بهترین سنسورهای دما HomeKit 2021

اخبار اپل


بهترین
سنسورهای دما HomeKit
من بیشتر
2021

در حال حاضر نیمی از جهان بسیار گرم است (در حالی که نیمی دیگر با یک ژاکت بزرگ می شود) ، بنابراین ممکن است بپرسید: “اینجا گرم است؟” اغلب در خانه. اگر مجهز به بهترین سنسورهای دما HomeKit هستید ، می توانید حتی یک قدم جلوتر بروید و با Siri این روند را خودکار کنید و دستیار دیجیتالی خود را بدون تکان دادن انگشت برای شما بررسی کند. با سنسور دما HomeKit مناسب ، در هر زمان ، از طریق یک برنامه یا خود Siri ، گزارش هایی در مورد دمای فعلی هر اتاق (یا حتی خارج از منزل) دریافت خواهید کرد. تعداد کمی از این محصولات در بازار وجود دارد ، اما اینها بهترین محصولاتی هستند که تاکنون پیدا کرده ایم.

دمای داخلی را بررسی کنید:
مانیتور کیفیت هوای اتاق ایو

پرسنل مورد علاقه

این مانیتور نه تنها دمای اتاق را تشخیص می دهد ، بلکه می توانید اطلاعاتی در مورد کیفیت هوا ، رطوبت و سطح VOC نیز بدست آورید. نمایشگر جوهر الکترونیکی مشاهده همه داده ها را به سرعت و به آسانی بسیار آسان می کند. همچنین ، از آنجا که HomeKit فعال شده است ، می توانید از این روش به عنوان راهی برای روشن کردن خودکار صحنه ها هنگامی که دمای آنها به دمای مشخص و بالاتر می رسد ، استفاده کنید.

  • 100 دلار در آمازون

  • 100 دلار در اپل

سنسور حرکت داخلی Philips Hue

حرکت +:
سنسور حرکت هوشمند Philips Hue (بدون نصب منحصر به چراغ های Philips Hue) ، محور Hue مورد نیاز است

سنسور حرکت Philips Hue لوازم جانبی ما برای روشن و خاموش کردن خودکار چراغها هنگام آمدن و رفتن است. به طور تصادفی ، سنسور دما نیز وجود دارد. هنگامی که سنسور حرکت شما با HomeKit راه اندازی شد ، سنسور دما مانند سایر سنسورها عمل می کند و به آن اجازه می دهد تا با صحنه ها یا اتوماسیون کار کند. همچنین می تواند در صورت درخواست وضعیت را از طریق Siri گزارش دهد. اتصال Zigbee به پل Philips Hue Bridge این حسگر را از نظر قابلیت اطمینان پایدار می کند. همچنین برای پاسخگویی و به روز رسانی وضعیت خانه شما به سرعت روشن می شود.

  • 40 دلار در بهترین خرید

  • 40 دلار در والمارت

سنسور دما Aqara

مقرون به صرفه:
سنسور دما و رطوبت Aqara

سنسور دمای خانه هوشمند Aqara یک گزینه مقرون به صرفه است که دارای مزایای شگفت انگیزی است. این سنسور کوچک دما را در برنامه Home ، به علاوه رطوبت و فشار اتمسفر تشخیص می دهد ، همه در یک بسته که تقریباً در هر مکانی می توانید قرار دهید. اگرچه سنسور قیمت پایینی دارد ، اما برای افزودن آن به HomeKit باید یک Aqara Smart Home Hub داشته باشید که در صورت نیاز به سنسورهای زیاد در خانه می تواند جوابگو باشد.

19 دلار در آمازون

سنسور سیل فیبارو با چراغ نشانگر آبی آبی در زمینه سفید

وظیفه مضاعف:
سنسور سیل ، آب و دما Fibaro FGBHFS-101

اگر شما در حال خرید سنسور دما برای یکی از آشپزخانه ها ، حمام ها یا مکانهای دیگر هستید که احتمال آسیب به آب را دارد ، سنسور سیل فیبارو بهترین گزینه شما خواهد بود. کافی است این سنسور کاملاً بی سیم را در هر نقطه از خانه خود قرار دهید و به نظارت دما و همچنین زنگ هشدار دسترسی خواهید داشت که می تواند به محض تشخیص آب به شما اطلاع دهد. این سنسور می تواند تا 2 سال دوام بیاورد و نیاز به تعویض باتری دارد و همچنین رطوبت را تشخیص می دهد.

  • 50 دلار در آمازون

  • 50 دلار در والمارت

رندر Mijia Qingping بلوتوث Thermo Hygrometer Homekit Sensor

ساده ولی موثر:
نسخه ترمو-رطوبت سنج بلوتوث MIJIA QingPing نسخه H

این سنسور کوچک ساده دمای اتاق فعلی را روی صفحه نمایش می خواند و نشان می دهد. شما می توانید داده ها را با زاویه دید 180 درجه به وضوح مشاهده کنید و دو گزینه برای نصب آن در اختیار دارید: روی میز کار یا روی دیوار. همچنین از باتری یک دکمه ای استفاده می کند ، از مصرف کم انرژی استفاده می کند و می تواند داده ها را تا 30 روز ضبط کند.

29 دلار در آمازون

سنسور دمای حرکت فیبارو

چشم سائورون:
سنسور حرکت Fibaro سنسور دما Z-Wave Plus

ظاهر کاملا منحصر به فرد

سنسور حرکت Fibaro Z-Wave Plus سنسور دما به نظر می رسد که مستقیماً از کوه Doom با ظاهر منحصر به فرد Sauron Eye آمده است. این سنسور به شما سیگنال های حرکت سریع ، خواندن درجه حرارت در زمان واقعی و حتی اعلان ارتعاش را می دهد ، که همه آنها لوازم جانبی HomeKit شما را از طریق اتوماسیون فعال می کند و همه داده ها رمزگذاری می شوند. شما به یک هاب نیاز دارید ، اما این سنسور با هر سیستم موج z باز مانند چیزهای هوشمند ، Vera ، Nexia و موارد دیگر سازگار است.

40 دلار در آمازون

Philips Hue Bridge Clear Reco

آن را وصل کنید:
فیلیپس – Hue Smart Hub / Bridge نسل دوم – سفید

اگر می خواهید از سنسور حرکت هوشمند Philps Hue استفاده کنید ، که ما به آن اشاره کردیم ، برای کار همه چیز با هم به پل Philips Hue نیاز خواهید داشت. Bridge به عنوان مرکز اصلی شما برای همه چیزهای خودکار ، از جمله محصولات سازگار HomeKit عمل می کند.

  • 60 دلار در آمازون

  • 60 دلار در بهترین خرید

هاب هوشمند Aqara M1s

کل Aqara را وصل کنید!:
هاب هوشمند Aqara M1S

اگر می خواهید از سنسور دما و رطوبت Aqara استفاده کنید ، در بالای صفحه به Aqara M1S Smart Hub احتیاج دارید. با استفاده از این هاب می توانید محصولات مختلف خانه هوشمند Aqara را که با HomeKit سازگار هستند متصل کنید. در واقع ، این هاب به شما امکان می دهد تا 128 دستگاه Aqara را متصل کنید (تکرار کننده های Aqara Zigbee مورد نیاز است) ، بنابراین دریغ نکنید!

37 دلار در آمازون

ایستگاه هواشناسی متصل به آب و هوا Eve

در فضای باز عالی است:
زمان حوا

این اتاق شبیه اتاق Eve است ، اما برای استفاده در فضای باز طراحی شده است. دما ، رطوبت و حتی فشار بارومتریک را نشان می دهد. شما حتی می توانید در یک نگاه روند آب و هوا را در iPhone یا روی صفحه نمایش خود مشاهده کنید. این دستگاه حتی با باتری قابل تعویض ، پشتیبانی کامل از بلوتوث و HomeKit بی سیم است و از اتصال شبکه Thread استفاده می کند.

با سنسورهای فوق العاده دما HomeKit راحت باشید

سنسورهای دمای HomeKit از قدرت اکوسیستم خانه هوشمند اپل برای انجام کارهای بیشتر از گفتن دمای فعلی در یک اتاق استفاده می کنند. این سنسورها می توانند همزمان با سایر لوازم جانبی HomeKit ، به طور همزمان اتوماسیون جادویی را انجام دهند. به عنوان مثال ، هنگامی که درجه حرارت کمی بیش از حد بالا می رود ، می توانید یک پریز فن هوشمند را وصل کنید. وقتی بهترین سنسورهای دما HomeKit را همراه خود دارید ، برای شروع اتوماسیون خود حتی مجبور نخواهید بود انگشت خود را بردارید. این کار زندگی را بسیار ساده تر می کند!

در بازار برای سنسور با صفحه نمایش داخلی و نیاز به هاب یا ترموستات ندارید؟ به مانیتور کیفیت هوا در اتاق ایو نگاهی بیندازید. این نه تنها دمای اتاقی را که در آن قرار دارد به شما می گوید ، بلکه می توانید از مواردی مانند رنگ و حتی کیفیت هوا و رطوبت ، سطح VOC را دریافت کنید. اگر چیزی را کمی بیشتر از دما می خواهید ، این یک انتخاب عالی است. و اگر به فضای بیرون نیاز دارید ، آب و هوا Eve نیز جایگزین مناسبی است.

اگر قبلاً برخی تجهیزات Philips Hue را در خانه خود دارید ، ممکن است سنسور حرکت Hue برای شما مناسب باشد. این سنسور با Hue Bridge کار می کند و همان عملکرد پایدار و قابلیت اطمینان را دارد که سیستم به خاطر آن شناخته شده است.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …