به روز رسانی برنامه Halide 2.5 Camera عکس های ماکرو iPhone 13 Pro را افزایش می دهد

اخبار اپل


با آیفون 13 پرو و ​​بروزرسانی جدید Halide 2.5 تصاویر ماکرو را بهتر ایجاد کنید.
عکس: Lux Optics / Cult of Mac

به روزرسانی Halide که به تازگی منتشر شده است به صاحبان آیفون و آیپد کمک می کند تا از نمای نزدیک تری عکس بگیرند. برنامه iOS با دوربین ماکرو سری iPhone 13 Pro کار می کند ، اما همچنین ابزارهایی را ارائه می دهد که می تواند به هر کاربر در تلفن یا رایانه لوحی با تصاویر نزدیک کمک کند.

این علاوه بر بسیاری از ویژگی های دیگر Halide Mark II 2.5 است که کنترل بیشتری بر دوربین های تعبیه شده در iPhone و iPad نسبت به برنامه خود اپل دارد.

Halide 2.5: یک خبر عالی برای سایت های کوچک

Lux Optics وعده می دهد که Halide Mark II 2.5 “بهترین ابزار نزدیک برای هر آیفون و همراه مناسب برای دوربین فوکوس جدید iPhone 13 Pro است.” این برنامه کنترل دقیق فوکوس را به کاربر می دهد تا مطمئن شود سوژه های کوچک تا حد ممکن در تصاویر واضح به نظر می رسند. و این تازه اولشه.

Halide 2.5 ماکرو عصبی را اضافه می کند ، ویژگی ای که می تواند ظاهر عکس های نزدیک را پس از گرفتن ، افزایش دهد.
به گفته Lux Optics ، این یک “فرآیند تقویت جزئیات قوی مبتنی بر Al ، که جزئیات بیشتری را از تصویر پردازش شده شما استخراج می کند” ارائه می دهد. و می تواند تصاویر را 2 برابر یا 3 برابر افزایش دهد و آنها را واضح نگه دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه دوربین قدرتمند

Halide دارای ویژگی هایی است ، اما طوری طراحی شده است که برای مبتدیان قابل استفاده باشد. با این حال ، بسیاری از ویژگی های حرفه ای مانند ابزار کار با تصاویر RAW را نیز ارائه می دهد.

در نگاه اول ، به نظر می رسد برنامه دوربین اپل است ، اما بر اساس آن با افزودنی هایی مانند فوکوس دستی ساخته شده است. و به سختی سطح را خراش می دهد. کاربران می توانند از پشتیبانی آن از نمایهای RAW 14 بیتی از جریان RAW ، گورخرهای رنگی ، دستیارهای فوکوس مانند فوکوس و ذره بین ، هیستوگرام ، شبکه تطبیقی ​​و ضبط عمق دستی قدردانی کنند.

Halide Mark II 2.5 در حال حاضر در App Store در دسترس است. هزینه آن 49.99 دلار به عنوان یک بار خرید است یا دارای اشتراک سالانه 11.99 دلار و اشتراک ماهانه 2.99 دلار است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …