درام کوین دورانت برای Apple TV + یک تصادف به نظر می رسد

اخبار اپل


کوین دورانت ستاره NBA تجربیات خود را به عنوان یک بسکتبالیست جوان تغییر می دهد غرور، درام ورزشی امیدوار کننده در Apple TV +. این سریال که روز جمعه در سرویس استریم اپل پخش شد، مسیر یک ستاره در حال ظهور بسکتبال را دنبال می کند که با کمک جامعه خود به یک اسطوره تبدیل می شود.

با بازیگری قوی، کارگردانی جنبشی و داستانی جذاب از زندگی چه در داخل و چه خارج از زمین، برادر شوهر نتایج پرش به نظر می رسد یکی از قوی ترین سریال های Apple TV + تاکنون باشد.

برادر شوهر مرور

جیس کارسون، نوجوان بالتیموری (با بازی آیزایا آر. هیل) اتفاق بزرگ بعدی در بسکتبال خواهد بود. او همیشه تمرین می کند و رژیم تمرینی او به یک افسانه محلی تبدیل شده است زیرا مادرش (شینل آزورو) آنها را در اینستاگرام پست کرده است.

در واقع، او آنقدر بزرگ است که وقتی چند پلیس می خواهند او را دستگیر کنند زیرا او خیلی دیر بیرون آمده است، او را آزاد می کنند زیرا فیلم های او را دیده اند. مشکل اوست او میداند چقدر او خوب است برخورد متقابل و گستاخی او باعث شد که در تیم های محلی به یک شخصیت غیر ارادی تبدیل شود. خیلی گرم است. و مادرش در این امر از او حمایت می کند زیرا بهترین ها را برای او می خواهد. اما این بدان معناست که تنها تیم باقی مانده تیمی است که توسط آیک ادواردز (اوشی جکسون جونیور)، یک ستاره برتر جوان سابق که هرگز موفقیت زیادی کسب نکرده است، هدایت می شود.

البته همه خارج از حرفه ورزشی خود با مشکلاتی مواجه هستند. آیک سعی می کند خرج خانواده اش را تامین کند، اما تیمش پولی در نمی آورد. (او برای گذران زندگی در فروشگاه حیوانات خانگی کار می کند.) خلق و خوی او او را به دردسر جدی می اندازد.

مشکلات خارج از زمین

جیس هم مشکلاتی دارد. خواهر او (جوردن رایس) در جستجوی پدر غایب خود است که سال ها پیش آنها را ترک کرده است. به همان اندازه که جیس می خواهد فراتر از خانه افسرده خود در مریلند به چیزهای بزرگتر و رویاهای بزرگتر نگاه کند، او با مسائل عزت نفس که دیگران به راحتی از آنها استفاده می کنند مبارزه می کند. او نمی خواهد به عنوان یک آمار از او یاد شود. اما اگر نتواند تمرکز کند، ممکن است چاره ای نداشته باشد.

وقتی یک پیشاهنگ به دنبالش می آید و اعتماد به نفسش ضربه می زند، یک بازی بزرگ را می بازد. او نه تنها برای رسیدن به قهرمانی های بزرگ باید پیروز شود، بلکه باید به خودش ثابت کند که بهتر از آن چیزی است که گاهی در درونش احساس می کند. آیک بدیهی است که خود را در جیس می بیند و عبور از مسیر آنها به او اجازه می دهد تا خودش فکر کند.

او از چیزهای زیادی در مورد لیگ های جوانان خسته شده است – روشی که مربیان دیگر با بچه های خود رفتار می کنند، نحوه اداره اقتصاد بازی. او شروع به تردید در نقش خود در بازی می کند، درست همانطور که جیس تعجب می کند. زمانی که یک مربی همکار لیگ (تسا فرر) پیشنهاد می کند که سازمان هایشان را ادغام کند، آیک فرصت دیگری پیدا می کند. او یک نیکوکار دارد، پدر (مایلز موسندن) یکی از بازیکنان ضعیف‌ترش (ازی نزریب)، که می‌تواند به حمایت از تیم کمک کند. سازش‌های زیادی وجود دارد، اما اگر آنها موفق به رسیدن به این هدف شوند، نمی‌توان گفت که تا کجا می‌تواند منجر شود.

هر چیزی که بخواهم ممکن است از بین برود

Isaiah R. Hill سوراخی را در صفحه می سوزاند.
عکس: Apple TV +

تجربه کوین دورانت می تواند اطلاعاتی در مورد آن به شما بدهد زیاد عالی برادر شوهر اما این کاملاً نمایش رجی راک بایتوود است. بایت وود نویسنده، تهیه کننده و کارگردانی است که تجربه بسیار چشمگیری دارد. او فیلم عالی همسرش جینا پرینس بایتوود را تهیه کرد فراتر از چراغ ها. هر دو خلق کردند شوت ها برای فاکس چند سال پیش. (او به عنوان تهیه کننده مشاور برای برادر شوهر. با توجه به اینکه او کارگردانی می کند عشق و بسکتبال در آن زمان، این برای همه افراد درگیر خوب است.)

حساسیت زمینی دراماتیک رجی راک بایتوود در نویسندگی و کارگردانی او مشهود است. او هدایت می کند برادر شوهر خلبانی که بازی‌ها را با چشمی بیش فعال طراحی می‌کند که توانایی‌های بازیکنانش را به تصویر می‌کشد و تماشای بسکتبال را همانقدر هیجان‌انگیز می‌کند که تماشای آن برای بازی کردن.

بالتیمور واقعی

پروژه Bythewoods، به طور کلی، روشن کردن عناصر زندگی آمریکایی است که اغلب پر شور هستند. فقط به نحوه نقاشی محله های بالتیمور نگاه کنید برادر شوهر انجام می شود. هنوز هم مشکلات خود را دارد (مواد مخدر، خشونت پلیس). اما این مکانی است که ارزش تمرکز روی آن را دارد، زیرا مردمی که در آنجا زندگی می‌کنند، آن چیزی نیستند که رسانه‌ها آنها را به تصویر می‌کشند.

(توصیه می کنم حتما بخوانید و دنبال کنید براندون سودربرگ برای نگاهی طولانی و جامع به چگونگی شکل گیری جرم و جنایت در بالتیمور، شهری که مردم می خواهند باور کنند که در تاریخ بسیار خوبش از فساد و جرایم شهری، یخ زده است.)

بایتوود می‌خواهد بالتیمور را نشان دهد، جایی که در سرفصل‌های خبری نیست، جایی که افراد خوب فقط در تلاش برای زنده ماندن در شهری هستند که توسط افرادی که قدرت و پول لازم برای کمک به آن را دارند فراموش کرده‌اند. به همین دلیل است که جیس و آیک به بهترین بودن اختصاص داده اند: بالتیمور رها شده است و آنها می خواهند مردم خود را با خود به بیرون ببرند.

وقیح مثل ما

برادر شوهر نکات سیاسی شما را با تصاویری از گوشه‌های خیابان یا عکس‌هایی که پلیس‌ها را نشان می‌دهند بیان می‌کند، اما آنها به اندازه متن دارای بافت هستند. این بیش از هر چیز نمایشی در مورد نحوه صحبت افراد با یکدیگر در هنگام بازی، تمرین و در زندگی با ریسک های بالاست که به طور معمول انجام می دهند. تمام بازی ها توسط کارگردانان نمایش عالی پردازش می شوند. (Bytewood کسی است که برجسته است – او این احساس را دارد که بود خارش برای فیلمبرداری بازی های بسکتبال – اما کارگردانان الکس هال و ریچل لیترمن نیز روی آنها خم نشده اند.)

از همه مهمتر، چیزهای دیگر حداقل به اندازه بازی بسکتبال قانع کننده هستند. زندگی خانوادگی آیک، شیاطین شخصی جیس، هم تیمی های او و شیمی آنها، رابطه جیس با دوست دخترش کریستال (کوونجان والیس)، مشکلات خانگی مهاجم تیم فیل (سولومون ایراما)… همه اینها به زیبایی ترسیم شده و به طرز باورنکردنی بازی می شود. این همیشه زمین نیست. اما کی برادر شوهر اجازه می دهد تا یکی شود، مقاومت ناپذیر به نظر می رسد.

قالب

تمام برادر شوهر بازیگران به طرز جهنمی کاریزماتیک هستند، اما ظاهرا سریال داستان اصلی خود را در اختیار جکسون و هیل قرار نداده است. جکسون همیشه به عنوان یک بازیگر قهرمان کار خوبی انجام می داد. دیدن اینکه چگونه او در اینجا کانون توجه قرار می گیرد، رضایت بخش است. او خیلی بزرگتر از 30 سالش رفتار می کند. خستگی و ناراحتی های روزانه او به قدری سنگین است که به اندازه پیش بند او در محل کار نمایان می شود.

او آیک را از هر نظر از شخصیت های قبلی اش متمایز می کند. گاهی اوقات به نظر می رسد که جکسون آنقدر به درام شخصی آیک اختصاص دارد که فراموش می کنید در حال تماشای پسر فوق العاده معروف یکی از مشهورترین رپرهای تمام دوران هستید (که فقط به آن اشاره می کنم زیرا آیک دائماً تیم جوان خود را به دلیل سلیقه آنها در هیپ هاپ آزار می دهد) .

هیل به همان اندازه شگفت انگیز است. حضور غیرضروری روی صفحه نمایش دارد، اما با یک توپ بسکتبال در دست نیز یک معامله واقعی است. به همان اندازه که مقابله با احساسات نوجوانانه و خودآگاهی که جیس تجربه می کند عالی است، او در بازی واقعاً فوق العاده است. او در طول این سریال ها جیرجیر می کند، بدنی و ورزشکاری او توجه شما را جلب می کند و هرگز او را آرام نمی کند.

برادر شوهر یکی از قوی‌ترین نمایش‌ها را در هر برنامه Apple TV + در این فصل انجام می‌دهد و من مشتاقانه منتظرم ببینم به کجا می‌رود.

دارم تماشا میکنم برادر شوهر در Apple TV +

سه قسمت اول از برادر شوهر در 29 اکتبر در Apple TV + فرود آمد. هر جمعه قسمت های جدید میاد.

رتبه بندی: TV-14

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: درباره فرم کلاسیک روانگردان تاب هوپر، بر کارگردان 25 فیلم بلند و کارگردان و ویراستار بیش از 300 مقاله ویدیویی که می‌توانید در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Kingdom Hearts Sora و Goofy
اخبار اپل
تمامی بازی های نینتندو سوییچ ابری

منبع: Square Enix به دلیل محدودیت‌های سخت‌افزاری Nintendo Switch، این کنسول نمی‌تواند برخی از بازی‌های گرافیکی فشرده‌تر را که روی رایانه‌های شخصی، PS5 یا Xbox Series X ظاهر می‌شوند، پشتیبانی کند. شرکت بازی ژاپنی راه‌حلی برای این کار با Nintendo Switch Cloud Streaming ایجاد کرده است که به شما اجازه …

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …