بهترین شارژرهای بی سیم برای بسیاری از دستگاه ها 2021

اخبار اپل


منبع: NYTSTND

بهترین
شارژرهای بی سیم برای چندین دستگاه
من بیشتر
2021

برای هر معتاد اپل مانند من ، وضعیت شارژ می تواند کمی مضحک باشد. کابل های متعدد و شارژرهای بی سیم می توانند هر شب در تخت خواب در هم پیچیده شوند ، زیرا به دنبال خروجی های بیشتری برای اتصال همه این آداپتورها هستید. هر کسی که محصولات اپل زیادی دارد از داشتن یکی از بهترین شارژرهای بی سیم چند دستگاهی قدردانی خواهد کرد. اینها دستگاه هایی هستند که چندین پورت شارژ بی سیم و سیمی را برای شارژ همزمان iPhone ، AirPods ، iPad و Apple Watch ارائه می دهند. اگر آیفونی مجهز به MagSafe دارید ، شارژر بی سیم Belkin BOOST ↑ CHARGE PRO 3 در 1 دارای مزیت آشکاری است ، اما چندین طرح و مارک عالی در این دسته وجود دارد.

بهترین در کل: شارژر بی سیم Belkin BOOST ↑ CHARGE PRO 3 در 1 با MagSafe

Belkin Wiz009ttwh 3 در 1 شارژر با سبک زندگی Magsafe

منبع: Katarzyna Bialasiewicz

شارژر بی سیم Belkin 3 در 1 با MagSafe تنها ایستگاه شارژ بی سیم است که من دیده ام و iPhone و Apple Watch را به موقعیت جلو و دسترسی آسان می رساند. این پایه شارژ از فناوری iPhone MagSafe و آهنرباهای داخلی اپل واچ برای بلند کردن دستگاه ها استفاده می کند. همچنین دارای پایه شارژ در پایه برای ایرپاد های اپل است.

زیبایی این دستگاه این است که به دلیل موقعیت مناسب نصب ، می توانید در حین شارژ از iPhone و Apple Watch استفاده کنید. این ساعت همچنین از حالت شبگرد Apple Watch پشتیبانی می کند ، بنابراین ساعت تا زمانی که روی شارژر نصب شده است به نمایش زمان ادامه می دهد. طراحی ساده در دو رنگ موجود است و با اکثر سبک های داخلی متناسب است. این ایستگاه شارژ مناسب برای نیمکت شب دوستداران اپل است.

حرفه ای ها:

 • iPhone ، Apple Watch و AirPods را به طور همزمان شارژ می کند
 • آیفون و اپل واچ را به موقعیت راحتی در جلو می رساند
 • از حالت MagSafe و nightstand پشتیبانی می کند
 • پشتیبانی از شارژ سریع 15 واتی برای آیفون

معایب:

 • ایرپاد ها باید کاملاً برای شارژ قرار گیرند
 • فقط با قاب های iPhone MagSafe کار می کند

در کل بهترین

شارژر بی سیم Belkin Boostcharge Pro 3 در 1

شارژر بی سیم Belkin BOOST ↑ CHARGE PRO 3 در 1 با MagSafe

شارژ در هوا

این ایستگاه شارژ شکیل Belkin می تواند همزمان سه دستگاه را شارژ کند ، از حالت MagSafe و حالت شب نیز پشتیبانی می کند.

بهترین اندازه جمع و جور: شارژر Apple MagSafe Duo

سبک زندگی شارژر Magsafe Duo

منبع: اپل

شارژر تاشو Apple MagSafe Duo بسیار کوچک است و می توان آن را در جیب جا داد. شارژر بی سیم دوگانه برابر است زیرا iPhone و Apple Watch را همزمان شارژ می کند. در صورت عدم استفاده ، می توانید آن را به اندازه کوچکتر تا کنید که به راحتی در کیف یا جیب خود حمل کنید. مجهز به MagSafe ، به طور خودکار با هر iPhone با MagSafe فعال برای شارژ مطلوب هماهنگ می شود و کانکتور شارژ Apple Watch تلنگر می خورد تا بتوانید ساعت خود را در حالت شب خواب شارژ کنید.

اگرچه بیش از دو دستگاه را همزمان شارژ نمی کند ، اما می توانید از پد شارژ بی سیم برای شارژ هر دستگاهی با Qi مانند AirPods استفاده کنید. با وجود اندازه جمع و جور این شارژر ، قدرتمند است و سرعت شارژ آن تا 14 وات می رسد. توجه داشته باشید که اگر قبلاً آداپتور شارژ USB-C 20 واتی ندارید ، برای استفاده با این دستگاه باید یک دستگاه خریداری کنید.

حرفه ای ها:

 • کوچک ، جمع و جور و کارآمد
 • شارژ سریع
 • از حالت MagSafe و nightstand پشتیبانی می کند

معایب:

 • فقط دو دستگاه را همزمان شارژ می کند
 • آداپتور دیواری را شامل نمی شود

بهترین اندازه جمع و جور

شارژر Magsafe Duo

شارژر Apple MagSafe Duo

کوچک اما قوی

این شارژر دوگانه را با طراحی تاشو تخت به هر نقطه ببرید. شارژر MagSafe Duo iPhone و Apple Watch شما را شارژ می کند.

بهترین طراحی: NYTSTND QUAD TRAY MagSafe

سبک زندگی چهارگانه جدید سینی بالا

منبع: NYTSTND

برای ایستگاه شارژ چند منظوره که یک میلیون دلار نیز به نظر می رسد ، NYTSTND Quad Tray یک اسکله زیبا به شکل تخت ، شبیه به یک سینی است. Quad Tray شامل پد های شارژ بی سیم برای iPhone ، Apple Watch و AirPods برای شارژ همزمان است. همچنین دارای یک فلش داخلی یا کانکتور USB-C است که iPad شما را همزمان شارژ می کند.

از آنجا که MagSafe را فعال کرده است ، این داک آیفون را با سرعت مطلوب شارژ کرده و در جای خود نگه می دارد. شارژر Apple Watch از حالت nightstand پشتیبانی می کند و شارژر iPad iPad را در موقعیت دید بهینه نگه می دارد. این یک راه حل مناسب در هر نقطه است و این ایستگاه هنگام شارژ تمام دستگاه های شما لغزنده به نظر می رسد.

حرفه ای ها:

 • طراحی جذاب با ترکیب چند رنگ
 • چهار دستگاه را همزمان شارژ می کند
 • سازگار با MagSafe و حالت nightstand

بهترین طراحی

Nytstnd Quad Top Tray Dev2 B Magsafe

NYTSTND QUAD TRAY MagSafe

راه حل خوب به نظر می رسد

برای کسانی که عاشق طراحی کاربردی هستند ، NYTSTND Quad Tray یک ایستگاه شارژ جذاب است که در بلوط تراشیده موجود است.

بهترین تنوع: سیستم شارژ ماژولار Scosche BaseLynx Pro Kit

سیستم شارژ مدولار Scosche Baselynx Pro Lifestyle

منبع: Scosche

اگر شما و خانواده تان تعداد زیادی دستگاه اپل در چندین نفر دارید ، ممکن است یک ایستگاه شارژ استاندارد کافی نباشد. این سیستم شارژ ماژولار Scosche به شما امکان می دهد تا چندین اسکله شارژ را در صورت نیاز متصل کنید تا بتوانید هر تعداد دستگاه مورد نیاز را شارژ کنید. کیت استاندارد دارای یک پد شارژ آیفون ، یک پد شارژ اپل واچ ، چندین پورت شارژ برای شارژ کابل و یک سیستم ذخیره سازی عمودی برای نگهداری چندین آیپد یا آیفون است.

اگر این مقدار برای خانواده شما کافی نیست ، می توانید پدهای شارژ بیشتری برای iPhone ، Watch یا AirPods خریداری کرده و آنها را به همان سیستم ماژولار متصل کنید. از آنجا که از شارژ کابل نیز پشتیبانی می کند ، گزینه ها کاملاً نامحدود هستند. تمام دستگاه های خانواده خود را سازماندهی کرده و با این کیت مدولار شارژ کنید.

حرفه ای ها:

 • سیستم ماژولار می تواند بسیاری از دستگاه های مختلف را به طور همزمان شارژ کند
 • همچنین از شارژ کابل پشتیبانی می کند
 • راه حل ذخیره عمودی به سازماندهی دستگاه ها کمک می کند

بهترین تنوع

کیت سیستم شارژ ماژولار Scosche Baselynx Pro

سیستم شارژ ماژولار Scosche BaseLynx Pro Kit

همه چیز را بارگذاری کنید

با این سیستم شارژ ماژولار تا حد امکان دستگاه های مختلف را شارژ کنید. پدهای کافی برای بارگیری ندارید؟ فقط بیشتر اضافه کنید!

با ارزش ترین: ایستگاه شارژ بی سیم JoyGeek

ایستگاه شارژ بی سیم Joygeek Lifestyle

منبع: JoyGeek

ایستگاه های شارژ بی سیم معمولاً ارزان نیستند ، اما ایستگاه شارژ بی سیم JoyGeek با قیمتی شگفت آور مقرون به صرفه در دسترس است. این داک با وجود قیمت پایین و اندازه جمع و جور ، می تواند آیفون ، اپل واچ و ایرپاد را همزمان شارژ کند. طراحی ساده از هر دستگاهی که در برج صرفه جویی فضایی چیده شده است پشتیبانی می کند.

اگرچه این ایستگاه شارژ با MagSafe سازگار نیست ، اما در بیشتر موارد می تواند از پشت شارژ شود ، بنابراین نیازی به حذف جعبه روی iPhone خود ندارید. این دستگاه از حالت شارژ سریع و قفل پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید از کیفیت یکسان شارژ با اسکله های شارژ گرانتر انتظار داشته باشید.

حرفه ای ها:

 • در دسترس
 • طراحی صرفه جویی در فضا
 • سه دستگاه را همزمان شارژ می کند

با ارزش ترین

ایستگاه شارژ بی سیم Joygeek

ایستگاه شارژ بی سیم JoyGeek

بانک را خراب نکنید

این ایستگاه شارژ مقرون به صرفه از JoyGeek می تواند همزمان با iPhone ، Apple Watch و AirPods کار کند.

بهترین برای سفر: Einova از Eggtronic Power Bar

سبک زندگی Einova By Eggtronic Power Bar

منبع: Einova

اکنون یک شارژر بی سیم واقع شده است که برای شارژ چندین دستگاه نیازی به اتصال به منبع تغذیه ندارد. پاور بار Einova به عنوان یک پاوربانک عمل می کند که می توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید. آیفون ، اپل واچ و ایرپاد را به طور همزمان شارژ می کند ، حتی اگر روشن نباشد!

10000 میلی آمپرساعت داخلی دارای آب کافی برای شارژ کامل سه دستگاه شما قبل از نیاز به شارژ مجدد است. این یک همراه عالی است که می توانید در روزهای طولانی سفر و مسافرت هوایی با خود همراه کنید. اگر چندین دستگاه اپل دارید و عاشق سفر هستید ، Power Bar یک لوازم جانبی ضروری است.

حرفه ای ها:

 • به عنوان پاوربانک بی سیم عمل می کند
 • سه دستگاه را همزمان شارژ می کند
 • دارای باتری 10000 میلی آمپر ساعتی

معایب:

 • با MagSafe سازگار نیست

بهترین برای سفر

Einova از Eggtronic Power Bar

Einova از Eggtronic Power Bar

شارژ در حال حرکت

با نوار برق Einova تمام دستگاه های خود را در حال حرکت شارژ کنید. با باتری 10000 میلی آمپر ساعتی می توانید سه دستگاه را همزمان شارژ کنید.

ردیف پایین

طرفداران اپل می توانند بلافاصله تخت خواب خود را با یکی از بهترین شارژرهای بی سیم چند دستگاه مرتب کنند. در اینجا شما دو شارژر ، سه شارژر و حتی شارژر چهارگانه دارید که از چهار دستگاه به طور همزمان پشتیبانی می کند! اکنون می توانید سرانجام سازماندهی شده و درهم ریختگی همه این سیم های برق را کاهش دهید.

اگر از دیدن و استفاده از دستگاه های خود هنگام شارژ کردن آنها لذت می برید ، شارژر بی سیم Belkin 3 در 1 با MagSafe احتمالاً بهترین گزینه است. این کار iPhone و Apple Watch سازگار با MagSafe شما را بلند می کند تا تماشای آنها آسان و استفاده از آنها هنگام شارژ آسان باشد. Belkin یکی از معتبرترین تولید کنندگان لوازم جانبی شخص ثالث برای محصولات اپل است ، بنابراین نمی توانید با این انتخاب اشتباه کنید.

اعتبار – تیمی که روی این راهنما کار کرده است

نویسنده: ژاکلین

ژاکلین کیلانی ژاکلین نویسنده محتوا iMore است. او یک معتاد قدیمی اپل با استعداد ایجاد (آثار مکتوب ، طرح ها ، عکس ها ، شما می گویید!) در دستگاه های خود است. وقتی چیزهای جدید را دور نمی اندازد ، ژاکلین عاشق کاوش در جهان ، بازی با فرزندانش و پخت و پز خوب قدیمی است. در MorningPapaya.com می توانید درباره شیوه زندگی قبلی وی بیشتر بیاموزید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …