زیبایی پایه های مانیتور و لپ تاپ (و نگهدارنده کابل هالک) [Setups]


در دنیای تنظیمات کامپیوتر ، فضا اغلب حرف اول را می زند. وقتی کامپیوتر ، صفحه نمایش ، لوازم جانبی ، ابزارها و کابل ها دارید ، به مقداری فضا نیاز دارید. اما همه میز تحریر بزرگ و حتی کمتر از یک میز ندارند. در اینجا برخی از انواع پایه ها و بازوهای نصب مفید است.

این پست شامل مشارکت است. فرقه مک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید ، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

زیبایی مانیتور و پایه لپ تاپ

برای مثال Redditor Dhudong را در نظر بگیرید. آنها یک میز تحریر نه چندان بزرگ – 47.5 اینچ در 23.5 اینچ – دارند که در فضایی باریک در برابر دیوار و بین دو دیوار دیگر قرار گرفته اند. با این کار امکان کج شدن مانیتور روی لبه میز از یک طرف یا آن طرف دیگر وجود ندارد.

بنابراین چگونه دودونگ چنین میز کوچک شسته و رفته ای با محل کار دارد؟ یکی از روش ها این است که مانیتور را مستقیماً روی دیوار نصب کنید ، همانطور که برخی از مردم با تلویزیون های صفحه تخت این کار را می کنند. اما پاسخ Dhudong به یک پایه قابل تنظیم لپ تاپ و یک پایه مانیتور لولایی می رسد. هر دو سخت افزار را از روی میز برمی دارند و فضای بیشتری را برای کارهای دیگر ایجاد می کنند.

Dhudong مک بوک ایر خود را روی پایه لپ تاپ آلومینیومی قابل تنظیم نگه می دارد. ارتفاع پایه MBA را از میز دور نگه می دارد و پایه ایستاده فضایی را ایجاد می کند که برخی اجسام کوچکتر می توانند در آن بنشینند. آنها یک دفترچه ، یک ساعت و یک کیف کوچک در آنجا دارند. لپ تاپ در فاصله بازو می ماند ، اما در جاده نیست.

داستان مشابه مانیتور هوشمند 32 اینچی M7 Dhudong است. روی بازوی لولایی نصب شده است که می تواند در هر جهتی حرکت کند ، می تواند تقریباً با دیوار یا کمی زاویه دار باشد. فقط یک پایه کوچک فضا را روی میز کار اشغال می کند.

صفحه نمایش و بازو دارای ویژگی های بسیار کمی از دسکتاپ است ، جایی برای جا قلم ، ساعت ، بلندگو ، شارژر کوچک و حتی یک نگهدارنده کابل هالک باور نکردنی وجود دارد. مفسران هالک کوچک را دوست دارند ، اگرچه فقط یک کابل دارد ، اما در مدیریت کلی کابل ها بسیار کم است. اما او ناز است. ما یکی را در لیست زیر ارائه می دهیم ، اما نتوانستیم یکی را پیدا کنیم که دارای Dhudong باشد.

صفحه کلید مکانیکی Keychron

همانطور که در بسیاری از تنظیمات Mac گرا مشاهده می کنیم ، صفحه کلید یک صفحه کلید مکانیکی شخص ثالث است و محصول Apple نیست. Dhudong از Keychron K3 V2 ، مدل فوق باریک این شرکت استفاده می کند.

یکی از Redditor پرسید که چگونه Dhudong Keychron خود را دوست دارد. این مفسر نظرات متفاوتی را خوانده بود و به مواردی مانند قطع اتصال بلوتوث اشاره کرده بود.

جودونگ پاسخ داد: “من هرگز رابطه ای را از دست نداده ام.” “آنچه می خواهم بگویم این است که اگر صفحه کلیدهای مکانیکی را دوست دارید ، انتظار زیادی از آنها نداشته باشید. با این حال ، اگر اطلاعات زیادی در مورد صفحه کلیدهای مکانیکی ندارید ، اما می خواهید چیزی را احساس کنید ، آنها گزینه ای نسبتاً خوب و نسبتاً ارزان هستند.

یکی دیگر از مفسران در مورد مشخصات نسبتاً کم صفحه کلید K3 V2 در مقایسه با سایر صفحه کلیدهای تمام حرف پرسید.

Dhudong می نویسد: “اگر از یک صفحه کلید مکانیکی معمولی استفاده کنید ، من عادت می کنم ، زیرا نقطه حرکت و ماشه بسیار کوتاهتر و سبک تر است (من دارای سوئیچ های عوض کننده آبی کم مشخصات هستم)”. “اما اگر از یک صفحه کلید کم مشخصات در یک مک بوک یا سایر موارد شیک استفاده می کنید ، خوب است ، اما من فکر می کنم هنوز کمی سبک تر از صفحه کلید مک بوک است.”

این اقلام را هم اکنون خریداری کنید:

اگر می خواهید تنظیمات خود را روشن ببینید فرقه مک، ارسال عکس با وضوح بالا به [email protected]به لطفاً لیست دقیق تجهیزات خود را ارائه دهید. به ما بگویید چه چیزی را دوست دارید یا چه چیزی را در مورد راه اندازی خود دوست ندارید و در مورد هرگونه لمس یا چالش خاص به ما اطلاع دهید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …