دریافت گواهینامه های فنی که کارفرمایان فناوری اطلاعات در واقع به دنبال آن هستند

اخبار اپل


با دریافت گواهینامه CompTIA از دیگران متمایز شوید.
عکس: فرقه معاملات Mac

آیا می خواهید در زمینه فناوری اطلاعات پیشرفت کنید؟ شما باید دارای مجوز CompTIA باشید. گواهینامه های انجمن صنعت فناوری رایانه تأثیر زیادی در صنعت فناوری اطلاعات در سراسر جهان دارد. و می توانید آماده شدن برای این فرآیند صدور گواهینامه دقیق را با بسته نرم افزاری آماده سازی کامل CompTIA 2021 ، که به قیمت 69 دلار به فروش می رسد ، آغاز کنید.

گواهینامه های فناوری اطلاعات را دریافت کنید که می تواند به شما یک کار شیرین بدهد

اخذ گواهینامه CompTIA یک راه عالی برای نشان دادن تجربه و تجربه کارفرمایان بالقوه است ، حتی اگر هنوز در زمینه فناوری اطلاعات به صورت حرفه ای کار نکرده اید.

این بسته شما را برای همه چیزهایی که امتحانات CompTIA ارائه می دهد آماده می کند و این کار را در کلاس هایی که به راحتی قابل هضم هستند با موادی که می توانید برای یک عمر نگه دارید انجام می دهد. این بدان معناست که شما تا هر زمان که بخواهید به همه 16 دوره دسترسی دارید.

با استفاده از این بسته می توانید بیش از 1500 درس را به روش خود و با سرعت دلخواه خود طی کنید. سخنرانی های از قبل ضبط شده به این معنی است که هرگز مجبور نیستید از برنامه معلم یا کلاس پیروی کنید. شما یادگیری خود را کنترل می کنید: حتی می توانید نسخه های خود را از مطالب آموزشی چاپ کنید.

دوره هایی که توسط متخصصان iCollege تدریس می شود

متخصصان iCollege ، یکی از معتبرترین نام ها در آموزش الکترونیکی ، هر دوره را تدریس می کنند. مربیان مجرب پس از کار در بیش از 120 کشور جهان این اعتماد را به دست آورده اند.

دوره های شامل محدوده ای از موضوعاتی است که در آزمون های CompTIA استاندارد صنعت مشاهده خواهید کرد. شما از طریق مهارت های مقدماتی در “CompTIA IT Fundamentals + (FC0-U61)” کار می کنید ، مهارت های خاص تری را در “کسب شایستگی های مورد نیاز برای شروع حرفه ای به عنوان مدیر سیستم با این راهنمای عمیق برای مطالعه Linux + امتحانات” به دست می آورید. و خود را در موضوعات پیشرفته در “CompTIA Accelerated A + Core (220-1001)” غوطه ور خواهید کرد.

و این فقط سه مورد از 16 دوره موجود در بسته است که ارزش هر کدام 275 دلار است.

در بسته کامل آماده سازی گواهینامه CompTIA 2021 صرفه جویی کنید.

شروع به کسب تجربه و کسب مدارکی کنید که کارفرمایان فناوری اطلاعات به دنبال آن هستند. بسته آماده سازی کامل گواهینامه 2021 CompTIA را با 69 دلار دریافت کنید. این 98 درصد از قیمت معمولی 4،400 دلار برای هر 16 دوره تخفیف دارد.

قیمتها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …