اپل تی وی در تابستان گذشته مخاطبان زیادی را بر روی پلتفرم جذب نکرد.”

این گزارش می گوید که گوردون لویت هنوز در کتاب های اپل است و در مجموعه های جدید انیمیشن کودکان شرکت می کند Wolfboy و کارخانه برای همه چیز، که اوایل این ماه روی این پلتفرم پخش شد.

همانطور که در گزارش اشاره می شود ، علیرغم جوانه این پلتفرم در مقایسه با مهاجمانی مانند Netflix و Prime Video ، اپل به جز یک سری فیلمنامه اصلی + TV اصلی را به روز کرده است و تنها قربانی دیگر آن است. صدایی کوچک.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

اپل اخیراً رونمایی کرد مشکل جان استوارت و سرخی در +Apple TV ، و فینال آن تد لاسو فصل دوم جمعه آینده پخش می شود. این شرکت همچنین اخیراً یک مستند جدید درباره کارلوس گون و فیلمی بدون عنوان با بازی جورج کلونی و برد پیت تهیه کرده است.

گزارشی در اوایل ماه جاری حاکی از آن بود که سرویس + TV اپل حدود 40 میلیون مشترک داشت که نیمی از آنها مشتریان پولی بودند. گفته می شود که این شرکت قصد دارد 500 میلیون دلار برای بازاریابی در سال 2021 هزینه کند. TV + در دستگاه هایی مانند بهترین آیفون اپل ، از جمله iPhone 13 ، iPad ، Mac جدید و بهترین تلویزیون های Apple TV 2021 در دسترس است.

محتوای استثنایی

نشان + تلویزیون

Apple TV +

محتوای 100٪ منحصر به فرد برای قیمت یک فنجان قهوه.

با استفاده از TV +، می توانید برنامه های تلویزیونی با بودجه بالا و کارگردانان معروف و بازیگران و بازیگران زن برنده جایزه را در همه دستگاه های Apple خود و حداکثر تا شش نفر از اعضای گروه خانواده خود تماشا کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …