سه گانه – آخرین نسخه برای دستگاه های تلفن همراه

اخبار اپل


پس از ماه ها و ماه ها افشای اطلاعات و گمانه زنی ها ، Rockstar Games امروز تایید کرد که این بازی ادامه دارد Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition به کنسول ها ، رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه – از جمله iPhone و iPad.

این مجموعه شامل هر سه پلی استیشن 2 است GTA بازی ها – GTA III ، Vice City ، و سن اندریاس -که “شامل ارتقاء جامع ، از جمله پیشرفت های گرافیکی و پیشرفت های مدرن در بازی … در عین حفظ ظاهر و احساس کلاسیک است.”

سرقت بزرگ خودرو کلاسیک ها برای دستگاه های مدرن احیا می شوند

Rockstar قبلاً یک بار این بازی ها را به دستگاه های تلفن همراه منتقل کرده است و با وجود پیشرفت های بصری ، تفاوت چندانی با نسخه اصلی ندارند. علاوه بر این ، مدت زیادی است که هیچ کدام از آنها به روز رسانی عمده ای دریافت نکرده اند ، به این معنی که پخش آنها بر روی دستگاه های مدرن به همان اندازه که می تواند دیدنی نیست.

ویرایش نهایی انتظار می رود که پیشرفت های گرافیکی بسیار چشمگیرتری داشته باشد ، و همچنین پیشرفت های دیگری که این ویژگی های کلاسیک را ایجاد می کند سرقت بزرگ خودرو بازی ها مدرن تر به نظر می رسند راک استار وارد جزئیات نشده است ، اما به طرفداران وعده داد که اطلاعات بیشتری در هفته های آینده منتشر خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که آیا GTA: سه گانه به صورت یک بسته با هر سه بازی در دسترس خواهد بود ، که به نظر می رسد معقول ترین گزینه باشد ، یا اینکه آیا بازی ها به طور جداگانه فروخته می شوند – یا هر دو.

نسخه های موجود به زودی از بین می روند

یک چیز وجود دارد که بازیکنان تلفن همراه (آنهایی که در iPhone ، iPad و Android هستند) باید بدانند: در حالی که نسخه های کنسول و رایانه – که مشاهده خواهید شد GTA فیض نینتندو سوییچ برای اولین بار – اواخر امسال در دسترس خواهد بود ، نسخه های موبایلی بازی فقط در نیمه اول سال 2022 عرضه می شود.

علاوه بر این ، Rockstar امروز تأیید کرد که نسخه های موجود را حذف می کند GTA III ، Vice City ، و سن اندریاس هفته آینده از ویترین فروشگاه های دیجیتال. بنابراین ، اگر آنها را می خواهید ، بهتر است آنها را سریع بگیرید (اگرچه ما قطعاً توصیه می کنیم در صورت امکان منتظر نسخه های بهبود یافته باشید).مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …