در ویدیوی جدید “Wolfboy and the Everything Factory” با پروفسور لوکسکرافت آشنا شوید

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


Apple TV + ویدئوی جدیدی از “Wolfboy and the Everything Factory” ، مجموعه متحرک جدید آن را از ذهن جوزف گوردون لویت به اشتراک گذاشت. در این ویدئو پروفسور لوکسکرافت و آشنایی با کلاس آزمایشگاه ارائه می شود.

در ادامه می توانید ویدئوی جدید را مشاهده کنید:

به کارخانه همه چیز خوش آمدید ، جایی که در پشت هر دری مرموز آزمایشگاهی برای همه کارهایی که Sprytes انجام می دهد وجود دارد. با پروفسور لوکسکرافت که وارد آزمایشگاه می شود ، دنیاهای جادویی را که هرگز نشناخته اید ، تجربه کنید! Wolfboy and the Everything Factory را هم اکنون ، در Apple TV +تماشا کنید.

مجموعه جدید داستان ویلیام ولف را روایت می کند ، که “تخیل زنده خود را می آموزد و خلاقیت نامحدود قدرت تغییر جهان را دارد”.

با الهام از کار هنرمند تجسمی تاف مازری ، مشترک ایجاد شده توسط برنده جایزه امی ، ادوارد جسی (“Creating Together” on HITRECORD) ، توسعه یافته توسط برنده امی ، مایکل رایان (“همه درود بر پادشاه ژولین” ، “پاندای کونگ فو”) و مدیر اجرایی کارگردان تهیه شده توسط برنده جایزه امی ، جوزف گوردون لویت (“آقای کورمن”) ، BITO Box Entertainment توسط HITRECORD و FOX Entertainment ، حماسه متحرک 10 قسمتی “Wolfboy and the Everything Factory” ولفبوی (با صدای کاسیان اختر) را دنبال می کند. غریبه ای که پادشاهی عجیبی را در مرکز زمین کشف می کند ، جایی که موجودات خارق العاده ای به نام Sprites چیزهایی را برای دنیای طبیعی در سطح ایجاد می کنند – ابرها ، درختان ، خرگوش ها ، رویاها ، سکسکه ، خاطرات ، زمان … همه چیز! با دوستان تازه پیدا شده اش اسپریت ، ولفبوی می آموزد که او نه تنها می تواند از انرژی خلاق کارخانه همه چیز برای زنده کردن تخیلات وحشی خود استفاده کند ، بلکه مقصود او این است که نقشی محوری در نبرد قرن ها بین نیروهای ایجاد و نابودی ایفا کند. به ولفبوی به زودی متوجه می شود که تنوع چیزی است که او را خاص می کند – و در نهایت اینکه رویاپردازان عجیب او جهان را تغییر می دهند.

“Wolfboy and the Everything Factory” در حال حاضر در +TV Apple پخش می شود. اگر می خواهید از سری جدید با بهترین کیفیت ممکن لذت ببرید ، لیست ما از بهترین تلویزیون ها برای Apple TV 2021 را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100٪ منحصر به فرد برای قیمت یک فنجان قهوه.

با استفاده از TV +، می توانید برنامه های تلویزیونی با بودجه بالا و کارگردانان معروف و بازیگران و بازیگران زن برنده جایزه را در همه دستگاه های Apple خود و حداکثر با شش نفر از اعضای گروه خانواده خود تماشا کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …

اخبار اپل
اینجاست که اپل واچ دوباره طراحی شده است که منتظرش بودیم [The CultCast]

آیا اپل واچ سری 8 طراحی مجددی را که منتظرش بودیم به ارمغان خواهد آورد؟ تصویر: فرقه مک این هفته در فرقه مکپادکست: آن بازطراحی بزرگ و تخت اپل واچ که در سال 2021 انتظار داشتیم، ممکن است امسال از راه برسد تا ناامیدی دیرینه ما را تسکین دهد. جدیدترین …