حقیقت این هفته در Truth Be Told خطرناک می شود [Apple TV+ review]


دستگیری ها و اتهامات این هفته درام جنایی تکان دهنده Apple TV +، حقیقت گفته شده استبه Podcaster Poppy Parnell مجبور است موقعیت خود را کنترل کند زیرا پدرش به آن نیاز دارد ، شرکای جنایی او به فضا احتیاج دارند ، و او شروع به بیش از حد وسواس به نظر می آورد. آیا او می تواند ترمزها را به موقع فشار دهد یا میکا ابتدا او را متوقف می کند؟

حقیقت گفته شده است مرور: فصل 2 ، قسمت 7: “Lanterman-Petris-Short”

هفته گذشته به بعد حقیقت گفته شده است، مارکوس کیلبرو (با بازی مخی فیفر) و پاپی (اکتاویا اسپنسر) هنگامی که در کت های خود به دنبال رز گیل و هولت رولینز (کریستوفر بکوس) می رفتند توسط SFPD دستگیر شدند. فقط مداخله بازرس ایمز (دیوید لیونز) آنها را از آب گرم اضافی نجات می دهد.

با این حال ، پوپی زمانی او را می یابد که وکیلش دمتریوس (آندره رویو) اعلام می کند که بدون مدرک به شهرت میکا اشاره کرده است. اگر میکا دعوی افترا را مطرح کند ، پادکست پوپی به عنوان مدرک مورد استفاده قرار می گیرد. و این آخرین چیزی است که پاپی می خواهد بشنود وقتی به رز نزدیک می شود ، شاهد ستاره اش.

البته ، میکا (کیت هادسون) نیز این را می داند. وقتی هولت شب دیر در خانه اش حاضر می شود ، میکا بسیار بی گناه می گوید که “نگران” رز است و هولت را وعده می دهد که بیرون برود و به دنبال او باشد. هولت نمی داند میکا چه کاری می تواند بکند تا رز از میکروفون پاپی شهادت ندهد.

پدر پوپی ، لیاندر (رون کیفاس جونز) ، در عین حال ، تست های مهارت ذهنی را می گذراند و ظاهری تیره و تار دارد. ظاهر برادرزاده اش ماس تا حدی او را متمرکز کرد ، اگرچه انگیزه های ماس به طرز نگران کننده ای مبهم باقی ماند. وقتی با دمتریوس ملاقات می کند ، که لیاندر در روزهای جهنمی آنها از دانشکده حقوق فارغ التحصیل شد ، در چشمانش می درخشد.

“پس چی ، تو وکیل هستی؟” او می پرسد.

رویو پاسخ می دهد: “شما باید صدای شگفت انگیز را بشنوید!” “من G. اما بله ، من همچنین یک وکیل هستم.” (رویو در این نمایش MVP نسبتاً یکپارچه باقی می ماند.)

هشدار خرابکار: شما آن زمان انتخاب اشتباهی کردید ، اکنون انتخاب اشتباهی انجام داده اید

Преглед на истината се казва: Андре Ройо и Октавия Спенсър се люлеят като професионалисти в тениса на <em> حقیقت گفته شود </em>. “width =” 780 “height =” 390 “data-ezsrcset =” https://www.cultofmac.com/ezoimgfmt/cdn.cultofmac.com/wp-content/uploads/2021/10/Heineken-and-Old -Style-in-Truth-Be-Told-S02E07-Lanterman-Petris-Short-2021-1536×768-1-780×390.jpeg 780w ، https://www.cultofmac.com/ezoimgfmt/cdn.cultofmac.com/wp- content / uploads / 2021/10 / Heineken-and-Old-Style-in-Truth-Be-Told-S02E07-Lanterman-Petris-Short-2021-1536×768-1-400×200.jpeg 400w ، https: //www.cultofmac .com / ezoimgfmt / cdn.cultofmac.com / wp-content / uploads / 2021/10 / Heineken-and-Old-Style-in-Truth-Be-Told-S02E07-Lanterman-Petris-Short-2021-1536×768-1 -350×175.jpeg 350w، https: //www.cultofmac.com/ezoimgfmt/cdn.cultofmac.com/wp-content/uploads/2021/10/Heineken-and-Old-Style-in-Truth-Be-Told- S02E07-Lanterman-Petris-Short-2021-1536×768-1.jpeg 1536w ، https: //www.cultofmac.com/wp-content/uploads/2021/10/Heineken-and-Old-Style-in-Truth-Be -Told-S02E07-Lanterman-Petris-Short-2021-1536×768-1-400×200@2x.jpeg 800w “sizes =” (max-width: 780px) 100vw، 780px “ezimgfmt =” ng ngcb21 src srcset “data-ezsrc =” https://www.cultofmac.com/ezoimgfmt/cdn.cultofmac.com/wp-content/uploads/2021/10/Heineken-and-Old-Style-in-Truth-Be-Told -S02E07-Lanterman-Petris-Short-2021-1536×768-1-780×390.jpeg “/><figcaption id=آندره رویو و اوکتاویا اسپنسر مثل حرفه ای های تنیس در حال تکان خوردن هستند حقیقت گفته شده استبه
عکس: Apple TV +

میها ناامید می شود و خشخاش آن را احساس می کند. او زندگی نامه میکا را در مورد زمان خود قبل از دوست شدن نزدیک خود آغاز می کند و کمی تحقیق می کند. مجموعه ای وجود دارد که در آن ، صدای میکا در گوش او ، پوپی در مورد باشگاهی تحقیق می کند که میزبان صحنه ای از دوران جوانی میکا بوده است. باشگاه خالی است و فقط خاطرات میکا فضا را پر کرده است. کارهای عالی توسط کارگردانان الکسیس اوستراندر و فردریک EO Toe.

در مورد چگونگی گذراندن سالهای میکا در خیابان سازی و کسب درآمد در حومه بسیار صحبت می شود. برای مدتی ، این احساس یکی از معدود اشتباهات نمایش دهنده بود. هیچ راهی بر روی زمین وجود ندارد که شبیه کیت هادسون در اواخر 40 سالگی مورد سوء استفاده قرار گیرد ، یک معتاد بی سرپناه. مخصوصاً وقتی به هولت و رز نگاه می کنید.

خشخاش و مارکوس سرانجام رز را پیدا می کنند. و وقتی Poppy مصاحبه طولانی مدت خود را با رز می گیرد ، آن وقت همه چیز منطقی است. میها نبود خارپشت خیابانی مانند رز ؛ میکا خاطرات رز را گرفت و به عنوان خاطرات خود به آنها منتقل کرد. تنها مشکل واقعی این توسعه این است که بقیه او نگاه کرد به میکا و معتقد بود که ممکن است بی خانمان باشد.

این استرس کمی کمتر است ، اما هنوز هم در منطق کمی جهش می کند. کافیست به اینستاگرام هادسون نگاه کنید. اینها همه فیلم هایی در مورد تمرینات ، مکمل ها و پیلاتس هستند. کسی مجبور بود قبلاً س questionsالاتی در مورد اینکه چگونه کسی که شبیه او بود باید زن این کتاب باشد بپرسد.

کلاه مهی فایفر

به طور خلاصه: مهی فیفر در تمام فصل عالی بود حقیقت گفته شده استاما من دو قسمت آخر را که در دریاهای طوفانی ، داخلی و اجتماعی پرتاب شد ، بسیار دوست داشتم. او در زندگی خود تا حد ممکن کشیده شده است ، و با این حال به نظر می رسد تمایل جهنمی به حفظ خونسردی خود دارد.

این یک کار عالی از درون بی رحمانه است ، از احساساتی که تا آنجا که ممکن است رانده می شوند. وقتی قسمت این هفته با دستبند زدن و زخمی شدن گلوله به پایان رسید ، می دانید که او به نقطه شکست خود رسیده است – و خانواده اش نیز. او برای کوکنار به طرز باورنکردنی دور رفته است. تقریباً همه چیز برای او هزینه دارد ، و شما سرانجام در چشم پوپی می بینید که او متوجه شده است.

اگر مراقب نباشید ، هر حرف بدی که در مورد شما می گویند می تواند درست به این شکل محقق شود.

حقیقت گفته شده است در Apple TV +

قسمت های جدید از حقیقت گفته شده است جمعه به Apple TV + برسید

دارای رتبه: TV-MA

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=MQuvOwjFaz0

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …