رشد درآمد اپل منجر به سود می شود، اما انتظارات را نادیده می گیرد

اخبار اپل


با وجود فروش بالای آیفون، درآمد اپل انتظارات تحلیلگران را برآورده نکرد.
تصویر: فرقه مک

درآمد اپل در سه ماهه جولای تا سپتامبر به 83.4 میلیارد دلار رسیده است که 29 درصد بیشتر از سال گذشته است و یک رکورد جدید برای سه ماهه است. این منجر به افزایش چشمگیر درآمد خالص می شود. درآمد حاصل از آیفون به طور قابل توجهی رشد کرد، در حالی که درآمد حاصل از iPad، Mac، پوشیدنی ها و خدمات با درصد کمتری رشد کرد.

اما تحلیلگران انتظار بیشتری داشتند. توافق بر این بود که کل درآمد اپل نزدیک به 85 میلیارد دلار خواهد بود. به ندرت پیش می آید که شرکتی از این انتظارات فراتر نرود. مدیران اپل در یک کنفرانس تلفنی پس از اعلام این خبر گفتند که محدودیت های عرضه قطعات باعث کاهش درآمد 6 میلیارد دلاری می شود.

آیفون موتور رشد درآمد در سه ماهه چهارم سال 2021 است

درآمد اپل در سه ماهه سپتامبر در سپتامبر به 38.9 میلیارد دلار رسید که 47 درصد نسبت به سه ماهه مشابه در سال 2020 افزایش یافته است. اما این مقایسه بین اپل و اپل نیست زیرا آیفون 13 در این سه ماهه معرفی شد، اما کووید، انتشار آیفون 12 را تا فصل بعدی به تعویق انداخت. سه ماهه 2020

درآمد حاصل از آیفون برای سه ماهه چهارم سال 2021
درآمد حاصل از آیفون در طول سال به طور چشمگیری افزایش یافت. اما نه در مقایسه با سه ماهه گذشته.
گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac

از آنجایی که سایر محصولات نیز سود داشتند، سود خالص شرکت 20.6 میلیارد دلار بود که 12.7 میلیارد دلار برای سال افزایش داشت. این افزایش 62 درصدی است.

سال مالی اپل نیز در ماه سپتامبر به پایان می رسد. و این به مدیر ارشد مالی اپل دلیلی برای لاف زدن داد. لوکا ماستری گفت: “نتایج رکورد ما برای سه ماهه سپتامبر سال مالی قابل توجهی با رشد دو رقمی قوی را به پایان رساند، که طی آن علیرغم ادامه عدم اطمینان در محیط کلان، رکوردهای درآمد جدیدی را در تمام بخش های جغرافیایی و دسته بندی محصولات خود ثبت کردیم.”

سرمایه گذاران انتظار خبر خوب را داشتند. سهام AAPL در روز پنجشنبه 2.5 درصد افزایش یافت که نزدیک به بالاترین سطح این شرکت در تمام دوران است و ارزش کل شرکت را به بیش از 2.5 تریلیون دلار رساند.

اپل سال 2021 شگفت انگیزی دارد

همانطور که Maestri گفت، اپل در حال حرکت است. در سه ماهه قبل، درآمد Mac-maker نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته 36 درصد افزایش یافت. و سود نیز افزایش یافت.

و در سه ماه اول سال 2021، درآمدها به طور سالانه 54 درصد رشد کرد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیفون SE 2020
اخبار اپل
شایعات مربوط به زنجیره تامین حاکی از آن است که آیفون SE 2022 در ماه های آوریل تا مه عرضه خواهد شد

منتشر شده توسط Chandraveer Mathur در 19 ژانویه 2022 در Apple News به گفته راس یانگ، تحلیلگر زنجیره نمایشگر، تامین کنندگان اپل در این ماه تولید نمایشگرهای آیفون SE 3 2022 را آغاز خواهند کرد. او انتظار دارد که این دستگاه در ماه آوریل یا اوایل می سال جاری معرفی …

اخبار اپل
نمایشگرهای iPhone SE 3 قبل از عرضه در آوریل یا می وارد تولید می شوند

اولین محصول اپل در سال 2022 نزدیک تر است.عکس: AB / Unsplash طبق گزارشی جدید، اپل این ماه تولید پنل های نمایشگر نسل بعدی آیفون SE را پیش از عرضه آن در اواخر آوریل یا اوایل ماه می آغاز خواهد کرد. انتظار می‌رود که این گوشی پایه جدید برای اولین …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
اولین نمایش “WeCrashed” با جارد لتو در Apple TV + در 18 مارس – این هم یک تیزر

WeCrashedاستریمر اعلام کرد، برنامه آینده Apple TV + که داستان شکست WeWork را روایت می کند، در 18 مارس پخش خواهد شد. سه قسمت اول این سریال در روز اول برای تماشا در دسترس خواهد بود و قسمت جدید هر جمعه تا پایان فصل هشت قسمتی از راه می رسد. …