تیم کوک در مصاحبه ای جدید در مورد موفقیت در App Store ، بحران سلامت روانی صحبت می کند


تیم کوک مدیرعامل اپل مصاحبه جدیدی با Bustle انجام داد و در آن درباره سلامت روان ، موفقیت App Store و iPhone و برنامه Shine صحبت کرد.

کوک پس از ملاقات با توسعه دهندگان برنامه Shine Mental Health ، با فروشگاه نیویورک صحبت کرد ، برنامه ای که مدیتیشن های راهنما و نکات خاطرات را ارائه می دهد. کوک در مورد اهمیت برنامه ، گفت:

خوب ، آنها برنده شدند [Apple’s Best of the App Store] در سال 2020. و احتمالاً سالی نبود که آنها را مهمتر کند – با همه گیری و ترور جورج فلوید ، و این چیزها به گونه ای کنار هم قرار گرفتند و قطع شدند که هیچکس پیش بینی نکرده بود.

و من فکر می کنم سلامت روان یک بحران است. و آنقدر انگ انگ است. مدتهاست که مردم در سکوت و انزوا رنج می برند. [Shine] این کار شگفت انگیز را انجام داده ، جامعه را متحد کرده و تعدادی از کارهای مختلف را جمع آوری کرده است [change] سیستمی به جای شعار بنابراین من بسیار تحت تأثیر کارهای آنها و نحوه شروع آنها هستم.

کوک همچنین در مورد بحث های جاری در مورد برنامه هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام و تأثیر آنها بر مردم صحبت کرد. او گفت که نگران پیمایش بی پایان و “منفی نگری” است و امیدوار است شرکت هایی مانند شاین را به “استفاده بسیار خوب از فناوری ما ارتقا دهد زیرا واقعاً در خدمت بشریت است”.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

او همچنین در مورد تاثیر ویژگی Screen Time اپل بر استفاده خود قبل از موفقیت در بحث App Store اپل و بهترین آیفون های اپل صحبت کرد و اینکه چرا پیش بینی آن دشوار است:

من فکر می کنم همه ما در یک جعبه کوچک از آنچه در حال حاضر است زندگی می کنیم. اپل کار فوق العاده ای را انجام می دهد که این کار را با محصولات انجام نمی دهد ، اما از نظر ارزیابی آن [more difficult]به در آن زمان ، ایده ما این بود که در نهایت همه خواهان یک گوشی هوشمند هستند ، اما ما هیچ ایده ای نداشتیم که با چه سرعتی این اتفاق می افتد. چون یادم هست در مورد “آیا اپل باید یک تلفن کاربردی بسازد؟” اگر آنها را به خاطر دارید اما ما احساس کردیم ، “نه ، نه ، نه – آینده تلفن هوشمند است ، بنابراین بیایید انرژی خود را در آنجا بگذاریم.”

کوک گفت هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که فروشگاه App به 1.8 میلیون برنامه افزایش یابد و اکوسیستم توسعه برنامه را “یک معجزه اقتصادی” توصیف کرد.

کوک همچنین در مورد اهمیت کمپ کارآفرینی اپل ، که نائومی و مارا توسعه دهندگان Shine از آن گذشتند ، بحث کرد.

می توانید کل مصاحبه را اینجا بخوانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …