سفارشات اپل واچ سری 7 قبل از عرضه در 15 اکتبر آماده می شود

اگر تازه وارد DSLR شده اید ، به این لوازم جانبی اساسی نیاز دارید
اخبار اپل


برخی از مشتریان اپل واچ سری 7 در حال حاضر اعلان هایی مبنی بر آماده شدن ساعت جدید خود برای تحویل دریافت می کنند.

همانطور که 9to5Mac اشاره کرد ، برخی از مشتریانی که سری 7 را پیش خرید کرده اند ، اکنون وضعیت سفارش خود را از “پردازش” به “آماده شدن برای ارسال” تغییر می دهند.

در حالی که تاریخ انتشار اپل واچ سری 7 در زمان گفتگوی استریم کالیفرنیا یک راز بود ، اپل دیگر وقت خود را از دست نمی دهد. پس از شروع پیش سفارشات در روز جمعه ، برخی از مشتریان قبلاً اطلاع داده اند که محصول برای حمل آماده می شود.

این رفتار پیش بینی شده در صورت پیش سفارش توسط اپل است. معمولاً محصولات مدت کوتاهی پس از سفارش مشتری ، به ویژه در فصل پیش سفارش ، به این وضعیت می رسند. اپل واچ سری 7 جمعه 15 اکتبر به طور رسمی عرضه می شود ، بنابراین منطقی است که فرض کنیم که این شرکت حمل و نقل این سفارشات را طی چند روز آینده آغاز می کند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان آنها تا جمعه آینده درب منزل خود خواهند داشت.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

پیش خرید اپل واچ سری 7 به صورت زنده در روز جمعه 8 اکتبر ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی منتشر شد. به قول معروف ، به نظر می رسد که اپل با موجودی جدیدترین ساعت هوشمند خود دست و پنجه نرم می کند و زمان تحویل آن در بسیاری از تنظیمات تا ماه نوامبر تمدید شده است. در حال حاضر وانت Apple Store برای تعدادی پیکربندی در دسترس نیست.

اگر پیش سفارش برای روز عرضه دریافت نکرده اید ، بهتر است به خرده فروشان دیگری که ممکن است نادیده گرفته شوند و هنوز موجودی دارند ، نگاهی بیندازید. همچنین می توانید شانس خود را در فروشگاه محلی اپل امتحان کنید وقتی سری 7 به طور رسمی در جمعه 15 اکتبر عرضه می شود. این مطمئناً تضمین نمی شود ، اما در گذشته مشخص بود که اپل مقدار مشخصی از موجودی را برای مشتریانی که در فروشگاه ظاهر می شوند به امید انتخاب یک مدل در روز عرضه ، نگهداری می کند.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …