بهترین بازی های چند نفره آنلاین برای Nintendo Switch 2021

اخبار اپل


بهترین
بازی های چند نفره آنلاین برای نینتندو سوییچ
من بیشتر
2021

نینتندو سوییچ مدتی است که در حیات وحش بوده است و از زمانی که در سال 2017 عرضه شد شاهد عرضه بازی های فوق العاده ای برای آن بوده ایم. در حالی که امیدواریم به زودی بازی‌های جدیدی را ببینیم، در اینجا برخی از بهترین بازی‌های نینتندو سوییچ با چندنفره آنلاین موجود در حال حاضر وجود دارد.

★ موارد دلخواه انتخاب شده است:
Super Smash Bros. Ultimate برای نینتندو سوییچ

بازی پارتی چند نفره معمولی بالاخره روی نینتندو سوییچ عرضه شد. در حالی که می توانید از نزاع حداکثر هشت بازیکن با بازیکنان محلی روی کاناپه لذت ببرید، حالت آنلاین بهترین راه برای آزمایش مهارت های Smash شما با بازیکنانی از سراسر جهان است. شما می توانید در هر زمان برای سرگرمی و خنده بازی کنید، یا می توانید سعی کنید در رده ها بالا بروید و در برابر حریفان سخت تر و سخت تر با مجموعه قوانین مختلف بازی کنید.

60 دلار در آمازون

Pokemon Se Grid

همه آنها را با دوستان بگیرید:
شمشیر و سپر پوکمون برای نینتندو سوییچ

مورد علاقه کارکنان

Pokémon Sword and Shield تا به امروز بیشترین تمرکز روی چند نفره در سری اصلی را دارد. علاوه بر کمپین تک نفره و نبرد با سایر مربیان آنلاین، می‌توانید با دوستان خود متحد شوید تا پوکمون‌های عظیم Dynamax و Gigantamax را در نبردهای Max Raid ضبط کنید.

  • 60 دلار برای Pokémon Sword در آمازون

  • 60 دلار برای پوکمون شیلد در آمازون

شلیک مرگبار برای بزرگ کردن یک شکارچی هیولا

برای شکار هیولاها دور هم جمع شوید:
Monster Hunter Rise برای نینتندو سوییچ

هیولاها در حال خشم هستند و فقط شما و دوستانتان می توانید آنها را از تخریب دهکده کامورا متوقف کنید. هیولاهای غول پیکر را شکار کنید، پوست آنها را حکاکی کنید و از آنها برای ساختن سلاح ها و زره های قدرتمند برای کمک به نجات خانه خود استفاده کنید. برای اولین بار در سری Monster Hunter، می توانید ماهواره Palico خود را به صورت چندنفره و همچنین ماهواره جدید Palamute را ببرید، به این معنی که می توانید تا 4 بازیکن و 4 شریک NPC برای مجموع هشت شکارچی در یک زمان داشته باشید.

60 دلار در فروشگاه نینتندو

بنر گیت Warioware

واریو دوباره برگشت!:
WarioWare: دور هم جمع شوید! برای نینتندو سوییچ

اگر به دنبال یک پارتی بازی دیوانه وار برای بازی با دوستان خود هستید، به دنبال WarioWare: Get it Together نباشید! این بازی با بیش از 200 مینی گیم و 14 شخصیت قابل بازی، شما و دوستانتان را ساعت ها در حالت های تک نفره و چند نفره می خنداند.

50 دلار در آمازون

در میان ما قهرمان را بکش

کلاهبردار را پیدا کنید!:
در میان ما برای نینتندو سوییچ

Among Us یک بازی کسر اجتماعی است که در آن شما و هم تیمی هایتان در یک سفینه فضایی شکسته به دام افتاده اید و یک کلاهبردار مرگبار در میان شما پنهان شده است. هدف شما این است که قبل از اینکه کلاهبرداران تلاش شما را خراب کنند و شما را بکشند، کشتی خود را تعمیر کنید. با داشتن حداکثر 15 بازیکن، هم به صورت آنلاین و هم وای فای محلی، فهمیدن اینکه کلاهبرداران چه کسانی هستند دشوار و گاهی اوقات سرگرم کننده خواهد بود.

5 دلار در نینتندو

قایق 2

جوهر خود را اعمال کنید!:
Splatoon 2 برای نینتندو سوییچ

وقتی نوبت به شروع بازی با دوستان می رسد، یکی از بهترین گزینه ها باید Splatoon 2 باشد. شما می توانید با سه دوست دیگر متحد شوید و با تیم چهار نفره دیگری در یک جنگ چمن، یک نبرد اسپلش روبرو شوید، و می توانید همه چیز را با جوهر بپوشانید. تیمی که بیشترین سطح را به رنگ خود پوشانده باشد برنده است.

60 دلار در آمازون

فورتنایت

بتل رویال با پنیر:
Fortnite برای نینتندو سوییچ

Fornite به عنوان پادشاه بازی‌های سبک بتل رویال، پایگاه بازیکنی فوق‌العاده قوی دارد. این بدان معنی است که شما هرگز منتظر نخواهید بود تا مردم با شما بازی کنند. شما همچنین می توانید به هر یک از دوستان خود در تقریباً هر پلتفرم دیگری بپیوندید – مگر اینکه، البته، دوستان شما روی PS4 بازی کنند. اگر می‌خواهید وارد یک بازی سلطنتی شوید، Fortnite مکان شما برای نینتندو سوییچ خواهد بود. بهترین قسمت؟ بازی Fortnite رایگان است!

رایگان در نینتندو

Mario Kart 8 Deluxe شروع مسابقه

نسخه جدید مورد علاقه قدیمی:
Mario Kart 8 Deluxe برای نینتندو سوییچ

ماریو کارت بازیکن بسیار خوبی است. تنها تفاوت این است که به جای اینکه کاناپه را روشن کنید و سر دوستتان که تازه یک موز را پوست کنده فریاد بزنید، می توانید از طریق هدفون سر او فریاد بزنید. Mario Kart به خودی خود یک بازی قاتل است. همچنین اتفاقاً دارای چند نفره عالی و یک جامعه پایدار از بازیکنان است. اگر مسابقه کیف شماست، قیمت آن ارزشش را دارد.

  • 60 دلار در بهترین خرید

  • 60 دلار در فروشگاه نینتندو

لیگ موشک

فوتبال خودکار:
Rocket League برای نینتندو سوییچ

ترکیبی از رقابت و فوتبال چطور؟ Rocket League دقیقاً این کار را انجام می دهد و آن را به خوبی انجام می دهد. اگر خواهان گیم پلی دیوانه وار هستید، Rocket League احتمالا برای شما مناسب است. همچنین چند پلتفرمی است، بنابراین همیشه افراد زیادی برای به چالش کشیدن وجود دارند.

50 دلار در آمازون

جهان در Minecraft

مال من با دوستان:
Minecraft برای نینتندو سوییچ

فقط یک مسئله زمان بود که Minecraft به سوییچ راه پیدا کند. تقریبا تنها پلتفرمی که Minecraft روی آن نیست Etch-a-Sketch است. شما و دوستانتان می توانید در اعماق زیرزمین شیرجه بزنید تا منابع ارزشمندی را کشف کنید یا در بالای آن بمانید تا قلعه رویاهای خود را بسازید. درست مانند Rocket League، Minecraft یک پلتفرم متقابل است، بنابراین جامعه بزرگی از افراد وجود دارد که در صورت تمایل می‌توانید با آنها تعامل داشته باشید. همچنین یکی از ساده‌ترین روش‌ها را برای دوستانتان دارد تا به بازی شما آنلاین بپیوندند.

29 دلار در آمازون

Minecraft Dungeons

روستاییان را نجات دهید:
Minecraft Dungeons برای نینتندو سوییچ

Minecraft Dungeons یک حرکت سیاهچال مشارکتی است که در جهان Minecraft انجام می شود. یک گروه تا چهار بازیکن به صورت آنلاین یا محلی ایجاد کنید و تلاشی را برای نجات جهان از شر Arch-Illager آغاز کنید. سطوح با الهام از بیوم های نمادین Minecraft را کاوش کنید. با دشمنان کلاسیک مانند زامبی ها، خزنده ها و اندرمن مبارزه کنید تا تجهیزات قدرتمندی را به دست آورید که می تواند شخصیت شما را به یک جنگجوی توقف ناپذیر یا یک جادوگر قدرتمند تبدیل کند. بهتر از همه؟ Minecraft Dungeons از بازی متقابل بین Nintendo Switch، Xbox، PS4 و PC پشتیبانی می کند.

30 دلار در آمازون

دیابلو 3: مجموعه ابدی

به پناهگاه برگردید:
Diablo III Eternal Collection برای نینتندو سوییچ

Diablo III Eternal Collection بالاخره راه مناسبی برای کسانی است که همیشه می خواستند دیابلو را روی سیستم نینتندو بازی کنند. مجموعه دائمی شامل تمام به روز رسانی های گذشته و DLC، از جمله کلاس Necromancer است. به شما این امکان را می دهد تا در حین جستجو در سیاه چال های تاریک Sanctuary و مبارزه با نفرت انگیزترین شیاطین جهنم، با حداکثر سه نفر دیگر آنلاین بازی کنید.

60 دلار در فروشگاه نینتندو

Overwatch

جهان به قهرمانان نیاز دارد:
Overwatch – نسخه افسانه ای برای نینتندو سوییچ

Overwatch یک بازی چند نفره آنلاین و تیراندازی تیمی اول شخص است که شامل گروه های مختلفی از شخصیت ها و افراد شرور برای بازی است. قهرمان خود را انتخاب کنید و به نبرد برای دفاع یا گرفتن اهداف در مسابقات 6 در 6 بپیوندید. علاوه بر مسابقات رتبه‌بندی‌شده، حالت آرکید انواع بازی‌های تطبیقی ​​و رویدادهای فصلی PvE را پر می‌کند که در آن شما انبوهی از دشمنان را به همراه دوستان خود خواهید داشت.

40 دلار در آمازون

خدمات اقامتی حیوانات در افق های جدید

بهم سر بزن:
Animal Crossing: New Horizons برای نینتندو سوییچ

در سال 2020، Animal Crossing: New Horizons در این لیست منحصر به فرد است زیرا بازی آنلاین چند نفره آن کاملاً آرام است. از شهرهای دیگر دیدن کنید، فسیل‌ها را حفاری کنید، میوه بچینید، با روستاییان جذاب صحبت کنید، گل بکارید و طرح‌های زیبا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، بدون اینکه در یک اتاق باشید. هنوز خیلی زود است، اما طبیعی به نظر می رسد که Animal Crossing: New Horizons با اقتصاد آنلاین پر جنب و جوش دهقانی و تجارت میوه به پایان برسد.

60 دلار در آمازون

Monster Hunter Generations Ultimate Se Grid

نسل های هیولا را تعقیب کنید:
Monster Hunter Generations Ultimate برای Nintendo Switch

داستان سری Monster Hunter را با Monster Hunter Generations Ultimate جشن بگیرید. دوستان خود را جمع آوری کنید تا یک گروه چهار نفره از شکارچیان را برای تعقیب هیولاهای ترسناک در حالت چند نفره آنلاین و محلی تشکیل دهید. با لیستی از بیش از 100 هیولا، کیت های حرکتی سفارشی، صدها سلاح و زره برای حرکت در اطراف و قادر به بازی مانند گربه؟ این بازی اکشن شکار شما را برای ماه ها گیر خواهد کرد.

  • 30 دلار در بهترین خرید

  • 40 دلار در فروشگاه نینتندو

Apex Legends

با سبک تسلط داشته باشید:
Apex Legends – Champion Edition برای نینتندو سوییچ

Apex Legends یک بازی تیراندازی سوم شخص بتل رویال است. شما به عنوان گالری از کلاهبرداران مزدوران، دزدان دریایی و راهزنانی که برای بقا در ورزش خون معروف به Apex Games می جنگند بازی می کنید. از فهرست 16 افسانه ای با توانایی های منحصر به فرد انتخاب کنید، به تیمی متشکل از سه بازیکن بپیوندید و در نبردهای حماسی بجنگید که می تواند حداکثر 60 بازیکن را به صورت آنلاین پشتیبانی کند.

40 دلار در آمازون

از برخی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ به صورت آنلاین با دوستان لذت ببرید

امروزه، چند نفره آنلاین بیش از هر زمان دیگری برای بازی ها اهمیت دارد. در حالی که کنسول های قبلی نینتندو دارای بازی های چند نفره محلی زیادی بودند، نینتندو در سال های اخیر صحنه آنلاین را پذیرفته است. یکی از این عناوین Super Smash Bros است. نهایی. تعداد زیادی از شخصیت ها برای پخش و باز کردن محتوا کاملاً دیوانه کننده است. کدام بازی مبارزه ای را می شناسید که ماریو، سونیک خارپشت، مگا من، پک من، تری بوگارد از King of Fighters، استیو از Minecraft و Sephiroth از Final Fantasy VII، در میان بسیاری دیگر، پوزه ها را از یکدیگر می کشند؟ با ده‌ها صحنه، صدها موسیقی متن بازی ویدیویی و حالت‌های مختلف بازی که می‌توانید در آن شرکت کنید، بدون شک این بهترین بازی Super Smash Bros است که تا کنون ساخته شده است.

Pokémon Sword and Shield نیز یک بازی چندنفره جامد در کتابخانه نینتندو سوییچ است. این بازی چیزی برای همه دارد – یک کمپین طولانی یک نفره، صدها پوکمون جدید برای گرفتن و تجارت با دوستان، و یک پایان PVP اعتیاد آور که در آن می توانید قدرتمندترین تیم Pokemon را برای مبارزه با مربیان دیگر به صورت آنلاین بسازید.

برای عناوین شخص ثالث، من به شدت Monster Hunter Rise را توصیه می کنم. این عنوان دارای ساعت ها محتوایی است که شما و دوستانتان می توانید در آن دندان های خود را غوطه ور کنید. شما می توانید جنبه های مجموعه را تغییر دهید تا سلاح خود را متناسب با سبک بازی خود حرکت دهید. این شامل بهبود کیفیت Monster Hunter World است. هیولاهای بزرگی دارد که از اساطیر شکار ژاپنی الهام گرفته اند و می توانید سوار بر سگ های غول پیکر شایان ستایشی به نام پالاموتس شوید. علاوه بر این، به زودی یک افزونه DLC عظیم به نام Monster Hunter Rise: Sunbreak دریافت خواهد کرد که شامل هیولاهای کشنده و تجهیزات بیشتری می شود. بنابراین اکنون بهترین زمان برای شما و دوستانتان است که درگیر شکار شوید.

ما می‌توانیم با استفاده از لینک‌های خود در خریدها کمیسیون دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
Fitbit Versa 3 vs. Sense: کدام را بخریم؟

منطقی است Fitbit Versa Sense این را به من برگردان Fitbit Versa 3 Fitbit Sense مدرن ترین ساعت هوشمند Fitbit تاکنون است. علاوه بر فعالیت تمام روز و ردیابی خواب، ویژگی های پیشرفته ای مانند EDA، ECG و HRV را برای نظارت جامع تر سلامتی و تناسب اندام ارائه می …

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …