برنامه های کاربردی برای کمپ کارآفرینی اپل در سال 2022 از قبل باز شده است


اکنون می توانید برای پذیرش در یکی از سه برنامه کمپ کارآفرینی اپل اقدام کنید.

در به‌روزرسانی وب‌سایت توسعه‌دهنده اپل، این شرکت اعلام کرد که برنامه‌های کاربردی را برای سه برنامه مختلف برای سیاه‌پوستان، اسپانیایی/لاتتین‌تبار و مؤسسان زن باز کرده است. درخواست ها در 28 نوامبر به پایان می رسد و برنامه ها از ژانویه سال آینده آغاز می شود.

Apple Entrepreneur Camp از بنیان‌گذاران و توسعه‌دهندگان کم‌نمایش پشتیبانی می‌کند، زیرا آنها نسل بعدی برنامه‌های کاربردی پیشرفته را می‌سازند و به ایجاد یک شبکه جهانی کمک می‌کنند که خط لوله و طول عمر این کارآفرینان را در فناوری ارتقا دهد.

از پایان ژانویه 2022 برای یکی از سه گروه آنلاین جدید اعلام شده برای سیاه پوستان، اسپانیایی / لاتین تبار یا مؤسسان زن درخواست دهید. شرکت کنندگان با دسترسی بی سابقه به مهندسان و رهبران اپل، راهنمایی، راهنمایی و الهام در سطح کد دریافت می کنند. برنامه ها در 28 نوامبر 2021 بسته می شوند.

عضویت در کمپ کارآفرینی اپل به شرکت کنندگان یک سال عضویت در برنامه توسعه دهندگان اپل، یک جامعه فارغ التحصیلان و پشتیبانی مداوم از تیم توسعه اپل را می دهد.

تحقیقات نشان می‌دهد که بنیان‌گذاران جوامع کم‌نمایش با چالش‌های منحصربه‌فردی مواجه هستند، به‌ویژه هنگام راه‌اندازی و راه‌اندازی شرکت‌های فناوری. ما کمپ کارآفرینی اپل را ایجاد کردیم تا از این بنیان‌گذاران و سازمان‌های آن‌ها در هنگام ساختن نسل بعدی برنامه‌های کاربردی پیشرفته حمایت کنیم و شبکه‌ای جهانی تشکیل دهیم که خط لوله و طول عمر بنیان‌گذاران و توسعه‌دهندگان فناوری را ارتقا می‌دهد. این برنامه شامل گروه‌هایی برای بنیان‌گذاران و توسعه‌دهندگان زنان، سیاه‌پوستان، و اسپانیایی/لاتتین‌تبار از جوامع کم‌نمایش است.

در طول این آزمایشگاه‌های فناوری، راهنمایی‌های فردی در سطح کد برای برنامه خود را از کارشناسان و مهندسان اپل و همچنین راهنمایی، الهام‌گیری و بینش رهبران پیشرو اپل دریافت خواهید کرد. پس از اتمام آزمایشگاه، پشتیبانی مداوم دریافت خواهید کرد و بخشی از جامعه رو به رشد سایر فارغ التحصیلان برجسته خواهید شد که می توانند به شما در ایجاد کسب و کار کمک کنند.

برنامه‌نویسان می‌توانند در وب‌سایت کارآفرینی کمپ درباره برنامه و فرآیند درخواست اطلاعات بیشتری کسب کنند.

ما می‌توانیم با استفاده از لینک‌های خود در خریدها کمیسیون دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …