راهنمای DLC Hyrule Warriors: Age of Calamity

Hyrule Warriors Age of Calamity رابی و پورا
اخبار اپل


منبع: iMore / Zackery Cuevas

Hyrule Warriors: Age of Calamity آخرین ورودی از سری Zelda است که به بررسی رویدادهایی می پردازد که 100 سال قبل از Legend of Zelda: The Breath of the Wild رخ داده است. این شامل شخصیت های زیادی است که در Breath of the Wild ظاهر شده اند و ساعت ها محتوا وجود دارد که باید در آنها نفوذ کرده و راه خود را طی کنید. اما هنگامی که از کمپین اصلی عبور کردید ، می توانید به دنبال موارد بیشتری نیز باشید.

خوشبختانه موج یکی از دو بسته DLC در 18 ژوئن 2021 منتشر شد و اکنون قابل پخش است. موج دوم در 29 اکتبر 2021 شروع می شود. در اینجا همه آنچه می دانیم وجود دارد.

دوباره Hyrule را ذخیره کنید

Hyrule Warriors Age of Calamity Boxart

Hyrule Warriors: Age of Calamity

عمل اشباع از طریق Hyrule.

بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity بازی فوق العاده و سرگرم کننده ای است ، اما خالی از اشکال نیست. با این حال ، او جانشین شایسته Hyrule Warriors است.

نینتندو نقشه راه DLC دو موج را اعلام کرد. موج اول در ماه ژوئن در دسترس بود و شامل یک لیست گسترده ، سلاح های جدید ، چالش های جدید و دشمنان جدید بود. دومی ، که در 29 اکتبر 2021 موجود است ، دارای شخصیت های جدید ، مراحل جدید ، یک لیست حتی بزرگتر و مهارت های جدید مبارزه خواهد بود.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

شخصیت های جدیدی که در موج دوم می آیند در 23 سپتامبر مشخص شدند ، نینتندو دایرکت Purah و Robbie خواهند بود ، اما هنوز شخصیت دیگری در راه است که هنوز اعلام نشده است. به نظر می رسد که سوگا و استور از کلیپ های صوتی استفاده نشده ای استفاده کرده اند که در کد بازی عمیقاً دفن شده است. با توجه به اینکه مدل های آنها در طول بازی قابل مشاهده است ، به احتمال زیاد این شخصیت ها کنار گذاشته نمی شوند ، اما می توان آنها را به عنوان DLC آینده برنامه ریزی کرد.

این بسیار با این حق رای دادن مطابقت دارد. Fire Emblem Warriors و Hyrule Warriors پس از راه اندازی از DLC های زیادی لذت بردند ، چه رایگان و چه پولی.

متحدان بیشتری در مبارزه با شر

در حالی که منتظر موج آخر DLC هستیم ، هنوز دشمنان زیادی برای مبارزه و Corox برای یافتن در بازی وجود دارد. Hyrule Warriors: Age of Calamity ممکن است دنباله واقعی Breath of the Wild نباشد ، اما به عنوان دنباله Hyrule Warriors 2014 می درخشد و یکی از بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ است. مطمئناً وقتی نینتندو شخصیت نهایی این DLC را به طور رسمی اعلام کرد ، به شما اطلاع می دهیم.

دوباره Hyrule را ذخیره کنید

Hyrule Warriors Age of Calamity Boxart

Hyrule Warriors: Age of Calamity

عمل اشباع از طریق Hyrule.

بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity بازی فوق العاده و سرگرم کننده ای است ، اما خالی از اشکال نیست. با این حال ، او جانشین شایسته Hyrule Warriors است.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …