دارندگان iPhone 13 مشکلاتی در خراب شدن CarPlay هنگام باز کردن برنامه ها گزارش کرده اند

اخبار اپل


مصرف کنندگان از اشکالاتی در آیفون 13 جدید شکایت دارند. در اوایل ماه جاری ، اپل سری آیفون 13. را معرفی کرد. این بار ، چندین کاربر آیفون 13 شکایت کردند که دستگاه با Apple CarPlay کار نمی کند. آنها هنگام پخش برنامه ها و موسیقی CarPlay مشکل دارند.

بسیاری از کاربران از مشاهده این خطا پس از ارتقاء به iPhone 13 خوشحال نمی شوند. Apple CarPlay برای این افراد قبل از ارتقاء به جدیدترین iPhone بسیار عالی عمل می کند. ZDNet iPhone 13 را یک محصول بتا می نامد.

سپس CarPlay وجود دارد. فقط برای من خراب می شود
یک جستجوی سریع در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که من اینجا تنها نیستم. بسیاری دیگر از آزمایش کنندگان بتا که هزینه کامل اپل را پرداخت کرده اند ، همین مشکل را گزارش می کنند.
آیفون قدیمی من خوب کار می کرد.

کاربر دیگری ادعا می کند که اکثر برنامه ها در CarPlay خراب می شوند. این لیست شامل SiriusXM ، iHeart Radio ، Google Play Music و Amazon Music است. همانطور که انتظار می رفت ، Apple Music عالی کار می کند. خطا در CarPlay فقط به تنظیمات OEM محدود نمی شود. همچنین بر واحدهای کشورهای ثالث از جمله کنوود ، سونی و آلپاین تأثیر گذاشت.

اگرچه می توانم برنامه Sirius XM را در iPhone خود راه اندازی کنم و ایستگاه پخش کنم ، اما وقتی به برنامه رادیو ماشین می روم و کانال های مورد علاقه خود را فشار می دهم ، پیامی دریافت می کنم که نمی تواند Sirius XM را بارگیری کند ، باید به برنامه خود بروم. تلفن برای تغییر کانال در مورد موسیقی آمازون نیز می توانم آهنگی را در iPhone انتخاب کنم ، اما اگر بخواهم برنامه را روی صفحه رادیو در ماشین باز کنم به من می دهد نمی توانم موسیقی آمازون را بارگیری کنم.
دستگاه اصلی من Alpine ILX-W650 است.

پس از خواندن چند گزارش ، به نظر می رسد که مشکل در iOS 15 است ، نه در مدل خاصی از iPhone. با این حال ، برخی ادعا می کنند که این مشکل پس از ارتقا به iPhone 13 شروع شد.

من آیفون 12 با iOS 15 داشتم ، همه چیز خوب و زیبا کار می کرد.
من به آیفون 13 ارتقاء دادم و اکنون وقتی از Spotify یا Apple Music استفاده می کنم ، موسیقی با CarPlay پخش نمی شود.

به نظر می رسد مشکلات Apple CarPlay بسیار گسترده است. بسیاری از کاربران هنگام تماس ، باز کردن برنامه یا پخش آهنگ از طریق برنامه های موسیقی از خرابی CarPlay شکایت می کنند. هنوز زود است که بگوییم مشکل از نظر سخت افزاری یا نرم افزاری وجود دارد. Apple CarPlay در iPhone 13 مشکل دارد؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید.

[via Apple Support]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …