بهترین اتفاقی که می تواند با یک ویدئو کنفرانس رخ دهد؟ مرحله مرکزی iPad.

اخبار اپل


ویژگی برجسته iPad و iPad mini مقرون به صرفه ، اضافه شدن Center Stage است ، ویژگی ای که به دوربین جلویی اجازه می دهد در حین تماس تصویری شخصی را تحت نظر داشته باشد. این بسیار عالی است. این باعث می شود تماس با FaceTime و Zoom بسیار آسان تر شود.

این احتمالاً بهترین ویژگی جدیدی است که اپل در سالهای اخیر ارائه کرده است. اگر آیپد اخیر دارید و از این ویژگی ویدئو کنفرانس استفاده نمی کنید ، آن را رد کنید. و در اینجا امیدواریم که در iPhone 2022 تعبیه شود.

Center Stage اپراتور دوربین جادویی شماست

با سنتر استیج ، دوربین جلویی در همه تبلت های اخیر اپل-از جمله آیپد پرو 2021-می تواند به عنوان یک حرکت دهنده عمل کند ، حتی اگر اینطور نباشد. این اثر از یک دوربین 12 مگاپیکسلی با زاویه دید گسترده برای حفظ کاربر در مرکز فیلمبرداری استفاده می کند. هنگام حرکت از یک طرف به طرف دیگر و بالا و پایین تماس می گیرد.

آنچه اتفاق می افتد این است که دوربین دارای میدان دید 122 درجه است ، اما فقط قسمتی از آن را نشان می دهد – قسمتی که شامل صورت شما می شود. شما می توانید در یک منطقه نسبتاً وسیع حرکت کنید و در مرکز خواهید ماند. و اگر شما و یک دوست برای برقراری تماس FaceTime / Zoom با شخص دیگری از iPad استفاده می کنید ، دوربین هر دو شما را در قاب نگه می دارد.

مرکز مرحله مانند این است که از یک اپراتور دوربین نامرئی بخواهید رایانه لوحی شما را جابجا کند. با صفحه نمایش در حالت عمودی یا افقی کار می کند. بزرگنمایی و کوچک نمایی می کند.

این ویژگی در iPad Pro در سال 2021 آغاز شد و من از بهار از آن استفاده می کنم. دوستش دارم. هنگام برقراری تماس های تصویری با دستگاه های قبلی ، مجبور شدم iPad را با دقت مرتب کنم تا دوربین روی صورت من متمرکز شود. دیگر نه. در حالی که دوربین معمولاً به سمت من است ، من آماده برقراری تماس تصویری هستم. و من می توانم در طول یک تماس موقعیت را تغییر دهم و اپراتور مجازی جبران می کند.

من آن را در FaceTime ، Zoom و Google Duo آزمایش کردم و در همه آنها کاملاً کار می کند. علاوه بر این ، من مطمئن هستم که برنامه های دیگری وجود دارد که از آن پشتیبانی می کنند.

آنقدر خوب که اگر از iPad قدیمی برای تماس های ویدیویی زیاد استفاده می کنید ، فقط مرکز مرحله می تواند ارتقا را توجیه کند.

با تنظیم توجه اپل ، مرکز مرحله حتی بهتر خواهد بود

اگرچه این ویژگی باعث می شود چت تصویری در iPad بسیار خوب باشد ، اما هنوز هم می تواند کمی بهتر باشد. ببینید ، آیفون ها دارای ویژگی شگفت انگیزی هستند که به چشم کاربر اجازه می دهد با FaceTime به شخصی که با او صحبت می کند نگاه کند. به نظر می رسد باید آسان باشد ، اما وقتی در هنگام صحبت در FaceTime به صورت طرف مقابل نگاه می کنید ، چشم های شما دور از دوربین iPhone شما متمرکز شده است. و وقتی به دوربین نگاه نمی کنید ، انگار از فردی که با او صحبت می کنید نگاه می کنید.

تصحیح توجه از واقعیت افزوده برای تغییر ظاهر چشمان شما استفاده می کند تا در مکالمه بر روی طرف مقابل تمرکز کند ، حتی اگر شما به دوربین نگاه نمی کنید.

آسان است ، فوق العاده است ، اینطور نیست … برای iPad در دسترس نیست. و من نمی بینم چرا که نه. به ویژه به عنوان ترکیبی از توجه و مرحله مرکزی ، کنفرانس ویدیویی آن را تقریبا ایده آل می کند.

وقتی در حال ویدئو کنفرانس با iPad هستید ، به نظر می رسد که همیشه به یک طرف نگاه می کنید.
عکس: اد هاردی / Cult of Mac

مرکز مرحله واقعاً iPhone 14 را بهبود می بخشد

و هیچ دلیلی وجود ندارد که iPad به تنهایی تجربه ویدئو کنفرانس کامل را داشته باشد. iPhone در حال حاضر دارای تنظیم توجه است ، بنابراین مرکز مرحله باید اضافه شود.

این یک افزودنی عالی برای iPhone 14. در سال آینده خواهد بود. دیگر نیازی به تنظیم دقیق گوشی ندارید تا مطمئن شوید که به سمت شما نشانه رفته است. این فقط اتفاق می افتاد. حتی اگر تلفن را در حین تماس حمل می کنید ، دوربین همچنان به کار خود ادامه می دهد تا چهره شما را در مرکز نگه دارد. همانطور که در حال حاضر چشم شما را متمرکز نگه می دارد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …