بهترین قاب های فویل برای iPhone 13 Pro 2021

اخبار اپل


بهترین
قاب های فویل برای iPhone 13 Pro
من بیشتر
2021

iPhone 13 Pro یک تلفن عالی است و شما می خواهید با یک قاب عالی از سرمایه گذاری خود محافظت کنید. اما شما همچنین می خواهید سایر موارد مهم خود را درست در قاب آیفون حمل کنید. وقتی کیف پول فویل دارید آسان است. در اینجا برخی از بهترین شفافیت ها برای iPhone 13 Pro شما آورده شده است.

تنوع رنگ:
کیف پول کیف TUCCH برای iPhone 13 Pro

انتخاب کارکنان

چه یک کیف روشن و رنگارنگ و چه رنگ قهوه ای یا مشکی آرامش بخش تر را دوست داشته باشید ، TUCCH بیش از دوازده گزینه رنگ را برای شما پوشش می دهد. سه شکاف کارت و یک جایگاه نقدی طولانی تر وجود دارد. این کیف چرمی PU (مصنوعی) نیز برای مشاهده راحت فیلم به حالت ایستاده در می آید.

20 دلار در آمازون

پد و قلم Leathersafe کتابهای لوکس برای iPhone 13 Pro Render Cut

چوب و چرم:
Pad & Quill LeatherSafe کتاب لوکس برای iPhone 13 Pro

ممکن است گران باشد ، اما آیفون شما با لوکس دست ساز ، بین قاب چوبی و چرم تمام عیار آمریکایی احاطه شده است. این قاب سازگار با MagSafe 4-6 کارت را در حالی که مشخصات باریک تری دارد حفظ می کند.

110 دلار در Pad & Quill

کیف Fyy کیف Folio Case Iphone 13 Pro Render Cut

مچ دست:
کیف کیف چرمی FYY Luxury PU

با سه شکاف کارت ، یک جایگاه نقدی طولانی تر ، تقریباً دوازده گزینه رنگ و طرح و یک بند مچ دست قابل جابجایی ، می توانید iPhone و سایر اشیاء گرانبها را در دست داشته باشید. آن را به یک پایه ویدیویی تبدیل کنید.

18 دلار در آمازون

کیف پول کیف Cardpakee Iphone 13 Pro Render بریده شده است

دسترسی به دوربین:
کیف کارتپکی برای کیف پول iPhone 13 Pro

این قاب قفل RFID از چرم مصنوعی دارای برش دوربین است تا بتوانید در باز یا بسته بودن جعبه به دوربین خود دسترسی داشته باشید. تا سه کارت به همراه پول همراه داشته باشید و فویل را برای تماشای فیلم پشت کنید. از بین رزگلد مشکی ، قهوه ای یا زیبا ، که در اینجا نشان داده شده است ، انتخاب کنید.

از 15 دلار در آمازون

کیف Case-Mate Walio Folio Magsafe برای آیفون 13 Render Cut

شیک و ساده:
کیف Case-Mate Wallet Folio MAGSAFE برای iPhone 13 Pro

بدنه محکم داخلی از شما در برابر سقوط 10 فوت محافظت می کند. فویل چرم اصل دارای چهار شکاف کارت است که یکی از آنها پنجره ای روشن برای گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی شما است. شما می توانید فویل را به یک پایه مشاهده برگردانید و قاب با MagSafe سازگار است.

70 دلار در آمازون

کیف پول Foluu Iphone 13 Pro برش خورده

نمای بوم:
کیف کیف برای iPhone 13 Pro از Foluu

این کیف فویل چرم PU به گونه ای طراحی شده است که شبیه بوم است. سه اسلات کارت و یک شکاف بزرگتر برای پول ، رسید و سایر اقلام نازک پیدا خواهید کرد. در صورت نیاز ، کیف به یک پایه تبدیل می شود. از بین چندین گزینه رنگی را انتخاب کنید.

11 دلار در آمازون

Nomad Modern Leather Folio Iphone 13 Pro Render Cut

چرم شیک آمریکایی:
شاخ و برگ چرمی مدرن عشایر

سپر TPE شما را در برابر افتادن تا 10 فوت محافظت می کند ، در حالی که پوشش کیف چرمی Horween آن را می پوشاند. با سه جای کارت و یک جایگاه نقدی بزرگ ، فضای کافی برای اشیاء ارزشمند شما وجود دارد. به علاوه ، با قاب MagSafe سازگار است.

80 دلار در Nomad

دوازده کتاب جنوبی Iphone 13 Pro Wallet Folio Case Render Cut

نگاهی به کتاب:
دوازده قفسه کتاب جنوبی برای iPhone 13 Pro

هنگامی که این جلد کتاب را می بینید ، دو کار انجام می دهید. تلفن است یا کتاب؟ قاب داخلی آن کاملاً جدا شده و با MagSafe سازگار است. در فویل چهار اسلات کارت و یک اسلات پول طولانی خواهید یافت. از بین مشکی یا قهوه ای انتخاب کنید.

70 دلار در دوازده جنوبی

کیف کیف چرمی از Kezihome Iphone 13 Pro Render Cut

بلوک رنگ:
کیف پول چرمی KEZiHOME ، مسدود کننده RFID ، برای iPhone 13 Pro

قاب محافظ داخلی و فویل چرمی بیرونی با مسدود کردن اسکنرهای RFID از iPhone و اطلاعات شخصی شما محافظت می کند. سه شیار کارت به اضافه یک شکاف نقدی طولانی وجود دارد و قسمت بسته شدن مغناطیسی فویل را تا زمان استفاده بسته نگه می دارد. همچنین می توانید فویل را در یک پایه ویدیویی تا کنید. از بین تعداد انگشت شماری از رنگ ها را انتخاب کنید.

30 دلار در آمازون

قاب فویل چرمی برای آیفون 13 Render Cropped

بچه های طراح:
قاب فویل چرمی برای آیفون 13 پرو

این کیف پول از جنس فویل زیبا دارای نشان تکراری مربی “C” است. فویل کاملاً از قاب محافظ جدا می شود ، بنابراین می توانید آن را در هر دو جهت داشته باشید. بسته شدن مغناطیسی از iPhone شما و کارت هایی که برای این منظور در سه شکاف قرار گرفته اند محافظت می کند ، به علاوه یک شکاف نقدی بزرگتر وجود دارد. رنگ خاکی یا مشکی را انتخاب کنید.

95 دلار در Incipio

کیف کیف Kelasip Iphone 13 Pro Render بریده شده است

جسورانه:
کیف کیف KelaSip iPhone 13 Pro

طراحی جسورانه جلوی این کیف چرمی PU که مسدود کننده RFID است ظاهر خوب آن را افزایش می دهد. این یک پایه چند ضلعی برای تماشای فیلم ها می شود. دو شکاف کارت به همراه یک محفظه بزرگتر برای پول و سایر اسناد وجود دارد. از بین چندین گزینه رنگی را انتخاب کنید.

17 دلار در آمازون

قاب از سری Otterbox Strada Folio Iphone 13 Pro Render Cut

محافظ:
قاب از OtterBox Strada Folio برای iPhone 13 Pro

این کیف فویل چرم اصل سه بار آزمایش شده است تا استانداردهای آزمایش نظامی را برآورده کند ، اما در عین حال براق است و به راحتی در جیب شما می آید و از آن خارج می شوید. دو شیار کارت در داخل به شما اجازه می دهد تا مهمترین چیزها را با خود حمل کنید. بین اسپرسو (قهوه ای) یا سایه (مشکی) انتخاب کنید.

70 دلار در آمازون

کدام یک از بهترین قاب های فویل برای iPhone 13 Pro را باید انتخاب کنید؟

انتخاب بهترین قاب برای iPhone 13 Pro می تواند برای شما یک چالش باشد. قبل از انتخاب فویل ، به این فکر کنید که چه ویژگی هایی برای شما بیشتر اهمیت دارد. آیا کیف چرمی ، چرم مصنوعی یا پارچه ای می خواهید؟ آیا به دنبال سازگاری MagSafe یا قابلیت مسدود کردن RFID هستید؟ چند اسلات نیاز دارید؟ آیا قاب موردی را می خواهید که به صورت پایه جمع شود؟

کیف کیف TUCCH برای آیفون 13 پرو با قیمت مناسب و تنوع رنگی مناسب برای اکثر افراد گزینه مناسبی است. این دستگاه دارای شکاف سه کارت معمولی و تنظیمات بزرگ پول نقد است ، به علاوه می توانید از آن به عنوان پایه ای برای تماشای فیلم استفاده کنید.

اگر مقرون به صرفه است ، Nomad Modern Leather Folio را بررسی می کنم. مانند برادرش ، Nomad Rugged Folio ، از چرم لوکس درجه یک آمریکایی Horween ساخته شده است. این دستگاه با MagSafe سازگار است ، بنابراین برای شارژ یا استفاده از لوازم جانبی MagSafe مجبور نیستید قاب را بردارید. این کیف کیف براق است که iPhone 13 Pro شما شایسته آن است.

در حالی که به حفاظت فکر می کنید ، حتما یک محافظ صفحه خوب برای iPhone 13 Pro خود انتخاب کنید. بسیاری از سفرها به نوار Genius را می توان با یک محافظ خوب و محافظ صفحه جلوگیری کرد.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …