در کنار تریلر داستان قتل مرموز اپل “The Afterparty” بخندید

اخبار اپل


آنیک ، با بازی سام ریچاردسون ، به سرگرمی بازی می افزاید بعد از مهمانی
تصویر صفحه: Apple TV +

فیل لورد و کریس میلر ، مجریان صنعت تلویزیون ، یک سریال کمدی بسیار غیرمعمول برای Apple TV +ایجاد کرده اند. بعد از مهمانی برای قتل است ، اما هر قسمت از دیدگاه متفاوتی توسط مظنون مشاهده می شود و در ژانر فیلم متفاوتی فیلمبرداری می شود.

خنده در اولین تریلر این نمایش آغاز می شود که پنجشنبه پخش شد. حالا تماشا کن

بعد از مهمانی این راز معمول قتل نیست

https://www.youtube.com/watch؟v=UFqNxm1dfO8

این مجموعه هشت قسمتی در مهمانی بعد از تجمع در دبیرستان با دوستان قدیمی که برای نوشیدن ، خندیدن و کشتن کسی گرد هم می آیند ، تنظیم می شود.

آنها گفتند: “با ارائه هر قسمت به شیوه ای منحصر به فرد در قصه گویی ، ما توانستیم چیزی شبیه به هشت فیلم متفاوت اما به هم پیوسته ایجاد کنیم که بر چگونگی شکل گیری دیدگاه ها و سوگیری های شخصی هر کس در نگاه به جهان تأکید می کند.” لرد و میلر.

بعد از مهمانی اولین نمایش جهانی خود را در ژانویه 2022 در Apple TV +انجام می دهد.

مجموعه ای جذاب از استعدادها

شما می توانید برخی از چهره های موجود در تریلر جدید را تشخیص دهید ، زیرا در این سریال کمدی تیفانی هادیش ، سام ریچاردسون ، زویی چائو ، بن شوارتز ، ایک بارینهولز ، ایلانا گلسر ، جیمی دمتریو و دیو فرانکو بازی خواهند کرد.

بعد از مهمانی این فیلم توسط کریس میلر ساخته شده و کارگردانی شده است. لیست اعتبارات برای او و همکارش فیل لورد طولانی است که با توجه به این که آنها هنگام کار با یکدیگر برنده اسکار و گلدن گلوب شدند تعجب آور نیست. کارگردانی کردند و نوشتند فیلم لگو و کارگردانی قسمت های متعددی از چگونه مادرت را ملاقات کردمبه بعلاوه ، آنها ناآشنا نیستند ، ژانرهای فیلم را همانطور که توسط این زوج تولید شده است ترکیب می کنند Spider-Man: Into the Spider-Verseکه خداوند هم نویسنده آن است.

منبع: Apple TV +مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …