دیدره اوبراین و لیزا جکسون از جمله “قدرتمندترین زنان” فورچون هستند.

اخبار اپل


منبع: بروکس کرافت / Vogue

Fortune لیست 50 نفر از “قدرتمندترین زنان” امسال را منتشر کرده است و اپل دو مدیر دارد که این کار را انجام داده اند.

هر دو Derere O’Brien ، معاون ارشد اپل در خرده فروشی و قاچاق انسان ، و لیزا جکسون ، معاون محیط زیست ، سیاست و ابتکارات اجتماعی این شرکت ، امسال در لیست بودند.

اوبراین در رتبه 27 این لیست قرار گرفت. بیوگرافی او در سایت با پذیرش دورکاری از شرکت و تغییر استراتژی خرده فروشی در طول همه گیری بر تأثیر او تأثیر می گذارد:

مسئولیت های اوبراین بر 147000 کارمند و میلیون ها کاربر تأثیر می گذارد. او به تدوین برنامه های اپل برای بازگشت به کار کمک کرد و استراتژی خود را برای فروشگاه های فیزیکی ، از جمله افزودن شمارنده های سریع که خریداران می توانند سفارشات آنلاین را دریافت کنند ، و راه اندازی پروژه ای در فروشگاه برای کمک به مربیان هنرمندان جوان ، توسعه داد.

جکسون در رتبه 33 این لیست قرار گرفت. بیوگرافی وی به تأثیر مدیر اجرایی بر پایداری شرکت از پروژه های بازسازی در مقیاس بزرگ تا بسته بندی محصولات آن اشاره می کند.

در حالی که منتقدان هنوز ادعا می کنند که محصولات اپل به طور مستقیم به محیط زیست آسیب می رسانند ، تحت رهبری جکسون ، غول فناوری از کاهش 10 درصدی کربن خود از سال 2019 تا پایان سال 2020 خبر داد. جکسون صندوق بازیابی جدید 200 میلیون دلاری را در آوریل تصاحب کرد. ، که هدف آن سرمایه گذاری در پروژه های جنگلداری است که حداقل 1 میلیون تن دی اکسید کربن در سال حذف می کند ، در حالی که برای سرمایه گذاران سود ایجاد می کند. این امر همچنین به افزایش توانایی اپل برای ارسال همه iPhone ها ، iPads ، Apple Watches و MacBooks با بسته بندی 90٪ فیبر در سال مالی 2020 کمک می کند تا به تعهد این شرکت برای حذف تمام پلاستیک ها از بسته بندی محصولات تا سال 2025 پایان دهد.

می توانید لیست کامل “قدرتمندترین زنان” را در وب سایت Fortune مشاهده کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اکنون و سپس بهترین نوع تلویزیون بی ارزش است [Apple TV+ recap]

هر از گاهی، برنامه جدید Apple TV + و پرطرفدار در مورد گروهی از دوستان که با معرفی اسرار جدید خود خاطرات بی احتیاطی دوران جوانی را به یاد می آورند، یک ریف هیجان انگیز است. سرد بزرگ و استیون کینگ آی تی. این سریال دو زبانه که جمعه برای …

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …