بهترین بازی های Nintendo Switch با قیمت کمتر از 5 دلار در سال 2021

اخبار اپل


اگر به دنبال بهترین بازی های نینتندو سوییچ زیر 5 دلار هستید ، نینتندو بازی هایی را فقط برای شما دارد. اینها برخی از بهترین بازی هایی است که من در لیست او یافتم ، و مطمئناً پول خود را از آنها برداشت خواهید کرد.

مامان بازی من را پنهان کرد!

مامان تصویر صفحه کلید بازی من را مخفی کرد

منبع: کمکو

این بازی فرار سرگرم کننده به دنبال کودک خردسالی است که مادرش سیستم بازی را از او گرفته است. شما باید هر سطحی را که با روز مشخص شده است ، طی کنید و راه هایی برای بازگرداندن کنسول خود بیابید. این یک بازی عالی است که اکثر مردم می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

مامان رو عوض کن ، بازی من رو مخفی کن

مامان بازی من را پنهان کرد!

مامان بازی شما را ادامه می دهد! آیا می توانید پیدا کنید که او این بار کجا قرار داده و از مهارت های فرار خود برای ضرب و شتم او استفاده کنید؟

جادوگر مری

تصویر سوئیچ ماریا جادوگر

منبع: تیم Naps

ماریا جادوگر یک بازی اسکرول زیبا است که در آن با حرکت در اشیاء به سطح بعدی می روید. از هر منطقه ای عبور کنید ، نامه دریافت کنید و موارد ویژه ای را برای کمک به شما در سفرهای خود بدست آورید و به موقع برای همه نامه ارسال کنید! با جاروی قابل اعتماد خود ، مطمئناً از سفرهای خود مانند ماریا لذت خواهید برد.

ماریا رو عوض کن

جادوگر مری

ممکن است شما یک جادوگر باشید ، اما از قدرت خود برای همیشه استفاده می کنید! همه نامه های سرقت شده را به مردم جهان بازگردانید و با دشمنانی که آن را به سرقت برده اید روبرو شوید.

تصویری از سوئیچ ذهن تاکتیکی

منبع: بازی های دراگوس

این یک بازی عالی برای کسانی است که عاشق بازی های رومیزی ، به ویژه شطرنج هستند ، اما ترجیح می دهند آنها را روی یک کنسول بازی کنند. می توانید به تنهایی یا با یک دوست دیگر در محل بازی کنید. این نسخه شطرنج را با دوستان یا هوش مصنوعی خود بازی کنید ، جایی که می توانید پیاده ها را ارتقا دهید و پیاده های ضعیف حریف خود را از بین ببرید.

ذهن تاکتیکی را تغییر دهید

ذهن تاکتیکی

شطرنج ارتقا یافته است! با هوش مصنوعی بازی کنید و مهارت های خود را توسعه دهید یا در برابر دوستان بازی کنید و ببینید استاد واقعی شطرنج کیست.

تصویر صفحه کلید برای کودکان

منبع: چهار اسب

اگر از طرفداران بازی هایی مانند Super Mario Bros هستید. و Sonic ، این بازی هنری پیکسلی با پیمایش جانبی شما را به خود جلب می کند. هنگام غوطه ور شدن در موسیقی متن فیلم قدیمی مدرسه ، دشمنان را بردارید ، سکه جمع کنید و زندگی جمع کنید. وقتی به دوران بازی های قدیمی قدیمی با پول بسیار اندک بازگردید ، سپاسگزار خواهید بود که توکن های خود را ذخیره کنید.

تعویض بچه Tripp

سفر کودک

به Kid Tripp کمک کنید تا از حیات وحش در این platformer جذاب فرار کند! دارای بیش از 20 سطح سرگرم کننده برای لذت بردن است.

36 قطعه عکس از صفحه نمایش در نیمه شب

منبع: Ratalaika Games

36 Fragment of Midnight یک بازی پازلی زیبا است که در آن شما باید قطعات ماه را جمع آوری کنید. از اره ، لیزر و سنبله اجتناب کنید تا بتوانید از هر سطح عبور کنید. با انتخاب قطعات و صرفه جویی در شب به عنوان یکی از جذاب ترین شخصیت های این لیست ، زمان بسیار خوبی را خواهید گذراند.

36 قطعه را تغییر دهید

36 قطعه از نیمه شب

با جمع آوری تمام قطعات ماه ، راه خود را از طریق همه معماها برای نجات شب باز کنید.

نینتندو سوییچ کامیکو

منبع: Flyhigh Works

Kamiko یک بازی هنری پیکسلی است که بر محور اعتقادات شینتو ژاپنی متمرکز شده است ، جایی که شما باید با شیاطین مبارزه کنید و دروازه های قفل شده جادویی را باز کنید. هر دروازه یا مرحله دارای یک رئیس است تا با او به مرحله بعد صعود کنید. بهترین کشیش شوید و با تمام دشمنان خود مقابله کنید.

قهرمان کامیکو

کامیکو

دروازه ها را حفاری کنید تا به رئیس برسید. این کشیش مجهز به اسلحه ای از خدایان است و آماده مبارزه در راه رسیدن به پیروزی است!

فردریک 2: شر به عقب برمی گردد

Frederick 2 Evil به عقب برمی گردد

منبع: Forever Entertainment

اگر شما عاشق موسیقی هستید و می خواهید دیگران را با موسیقی بارگیری کنید ، این بازی مبارزه ای دقیقاً همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. شما فردریک شوپن می شوید ، آهنگساز مشهوری که برای زنده نگه داشتن دوباره موسیقی از مرگ بازگشته است. این یک بازی هیجان انگیز برای مبارزه با ضرب آهنگ برخی از آهنگهای عالی است در حالی که به دشمنان خود نشان می دهید که از چه چیزی ساخته شده اید.

Frederick 2 Evil انتقام قهرمان را می گیرد

فردریک 2: شر به عقب برمی گردد

با فردریک ، موسیقی هرگز نمی میرد. ضربات فردریک دشمنانش را یکبار برای همیشه سرنگون خواهد کرد!

Dragon Quest switch screenshot

منبع: اسکوئر انیکس

ابتدای بازی Dragon Quest برای نینتندو سوییچ بازسازی شد! پادشاه اژدها را شکست دهید تا در این RPG آرامش را به سرزمین خود بازگردانید. این که برای اولین بار بازی می کنید یا یک کلاسیک قدیمی را تجربه می کنید ، این بازی برای همه سرگرم کننده است.

Dragon Quest Switch Hero

اژدها تلاش

شروع سری Dragon Quest مورد علاقه خود را دقیقاً روی Switch خود بازی کنید! پادشاه اژدها را شکست دهید و پادشاهی خود را نجات دهید.

اسکرین شات Doom 64 Switch

منبع: Bethesda

اوه ، هی ، یک کلاسیک دیگر زنده شد. از یکی از اولین بازی های DOOM در سبک کلاسیک آن لذت ببرید. با 30 سطح دشمن برای شکستن ، این یک عنوان عالی برای بازی دوباره است.

Doom 64 Switch Hero

DOOM 64

DOOM کلاسیک در بهترین حالت! این بازی برای Switch با 30 سطح برای لذت بردن دوباره طراحی شده است.

ماجراجویی لاما ضامن تصویر صفحه نمایش

منبع: Orube Game Studio

معابد لاماها را در گذشته کاوش کنید و لباس های منحصر به فرد برای لباس لاما انتخاب کنید. این لامای ماجراجو در حالی که اطلاعاتی در مورد تاریخچه لاما کشف می کند ، جهان را کاوش می کند و پول در می آورد.

Adventure Llama Switch Hero

ماجراجویی لاما

با این لامای باهوش که برای حقیقت و البته برای طلا از معابد می گذرد ، معماها را حل کنید.

تصویری از Roombo First Blood Switch

منبع: سامورایی پانک

وقتی کریسمس را می شنوید که سعی می کند وارد شود ، شما در خانه تنها هستید. این وظیفه شماست که خانه را نجات دهید در حالی که منتظر بازگشت خانواده خود هستید! بهترین قسمت؟ شما یک خلاء هستید و وقتی کارتان تمام شد می توانید آشفتگی خود را تمیز کنید ، بنابراین هیچ کس نباید بداند چه اتفاقی افتاده است.

Roombo Switch Hero

رمبو: اولین خون

این خلاء حیله گر است و منظور ما فقط پاکسازی خاک نیست. این رومبو مدافع خانه شما است. دیگر کسی در خانه شما دخالت نمی کند

تصویری از سوئیچ Toki Tori

منبع: انتشارات دو قبیله

به عنوان توکی توری جذاب بازی کنید و با حل پازل های سرگرم کننده تخم مرغ های او را جمع آوری کنید. 80 سطح بازی در دسترس است که بدون شکستن دیگ بازی زیادی به شما می دهد.

Toki Tori Switch Hero

توکی توری

این توکی توری ناز برای حل این معماها باید خلاق باشد. از ابزارهای مفید آن برای گذراندن 80 سطح این platformer استفاده کنید.

Badland Edition: Game of the Year

تصویر صفحه کلید سوئیچ Badland

منبع: QubicGames

در این platformer برنده جایزه ، ساکنان جنگل از طریق 100 سطح مبتنی بر فیزیک می آیند تا دریابند که مشکل جنگل چیست و آن را نجات می دهند.

Badland Switch Hero

Badland Edition: Game of the Year

جنگل را در این پازل platformer ذخیره کنید.

خاخام نیز نفرین سایکلوپس است

Ravva And The Cyclops Curse Switch Screenshot

منبع: eastasiasoft

اگر از یک بازی کلاسیک 8 بیتی لذت می برید و به دنبال یک ماجراجویی جدید هستید ، این ممکن است برای شما مناسب باشد. خاخام شاگردی است که مادرش قدرت خود را از دست داده است. از چند دوست کمک بگیرید و ارباب سیکلوپس را کنار بگذارید.

Ravva And The Cyclops Curse Switch Hero

خاخام نیز نفرین سایکلوپس است

خاخام و خدمتکارانش در راه خود به سمت قلعه سیکلوپس از 10 سطح گیج کننده عبور می کنند

بازی مورد علاقه شما Switch زیر 5 دلار چیست؟

به ما بگویید بهترین بازی های Switch زیر 5 دلار کدامند! همچنین می توانید برخی از بهترین لیست های بازی های Nintendo Switch را پیدا کنید.

سوئیچ دیگری بگیرید

نینتندو سوییچ

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …