جداسازی مک بوک پرو جدید ارتقاهای داخلی بزرگی را نشان می دهد


iFixit جداسازی معمول مک‌بوک پرو جدید (2021) را اعلام کرده است و تغییرات داخلی عمده‌ای را نشان می‌دهد که تعمیر دستگاه را آسان‌تر می‌کند.

باز شدن مک بوک پرو جدید برخی تغییرات را در تعویض باتری و نمایشگر نشان می دهد که تعمیر دستگاه جدید را بسیار آسان تر می کند:

شما همیشه می خواهید با خاموش کردن باتری شروع کنید – اگر می توانید بفهمید که چگونه. پس از یک عملیات اکتشافی کوچک، ترمینال باتری را در زیر کابل بزرگ ترک پد پنهان کردیم. از این به بعد، ما معمولا باتری را برای آخرین بار رها می کنیم، زیرا برداشتن آخرین باتری های مک بوک پرو نیاز به صبر بی پایان، یک بطری الکل ایزوپروپیل و یک بطری الکل دوستدار انسان دارد. اما وقتی به روده نگاه می کنیم، متوجه چیزی غیرمنتظره می شویم. باد زمزمه‌ای سه کلمه‌ای را با خود می‌برد، عبارتی ضعیف که موهایمان را سیخ می‌کند: گیره‌هایی برای کشیدن باتری.

iFixit خاطرنشان می‌کند که کابل‌های انعطاف‌پذیری که نمایشگر را به بقیه مک‌بوک متصل می‌کنند، «با تقریباً 100 درصد فاصله بیشتر» دوباره طراحی شده‌اند و امیدواریم این مشکلات فلکس‌گیت به پایان برسد. همچنین تعویض صفحه نمایش با پیچ، فنر و کابل کمتر و بدون پنل نمایشگر جداگانه آسان تر است. با این حال، iFixit استفاده از جایگزینی نمایشگر DIY را از کار True Tone متوقف نکرد.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بالاتر

البته، سیستم اپل با طراحی تراشه M1 Pro و M1 Max به این معنی است که ارتقا و جایگزینی آن در مواردی مانند RAM و فضای ذخیره‌سازی دشوار (یا غیرممکن) خواهد بود، اما اشاره می‌کند که عملکرد و عمر باتری اپل بسیار خوب است. در بهترین مک بوک جدیدشان که “شاید نتوانید چیزی شبیه به این را از طراحی اسلات دریافت کنید.”

MacBook Pro هنوز هم فقط 4/10 را از iFixit برای قابلیت نگهداری دریافت می‌کند، بیشتر به این دلیل که فضای ذخیره‌سازی لحیم‌شده و غیرقابل جابجایی دارد، اما iFixit می‌گوید طراحی جدید یک حرکت بزرگ در مسیر درست است.

ما می‌توانیم با استفاده از لینک‌های خود، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …