بهترین نسخه های Pokémon Unite: Gengar ، Zeraora و دیگران

اخبار اپل


منبع: iMore

Pokémon Unite رویکرد منحصر به فرد نینتندو در عرصه نبرد آنلاین چند نفره (MOBA) است. این عنوان بازی رایگان رقابتی ترکیبی از فرمول هایی است که توسط بازی هایی مانند Smite و League of Legends رایج شده است و مکانیک های اصلی جهان Pokémon است. در حالی که ساخت و بازی Pokémon Unite مطمئناً آسان است ، بسیاری از سیستم های پیچیده وجود دارد که برای درک واقعی آنها نیاز به سرمایه گذاری جدی دارد.

مانند بسیاری از MOBA های پرطرفدار در حال حاضر ، این بازی Pokemon از چرخ دنده سفارشی با تجهیزات متناسب با سناریوهای مختلف استفاده می کند. آیتم های رزمی و حفظ شده می توانند نتیجه بازی را به طور اساسی تغییر دهند. اگر در این ژانر تازه کار هستید یا فقط می خواهید در نبرد پیشرفت کنید ، در اینجا برخی از بهترین مجموعه ها برای هر کلاس در Pokémon Unite آمده است.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

بهترین نسخه های Pokémon Unite:

بهترین نسخه های مهاجم

Pokemon مهاجمان را متحد می کند

منبع: iMore

مهاجمان هدایت حمله تیم شما را بر عهده دارند. با متحد پوکمون خود هماهنگ شوید تا مطمئن شوید که می توانید به طور م enemiesثر دشمنان را در خط خود ناک کنید تا به اهداف دشمنان کمک کنید. کیت های حرکتی تهاجمی آنها برای کمک به شما و متحدان شما طراحی شده است تا برتری را در نبرد بدست آورید.

پیکاچو (حملات ویژه دوربرد)

Pokemon Unite Pikachu

منبع: iMore

Pokemon مورد علاقه همه با موس الکتریکی یکی از بهترین مهاجمان Pokemon Unite است که درست اجرا شود. با آسیب زیاد و تحرک باورنکردنی ، می توانید کار سریع را روی دشمنان ناشناس انجام دهید.

پیکاچو بهترین ساخت و ساز
حرکت می کند توپ الکتریکی (Lv 4): یک حمله دوربرد که به منطقه تأثیر آسیب می رساند و قدرت را افزایش می دهد ، سلامت Pokemon دشمن را پایین می آورد.
مبارزه با ولت (Lv 6): بارگیری به جلو و شلیک Pokemon دشمن در هوا.
اقلام نگهداری شده عینک عاقلانه: Sp Pikachu’s را افزایش می دهد. اتک
شل بل: Sp را افزایش می دهد آسیب ناشی از حمله ، زمان بازیابی را کاهش می دهد و در صورت آسیب دیدگی سلامتی را بازیابی می کند.
تقویت کننده انرژی: پس از استفاده از Unite Move ، آسیب های پوکمون افزایش می یابد.
مقاله رزمی X حمله: Sp Pikachu’s را افزایش می دهد. حمله کنید و برای مدت کوتاهی حمله کنید.
جاده پایین: با پشتیبانی خوب یا All-Rounder در جاده پایین جفت شوید.

سیاره زهره (حملات ویژه دوربرد)

Pokemon Unite Venusaur

منبع: iMore

ونوسور نیز مانند پیکاچو یک مهاجم بلند برد عالی است. این دایناسور علفی با احتمالی خسارات عمده ناشی از تخریب ناشی از اشعه خورشیدی و خرابی ها ، و همچنین آسیب های ناشی از گذشت زمان با بمب لجن ، برای جمع آوری ناک اوت های دشمن عالی است.

سیاره زهره بهترین ساخت و ساز
حرکت می کند بمب لجن (Lv 5): منطقه حمله که به مرور زمان آسیب می رساند و سرعت دشمن و Sp را کاهش می دهد. Def برای مدت کوتاهی.
Sunbeam (Lv 6): این توانایی دارای دامنه قابل توجهی است و می تواند صدمات عظیمی ایجاد کند. برای انتخاب دشمنان فراری عالی است.
اقلام نگهداری شده عینک عاقلانه: Sp را افزایش می دهد اتک
شل بل: Sp Sp Pokémon را افزایش می دهد. آسیب ناشی از حمله ، زمان بازیابی را کاهش می دهد و در صورت آسیب دیدگی سلامت را بازیابی می کند.
باقی مانده: کمک می کند تا با گذر زمان ونوسور را به مدت طولانی در سلامت بازگردانید.
مقاله رزمی دود کند: این ابر دود به طور قابل توجهی سرعت دشمن را کاهش می دهد. هنگامی که نیاز به عقب نشینی شتابزده دارید از آن استفاده کنید.
جاده پایین: با یک Defender خوب یا All-Rounder در جاده بالا ارتباط برقرار کنید.

سیندرلا (حملات با برد فیزیکی)

Pokemon Unite Cinderace

منبع: iMore

برخلاف پیکاچو و ونوسور که مهاجمان ویژه ای هستند ، سیندرسی مهاجم فیزیکی است. این بدان معناست که شما مواردی را می خواهید که برخی از آسیب های فیزیکی شدید این گوک بازی آتشین را نشان دهد. Cinderace قطعاً یک انتخاب محکم و آسان برای استفاده برای مبتدیان است.

سیندرلا بهترین ساخت و ساز
حرکت می کند پیرو توپ (Lv 7): یک توپ شعله ور را به سمت دشمنان لگد می زند و باعث خسارت فراوان و سوختگی می شود.
شارژ شعله (Lv 8): بارگیری در برابر دشمن ، وارد آوردن خسارت و همچنین افزایش برد و آسیب حمله اصلی بعدی شما.
اقلام نگهداری شده بند ماهیچه ای: حمله Cinderace را افزایش می دهد و حملات بزرگ بر اساس سلامت باقیمانده دشمن 1٪ آسیب اضافی به همراه دارد.
عدسی لنز: آسیب های ناشی از حملات مهم بحرانی را به طور چشمگیری افزایش می دهد و همچنین تعداد حملات بحرانی شما را بهبود می بخشد.
سنگ شناور: سرعت حرکت را در هنگام خروج از جنگ 15٪ افزایش می دهد و حمله اصلی Cinderace را افزایش می دهد.
مقاله رزمی سرعت X: ابزاری عالی برای تعقیب گوژپشت مجروح یا فرار از نیروهای غالب.
جاده پایین: با پشتیبانی خوب یا مدافع در طول راه جفت شوید.

گرینینجا (حملات با برد فیزیکی)

Pokemon Unite Greenland

منبع: iMore

گرنینجا مهاجمی پیشرفته تر است که مجموعه منحصر به فرد حرکاتش باعث ایجاد سردرگمی خلاقانه ای می شود که دشمنان را بر پای خود نگه می دارد. این قورباغه نینجا نمی تواند آسیب زیادی ببیند ، اما با تجهیزات مناسب می تواند به سرعت و به راحتی Pokemon دشمن را از بین ببرد.

گرینینجا بهترین ساخت و ساز
حرکت می کند موج سواری (Lv 5): Greninja سوار بر موجی که باعث آسیب هنگام بازگرداندن HP می شود. شکست دشمن با این حرکت زمان انتظار را باز می گرداند.
تیم دو نفره (Lv 7): Double Team یک توانایی فرار یا حواس پرتی شگفت انگیز است که بسیاری از کپی های توهمی از Greninja را ارسال می کند.
اقلام نگهداری شده بند ماهیچه ای: حمله گرنینجا و حملات اصلی را افزایش می دهد تا 1٪ بیشتر بر اساس سلامت باقیمانده دشمن وارد شود.
نوار تمرکز: این مورد محافظت از گرنینجا را افزایش می دهد و بازسازی کننده بسیار مورد نیاز را در HP پایین ارائه می دهد.
سنگ شناور: سرعت حرکت را در هنگام خروج از جنگ 15 درصد افزایش می دهد و حمله اصلی گرنینجا را افزایش می دهد.
مقاله رزمی دکمه حذف: این مورد رزمی سریع Pokemon شما را در جهت مشخص شده حرکت می دهد. برای تعقیب یا فرار عالی است.
جاده قسمت بالایی: با تعمیر و نگهداری خوب یا همه جانبه در جاده بالا جفت شوید.

آلولان دیوتولز (حملات ویژه دوربرد)

Pokemon Unite Alolan Ninetales

منبع: iMore

بدون شمارنده مناسب ، Alolan Ninetales می تواند نیروی غیرقابل توقف طبیعت در پوکمون یونیت باشد. این روباه یخی با آسیب های فراوان و آثار فراوان برای کنترل هرچه سریعتر جمعیت ، می تواند بدون زحمت Pokemon دشمن را به سمت قبرهای یخی آنها بفرستد.

Alolan Ninetales بهترین ساخت و ساز
حرکت می کند بهمن (Lv 4): حمله با جريان يخ كه ديوار صعب العبوري را در مقابل دشمن تشكيل مي دهد. در سطح 11 ، این نیز باعث کاهش سرعت دشمن می شود.
Blizzard (Lv 6): Blizzard یک محیط عالی برای استفاده از حمله اصلی قدرتمند Alolan Ninetale است. دشمنان را آهسته کنید و در حین تلاش برای فرار آنها را بگیرید.
اقلام نگهداری شده شل بل: Sp را افزایش می دهد آسیب ناشی از حمله ، زمان بازیابی را کاهش می دهد و در صورت آسیب دیدگی سلامت را بازیابی می کند.
عینک عاقلانه: Sp را افزایش می دهد در Alolan Ninetale Atk.
عدسی لنز: افزایش آسیب ضربه ای بحرانی و سرعت ضربه مهم در حملات بزرگ را افزایش می دهد.
مقاله رزمی جوشانده: یک مورد رزمی ساده اما م effectiveثر که بخشی از HP پوکمون شما را بازیابی می کند.
جاده پایین: با یک All-Rounder خوب در جاده جفت شوید.

خوش طعم (حملات ویژه دوربرد)

Pokemon Unite Cramorant

منبع: iMore

Cramorant قطعاً یکی از پیشرفته ترین مهاجمانی است که می توان به آن مسلط شد ، اما نمی توان انکار کرد که آسیب رساندن به دست راست چقدر خطرناک است. با تحرک زیاد و زرادخانه ای از توانایی های قدرتمند ، این یک انتخاب عالی برای بازیکنانی است که قصد دارند تعداد زیادی از کشتارها را انجام دهند.

خوش طعم بهترین ساخت و ساز
حرکت می کند غواصی (Lv 4): خود را در یک گودال غوطه ور کنید ، به Pokemon دشمن آسیب وارد کنید و در صورت ضربه زدن آنها را تحت فشار قرار دهید. کرامورانت هنگام خروج از گودال ، آروکودا یا دیگر گوگل های وحشی را می گیرد ، که می تواند به عنوان ضد حمله در برابر ضربه استفاده شود.
طوفان (Lv 6): یک تونل باد هرگونه گوگل در هوا را به هوا پرتاب می کند ، که به عنوان یک توانایی عالی در کنترل جمعیت عمل می کند.
اقلام نگهداری شده شل بل: همیشه یک انتخاب محکم برای مهاجمان ویژه است. آسیب را افزایش می دهد و بهبودی را ارائه می دهد.
عینک عاقلانه: Sp را افزایش می دهد اتک
تقویت کننده انرژی: Cramorant دارای یک Unite Attack فوق العاده قدرتمند با طیف وسیعی است. این کار با افزایش خسارت در مدت کوتاهی به از بین بردن تمام دشمنانی که از حمله اولیه جان سالم به در برده اند ، کمک می کند.
مقاله رزمی X حمله: این باعث شیوع صدمات شدید می شود و حذف Pokemon جدا شده را تسهیل می کند.
جاده قسمت بالایی: با یک All-Rounder یا Support خوب در جاده بالا متصل شوید.

كمد لباس (حملات ویژه دوربرد)

Pokemon Unite Gardevoir

منبع: iMore

این Pokemon روانی / پری بیشترین آسیب را در بازی دارد. حرکاتی مانند Psyshock و Moonblast کاملاً ویرانگر هستند. Gardevoir ممکن است کمی دور از ذهن باشد ، اما این توانایی ها باعث می شود این Pokémon به نیرویی تبدیل شود که باید در عرصه حساب شود.

كمد لباس بهترین ساخت و ساز
حرکت می کند Moonblast (Lv 8): Moonblast به مخروطی مقابل Gardevoir آسیب می رساند و نزدیکترین Pokemon را برای لحظه ای مات و مبهوت به حمله می سپارد.
Psyshock (Lv 6): این حمله قدرتمند سه بار حمله می کند و هر بار که یکی از این سه حمله به Pokemon دشمن برخورد می کند ، زمان انتظار برای چرخش کاهش می یابد.
اقلام نگهداری شده شل بل: Sp را افزایش می دهد آسیب ناشی از حمله ، زمان بازیابی را کاهش می دهد و در صورت آسیب ، سلامتی را بازیابی می کند.
عینک عاقلانه: Spard Gardevoir را افزایش می دهد. اتک
باقی مانده: بقایا به تدریج سلامت را به Pokemon هنگامی که از نبرد خارج می شوند ، باز می گردانند.
مقاله رزمی شفای کامل: این عنصر همه حالات را حذف می کند و کاربر را برای مدت کوتاهی در برابر اثرات کنترل جمعیت مصون می دارد.
جاده پایین: با پشتیبانی خوب یا مدافع در طول راه جفت شوید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …