دیگر نمی توانید iPhone خود را از iOS 15 به iOS 14.8 کاهش دهید

اخبار اپلپس از انتشار iOS 15.0.1 ، اپل امضای iOS 14.8 را متوقف کرد. این بدان معنی است که دیگر نمی توان iPhone خود را از iOS 15 به iOS 14.8 کاهش داد.

اپل معمولاً پنجره امضای نسخه قدیمی iOS را به مدت یک هفته باز نگه می دارد. این بار شرکت پنجره امضا را کمی زودتر از حد معمول بست – iOS 15.0.1 جمعه گذشته برای همه آیفون های سازگار منتشر شد. با این حال ، اگر از iOS 15 استفاده می کنید و به دلایلی می خواهید iPhone خود را به iOS 14.8 کاهش دهید ، اکنون شانس ندارید. تنها راه ارتقاء به iOS 14.8 حفظ نقاط لازم SHSH است.

اپل همچنین در حال امضای iOS 15 است ، اما این شامل اشکالات و مشکلات بیشتری نسبت به iOS 15.0.1 است ، بنابراین پایین آوردن iPhone خود به آن فایده ای ندارد.

اگر هنوز به دلیل اشکالات و مشکلات پایداری ، iPhone خود را به iOS 15 ارتقا نداده اید ، باید منتظر بمانید. در حالی که iOS 15.0.1 چند اشکال عمده را در سیستم عامل برطرف می کند ، هنوز بسیاری از مشکلات دیگر وجود دارد که اپل باید به آنها توجه کند. تا زمانی که این اتفاق نیفتد ، باید از آی فون خود به iOS 14.8 پایبند باشید ، مخصوصاً که راهی برای تغییر آن وجود ندارد.

هیچ ابزار فرار از زندان برای iOS 14.8 یا iOS 15 در دسترس نیست ، بنابراین شما با پایین آوردن آیفون خود به iOS 14 یا ارتقا به iOS 15 واقعاً چیزی به دست نمی آورید.

آیا به دلیل اشکالات و مشکلات آیفون خود را از iOS 15 به iOS 14.8 کاهش داده اید؟ یا قصد انجام آن را داشتید؟مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …